Гаряча лінія

Антоніна Пахаренко-Андерсон удостоєна подяки Прем’єр-міністра України

Генеральний директор патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» Антоніна Павлівна Пахаренко-Андерсон отримала подяку Прем’єр-міністра УкраїниАрсенія Яценюка.

Подяку № 17689 від 2 вересня 2014 року «За значний особистий внесок в економічне зміцнення України та з нагоди Дня підприємця» Антоніні Павлівні вручив в.о. Міністра економічного розвитку і торгівлі України Анатолій Аркадійович Максюта під час проведення Міжнародного форуму ICC Ukraine «Спільно з європейським бізнесом до європейських цінностей». Захід, присвячений Дню підприємця України, проходив 5 вересня 2014 року в готелі «Прем’єр Палац».

Вручаючи нагороди, Анатолій Аркадійович подякував ініціативним, енергійним і соціально відповідальним людям, які своєю працею й активною позицією прагнуть досягти значущих економічних і суспільних результатів. Представникам підприємницьких кіл, котрі створюють робочі місця, наповнюють державний бюджет і запроваджують інновації, пан Максюта побажав успіхів у найсміливіших починаннях, вірних розрахунків і невичерпного оптимізму.

« Повернутись до списку новин