Гаряча лінія

Представник компанії виступила лектором на Legal High School

З 26 по 29 листопада 2018 року в Legal High School у рамках школи інтелектуальної власності відбувся навчальний блок «Правовий захист торговельних марок». Він складався  із чотирьох інтенсивних модулей, направлених на підвищення рівня знань щодо реєстрації торговельних марок (ТМ).

Заступник начальника відділу торговельних марок компанії «Пахаренко і партнери» Анастасія Міндрул 26 листопада виступила спікером 1-го модуля «ТМ-менеджмент» та розповіла присутнім про аспекти реєстрації ТМ за кордоном (огляд популярних юрисдикцій).

«Виникнення прав на торговельну марку має територіальну природу, так як правова охорона ТМ обмежується територією країни, що надала таку охорону» — із цих слів розпочала свій виступ лектор. Анастасія Міндрул навела ряд аргументів на користь реєстрації ТМ за кордоном. Зокрема, наявність зареєстрованої або поданої на реєстрацію ТМ може бути необхідна для реклами/спонсорства, отримання домену в певній зоні, отримання ліцензій на виробництво певних товарів, реалізації товарів на території певної країни. При цьому в разі використання незареєстрованого позначення існує ризик, що воно може бути недобросовісно зареєстровано третьою особою, зокрема, торговим партнером, дистриб’ютором, іншою особою з метою подальшого продажу дійсному власнику, до того ж можливості захисту будуть істотно обмежені в порівнянні з можливостями захисту зареєстрованої ТМ.

Більш детально читайте на освітній платформі Legal High School:  https://lhs.net.ua/ru/ua-pro-reiestratsiiu-tm-za-kordonom-slukhacham-lhs-rozpovila-anastasiia-mindrul-ru-o-rehystratsyy-tm-za-rubezhom-slushateliam-lhs-rasskazala-anastasyia-myndrul/?fbclid=IwAR18Da7nHTR8imOMZK9kZVy77OyPL0padhIgqfv80MtJlHOHKzDLWA-Ynh4

Настя Міндрул

« Повернутись до списку новин