Гаряча лінія

Соціальна акція у межах КСВ компанії «Пахаренко і партнери»

27 вересня 2018 року у межах корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) компанія «Пахаренко і партнери» підтримає соціальну акцію «Я купую справжнє! Я не купую підробок!» в рамках безстрокової просвітницької кампанії «Дні боротьби з підробками та піратством в Україні» Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством (УАПП).

За доброю традицією Пахаренко і партнери та УАПП долучилися до проведення VI Всеукраїнської науково – практичної конференції молодих вчених та студентів «Законодавство у сфері інтелектуальної власності та його правозастосування: національні, європейські та міжнародні виміри», яку організовує кафедра інтелектуальної власності Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Під час заходу в фойє червоного корпусу  КНУ імені Тараса Шевченка буде розміщено мобільний Музей підробок УАПП з експонатами одягу, взуття, іграшок, різноманітних аксесуарів, декоративної косметики, духів, цигарок, агрохімічних та хімічних засобів.

Учасники конференції та студенти вузу зможуть оглянути експонати Музею, задати питання експертам, дізнатися більше про проблему виробництва та споживання підробок, отримати пораду як не купити підробку та взяти участь у анкетному опитуванні УАПП.

На згадку всі учасники отримають пам’ятні сувеніри з гаслами «Я купую справжнє! Я не купую підробок!» («I Buy Real! I Don’t Buy Fakes!»).

000

« Повернутись до списку новин