Гаряча лінія

Компанія підтримала ІІІ Всеукраїнський Готельний Форум

11-12 жовтня 2018 року в найбільшому столичному конгрес-холі Mercure Kyiv Congress відбулась одна із головних подій українського готельного ринку — ІІІ Всеукраїнський Готельний Форум (Форум). Компанія «Пахаренко і партнери» стала ексклюзивним юридичним партнером заходу.

Партнер «Пахаренко і партнери», юрист, патентний повірений України Олена Шамріна виступила спікером першого блоку Форуму, висвітливши питання використання інтелектуальної власності в готельному бізнесі та захист персональних даних клієнтів в контексті  GDPR.

1

_DSC6045

Зокрема, Олена Шамріна звернула увагу учасників заходу на те, що інтелектуальна власність (ІВ) сьогодні – це вагомий об’єкт інвестицій іпотрібно уважно відноситись до об’єктів ІВ — не запозичувати фірмовий стиль конкурента, або його головні елементи.  Також пані Олена підкреслила, що сучасне покоління споживачів цінує справжність, автентичність, а персонал — це головний елемент формування і збереження позитивного іміджу та  репутації бізнесу.

Під час Форуму від компанії Пахаренко і партнери був розіграний сертифікат на обслуговування, який виграв готель «Ольвія».

2

3

5

0

000

Два дні поспіль 450 готельєрів і більше 30 спікерів з України та Європи мали можливість спілкуватись та обмінюватись думками щодо спеціально підібраних тем, які формуються з актуальних питань готельєрів.

6

« Повернутись до списку новин