Гаряча лінія

МЕРТ: Проект постанови КМУ «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» — №71;72; 992.

03 грудня 2018 року Департамент інтелектуальної власності Міністерства економічного розвитку і торгівлі України на офіційному веб-сайті у рубриці «Документи» розмістив Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»:

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»;

Пояснювальна записка до проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».

У пояснювальній записці до документу зазначається, що метою прийняття цього проекту постанови є затвердження тимчасових ставок винагороди (відрахувань) для застосування організаціями колективного управління у відносинах з користувачами об’єктів авторського права і суміжних прав. Зокрема, проект постанови передбачає внесення змін до діючих постанов Кабінету Міністрів України (від 18 січня 2003 р. № 71, від 18 січня 2003 р. № 72 і від 27 червня 2003 р. № 992), якими визначені ставки винагороди за використання об’єктів авторського права і суміжних прав.

За інформацією веб-сайту Мінекономрозвитку: http://me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=7ba191bf-6720-4b61-aeea-1b02181c8179&title=ProektPostanoviKabinetuMinistrivUkrainiproVnesenniaZminDoDeiakikhPostanovKabinetuMinistrivUkraini

 

« Повернутись до списку новин