Гаряча лінія

Антоніна Пахаренко-Андерсон увійшла до складу Науково-консультативної ради ВГСУ

Постановою пленуму Вищого господарського суду України (ВГСУ) від 10 липня 2014 року доктора наук у галузі права, президента Українського альянсу по боротьбі з підробками і піратством, віце-президента з питань інтелектуальної власності Українського національного комітету Міжнародної торгової палати, президента Української групи Міжнародної асоціації з охорони інтелектуальної власності Антоніну Пахаренко-Андерсон обрано членом Науково-консультативної ради ВГСУ.

Зазначимо, що Антоніна Павлівна вже брала участь у роботі попереднього складу Науково-консультативної ради ВГСУ, затвердженого в лютому 2011 року, і готова долучитись до роботи нинішньої ради.

Даний дорадчий орган покликаний сприяти відправленню господарськими судами правосуддя та виконанню ними завдань суду. Зокрема, до компетенції Науково-консультативної ради входять питання, що виникають у судовій діяльності, подання ВГСУ пропозицій щодо проектів постанов пленуму ВГСУ з питань застосування матеріального і процесуального законодавства, підготовка яких потребує наукового забезпечення.

« Повернутись до списку новин