Гаряча лінія

РЕЄСТРАЦІЯ ТОРГОВЕЛЬНОЇ МАРКИ 

6499 грн. — найкраща вартість реєстрації торговельної марки від лідера ринку юридичних послуг!

Замовляйте та отримайте попередній пошук потенційної ТМ у відкритих базах даних! 

Що потрібно від вас для початку реєстрації:

- позначення, яке буде реєструватися як ТМ, 

- перелік товарів та послуг, для яких бажаєте отримати охорону вашої ТМ,

- найменування заявника,

- оплата вартості.

Все інше зробимо ми! 

А ви отримаєте охоронний документ — свідоцтво на знак для товарів та послуг на свою ТМ і зможете захистити свій бізнес від конкурентів!

Реєстрація торговельної марки

 

Торговельна марка (ТМ) (синоніми: знак для товарів і послуг, товарний знак, фірмовий знак, trademark, логотип) — це позначення, за яким товари і послуги одних осіб відрізняються від товарів і послуг інших осіб.

ТМ охороняється для тих товарів та/або послуг, для яких зареєстрована. Товари та послуги згруповані у 45 класах згідно з Міжнародною класифікацією товарів та послуг (МКТП): з 1 по 34 — товари, з 35 по 45 — послуги  https://nice.uipv.org/info/changes

Термін дії свідоцтва на ТМ — 10 років від дати подачі заявки, з правом продовження на такий самий строк необмежену кількість разів.

Об’єктом ТМ може бути будь-яке позначення або будь-яка комбінація позначень. Такими позначеннями можуть бути, зокрема, слова, у тому числі власні імена, літери, цифри, зображувальні елементи, кольори, форма товарів або їх пакування, звуки, за умови що такі позначення придатні для відрізнення товарів або послуг одних осіб від товарів або послуг інших осіб, придатні для відображення їх у Державному реєстрі свідоцтв України на торговельні марки, ведення якого здійснюється в електронній формі, таким чином, що дає змогу визначити чіткий і точний обсяг правової охорони, що надається.

Заявником та власником ТМ може бути як фізична, так і юридична особа (резиденти та нерезиденти України).

ТМ може бути зареєстрована у певних кольорах або в чорно-білому вигляді.

Стандартні терміни реєстрації ТМ становлять від 18 місяців.

Окрім цього, існує можливість прискореної реєстрації ТМ за 7,5-8 місяців за умови сплати відповідного збору. Прискорена реєстрація буде цінною у випадку, якщо ви, наприклад, бажаєте швидко отримати доменне ім’я в зоні .ua.

Реєстрація ТМ здійснюється з метою отримання її власником виключних прав на використання ТМ та прав забороняти її неправомірне використання третіми особами.

Високопрофесійна команда нашої компанії надасть вам кваліфікований юридичний супровід на всіх стадіях реєстрації та допоможе отримати належну правову охорону для ТМ.