Гаряча лінія

Традиції незмінні: «Пахаренко і партнери» на VII Міжнародному Форумі пивоварів і рестораторів

Міжнародний інформаційно-видавничий проект «Технології та Інновації» і журнал «Пиво. Технології та інновації» 18-19 червня 2019 року провели у Львові VII-й Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів (Форум).

У заході взяли участь понад 200 учасників та 21 компанія-виробник зі всієї України, Чехії, Молдови, Польщі, Швеції.

За незмінною традицією компанія «Пахаренко і партнери» виступила генеральним юридичним партнером заходу та поділилася з учасниками практичними кейсами щодо правомірного використання об’єктів інтелектуальної власності.

0

1

5

Вероніка Березанська, керівник відділу реклами та зав’язків із громадськістю «Пахаренко і партнери», голова комісії з питань інтелектуальної власності ICC Ukraine, координатор з підтримки громадських проектів Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством, к.х.н. розповіла учасникам Форуму про головні інтелектуальні лайфхаки.

Про корисні поради щодо використання об’єктів авторського права (текстів, малюнків, фото- і відео-контенту) із соціальних мереж при оформленні пивних аксесуарів, пабів та рекламних матеріалів, присутнім доповіла Лариса Севостьянова, pr-менеджер «Пахаренко і партнери».

3

4

На завершення Вероніка Березанська навела заключний лайфхак: бажаєте бути лідерами — співпрацюйте з лідерами! Звертайтесь до Пахаренко і партнери, створюйте успішну історію свого бренду, історію вашої крафтової успішності!

6

2

« Повернутись до списку новин