Гаряча лінія

«Пахаренко і партнери» – юридичні партнери ІІ Всеукраїнського готельного форуму

Компанія «Пахаренко і партнери» стала ексклюзивним юридичним партнером ІІ-го Всеукраїнського готельного форуму «Стратегія управління готелем: продажі, маркетинг, сервіс, персонал», який відбудеться 12-13 жовтня 2017 року в Києві.

Під час роботи блоку Форуму №4 «Маркетинг, реклама і просування готелю» для учасників заходу виступить представник ППФ «Пахаренко і партнери» Ганна Прохорова (керівник юридичного відділу фірми, адвокат. Досвід роботи у сфері інтелектуальної власності понад 10 років. Член Асоціації юристів України, Асоціації адвокатів України, Міжнародної асоціації торгових марок (INTA)).

Ганна Прохорова, зокрема, розповість про ТОП 5 можливостей інтелектуальної власності в готельній індустрії або як отримати вигоду з монопольних прав: ресурси інтелектуальної власності, які варто використати; договірне право – «чарівна паличка»; імідж готелю – як привабити клієнта і підвищити власну капіталізацію; світовий бренд і «український велосипед»; реклама он-лайн: плюси і мінуси.

Вищезазначений Форум – провідна подія українського готельного ринку, яка вже другий рік поспіль збирає на одному майданчику готельєрів, кращих спікерів і експертів готельного бізнесу, великих гравців ринку, представників сервісних компаній.

Більш детальна інформація про ІІ-й Всеукраїнський готельний форум на сайті Академії Гостинності

« Повернутись до списку новин