Гаряча лінія

Партнери компанії відзначені як IP Stars 2020 від Managing IP відразу удвох категоріях — Patent Star та Тrademark Star

У травні оприлюднено результати рейтингу IP STARS 2020 від видання Managing IP у категорії “Patent Star” у 125 юрисдикціях. Усі троє партнерів компанії «Пахаренко і партнери» знову увійшли до переліку IP Stars — провідних спеціалістів у сфері патентування в Україні.

Таким чином за результатами дослідження IP Stars генеральний партнер компанії Антоніна Пахаренко-Андерсон, партнери Олександр Пахаренко і Олена Шамріна  вчергове були визнані IP Star в Україні відразу у двох категоріях: Patent Star та Тrademark Star!

У рейтингу Managing Intellectual Property IP Stars 2020 компанія «Пахаренко і партнери» отримала високу оцінку в категоріях послуг, пов’язаних із торговельними марками та патентами в Україні: компанія включена до 1-х рівнів «Patent (2020) Tier 1» та «Trade mark (2020) Tier 1»: https://www.ipstars.com/Jurisdiction/Ukraine/Rankings/8553#rankings

IP Stars — це провідний ресурс для компаній або приватних осіб, які шукають досвідчених юристів для отримання юридичної допомоги в сфері інтелектуальної власності.

https://www.ipstars.com/Jurisdiction/Ukraine/Rankings/8553#lawyers

06.05 2020 фото

« Повернутись до списку новин