Гаряча лінія

Фонд Східна Європа оголосив конкурс для розробки бренду електронної держави

Фонд Східна Європа (ФСЄ) в рамках програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» EGAP оголошує конкурсний відбір підрядника для розробки бренду електронної держави.

Програма EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва, та  реалізується ФСЄ та Фондом InnovaBridge у партнерстві з Державним агентством з питань електронного урядування України, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян, та сприяння соціальним інноваціям в Україні.

Послуги з розробки бренду електронної держави замовляються у партнерстві з Офісом Президента України та Державним агентством з питань е-урядування України та за підтримки консорціуму проектів міжнародної технічної допомоги, які працюють у сфері розвитку і просування концепції електронної держави. Передбачається, що однією з пріоритетних сфер, де буде використовуватися бренд, стане системне та ефективне просування електронних послуг, покликаних мінімізувати корупційні ризики, а також зробити державні послуги більш якісними, доступними та зручними.

Всі деталі на сайті ФСЄ за посиланням: http://eef.org.ua/fsye-v-ramkah-shvejtsarsko-ukrayinskoyi-programy-egap-ogoloshuye-konkursnyj-vidbir-pidryadnyka-dlya-rozrobky-brendu-elektronnoyi-derzhavy/

« Повернутись до списку новин