Гаряча лінія

Legal Awards 2019 : Олександр Пахаренко кращий юрист з інтелектуальної власності!

Почесна перемога та визнання на ринку серед юристів з інтелектуальної власності (ІВ): партнер фірми «Пахаренко і партнери», адвокат, патентний повірений України, директор Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством Олександр Пахаренко став кращим юристом з ІВ в межах щорічного дослідження «Юридична премія року Legal Awards 2019», яке проводить видавництво «Юридична практика».

4

3

Урочиста церемонія вручення нагород відбулась 7 червня в Fairmont Grand Hotel Kyiv.Нагороди були вручені в 45 номінаціях.

Олександр Пахаренко подякував організаторам Legal Awards 2019 та колегам за високу оцінку.

«Я радий знову отримати цю нагороду, оскільки це було нелегко і конкурувати довелося з дуже гідними фіналістами, кожен з яких заслуговує на визнання і усіляких похвал за нелегку працю юриста!», – зазначив Олександр. Він також наголосив, що, безумовно, ця нагорода не тільки його особиста, а і всієї професійної команди Пахаренко і партнери. «Досягнуті високі результати нашої роботи – це наша спільна перемога і одночасно відповідальність, тому, що бути першими не тільки почесно, але і вимагає колосальних зусиль і знань. Тому, ми продовжимо працювати, удосконалюватися і розвиватися!», – прокоментував Олександр Пахаренко.

2

5

1

Більш детально за посиланням Юридична практика: https://pravo.ua/objavleny-imena-pobeditelej-legal-awards-2019/?fbclid=IwAR1j0SxyjSiNeYVpSwzunaQilSCCNP5ljfDMpXcdPNfIx3TNgecxsgZf7Us

 

« Повернутись до списку новин