Гаряча лінія

На сайті Мінекономрозвитку розміщено проект постанови КМУ «Про затвердження порядку та умов перерахування ОКУ часток доходу…»

12 квітня 2019 року Департамент інтелектуальної власності Міністерства економічного розвитку і торгівлі України розмістив на офіційному веб-сайті проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку та умов перерахування організаціями колективного управління часток доходу від прав до державної установи, що виконує спеціальні функції щодо сприяння національно-культурному розвитку України».

Суть проекту постанови.
Розробником пропонується передбачити, що організації колективного управління щороку до 1 березня перераховують з власних рахунків, відкритих в установах банків:
— незапитані кошти – через три роки після закінчення фінансового року, протягом якого організацією колективного управління зібрано дохід від прав, але не раніше, ніж через 3 роки з дати набрання чинності Закону про ефективне управління;
— двадцять п’ять відсотків доходу від прав, зібраного акредитованою організацією за репрографічне відтворення творів та приватне копіювання – щороку з моменту акредитації організації колективного управління у відповідній сфері.

Організації колективного управління перераховують частки доходів від прав у повному обсязі та у визначений термін.
Перерахування часток доходів від прав організаціями колективного управління здійснюється виключно на рахунок Українського культурного фонду.
Не допускається перерахування часток доходів від прав будь яким іншим установам, а також підприємствам, організаціям або особам.
Не допускається будь-яка посередницька діяльність при перерахуванні коштів організаціями колективного управління часток доходів від прав Українському культурному фонду.
Український культурний фонд відкриває окремий рахунок у Державній казначейській службі, на який зараховуються частки доходів від прав.
Частки доходів від прав, які Український культурний фонд отримує від організацій колективного управління, спрямовується виключно на розвиток української культури.
Український культурний фонд щороку до 1 червня розміщує на своєму веб-сайті інформацію про розмір отриманих від організацій колективного управління часток доходу від прав та напрямки їх використання.

Додаткові матеріали щодо документа за посиланнями:

http://www.me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=663f9b2c-ea2e-4ee5-9297-333f59d61ad8&title=ProektPostanoviKabinetuMinistrivUkrainiproZatverdzhenniaPoriadkuTaUmovPererakhuvanniaOrganizatsiiamiKolektivnogoUpravlinniaChastokDokhoduVidPravDoDerzhavnoiUstanovi-SchoVikonuSpetsialniFunktsiiSchodoSpriianniaNatsionalnokulturnomuRozvitkuUkraini

« Повернутись до списку новин