Гаряча лінія

Представники компанії взяли участь у зустрічі з представником WIPO

06 березня представники компанії взяли активну участь у зустрічі з Роном Марчантом, представником Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ), екс-Генеральним директором Відомства з питань інтелектуальної власності Великобританії. Обговорювали розробку Стратегії інтелектуальноi власності (ІВ).

3

Зокрема, під час зустрічі представники бізнесу підняли перед Роном Марчантом актуальні питання, які стосуються законотворчих ініціатив – низка законопроектів з ІВ, що знаходяться на розгляді у Верховній Раді і стосуються системи ІВ;
питання про функціонування сфери ІВ, було звернуто увагу на питання захисту та охорони ІВ в Україні;
про роль та тісну співпрацю правоохоронних органів, судової гілки влади, митної служби України та інших міністерств та органів влади у боротьбі з правопорушеннями у сфері ІВ;
питання про захист ІВ на фармацевтичному ринку, так звані “вічно зелені патенти” на лікарські засоби та генерики;
обговорили питання захисту географічних зазначень в Україні, а також важливість просвітницьких заходів для підростаючого покоління з фокусом на порушення прав ІВ та повагу таких прав.

1

2
У свою чергу голова комісії з питань інтелектуальної власності ICC Ukraine, координатор з підтримки громадських проектів UAACP, керівник відділу реклами та зв’язків з громадськістю компанії «Пахаренко і партнери» Вероніка Березанська розповіла пану Рону про те, що в Україні у 2012 році спільно з державними органами, Українським альянсом по боротьбі з підробками та піратством (UAACP), журналістами та громадськістю була розпочата безстрокова кампанія “Дні боротьби з підробками і піратством в Україні”.
Компанія, у межах корпоративної соціальної відповідальності (КСВ), підтримує просвітницьку кампанію. За шість років проведено понад 50 просвітницьких акцій для представників держорганів та бізнесу, студентської молоді, школярів, журналістів не лише в столиці України, а і в інших великих містах — Львів, Одеса, Вінниця, Рівне, Хмельницький, Харків. Участь в таких заходах взяли більш ніж 15000 осіб.
Мета просвітницької кампанії — сприяти формуванню раціональної моделі споживання і підвищенню рівня обізнаності споживачів про ризики і наслідки придбання контрафактних товарів, а також такі освітні соціальні заходи дозволять виховати повагу до прав інтелектуальної власності в нашому суспільстві та сприятимуть усвідомленню як молоді, так і органами влади, представниками бізнесу й громадськості важливості захисту прав ІВ.

Також представник ВОІВ та керівний склад Департаменту ІВ Мінекономрозвитку розповіли присутнім про готовність до спілкування та спільної роботи в напрямку визначення пріоритетних цілей при написанні Стратегії, яку планується затвердити до осені 2019 року.

Сьогодні на зустрічі були присутні представники різних бізнесових структур та організацій із сфери ІВ, патентні повірені.

Пан Рон Марчант прибув до України в рамках експертної місії від ВОІВ. Зустрічі відбуваються з 05 – 07 березня 2019 року за сприянням Мінекономрозвитку.

4

5

« Повернутись до списку новин