Гаряча лінія

В Україні порушується ІВ на бренд IKEA!

Найбільший у світі рітейлер товарів для будинку – шведська компанія IKEA, яка офіційно підтвердила вихід на український ринок, стурбована дотриманням прав інтелектуальної власності в Україні. Про це заявив посол Швеції в Україні Мартін Хагстром в інтерв’ю виданню «Бізнес».

Зокрема, мова йде про незаконне використанням торгової марки IKEA.

«Досвід IKEA і H&M буде важливим для багатьох компаній, які ще не увійшли на ринок України. Не моє завдання оголошувати про плани компаній, вони самі це зроблять, коли все буде готово. Але я знаю, що для IKEA, як і для інших компаній, залишається дуже важливим питання дотримання прав інтелектуальної власності. В Україні є багато компаній, що працюють під логотипом IKEA, але не мають до неї ніякого відношення. І дуже важливо це питання вирішити”, – заявив посол Швеції.

IKEA заснована в 1943 році в Швеції Інгваром Кампрадом. Перший торговий центр компанія відкрила в 1958 році. До складу ІКЕА входить виробнича група Swedwood, яка займається виробництвом дерев’яних меблів і комплектуючих і має 35 заводів в 9 країнах.

Компанія володіє 361 магазином в 29 країнах світу. Власниками IKEA Group є INGKA Holding B.V. і підконтрольні йому структури.

 

 З інтерв’ю  Мартіна Хаґстрьома, Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Швеція в Україні для видання Бізнес: https://business.ua/biznes/item/3682-v-nas-pratsiuiut-osvita-innovatsii-ta-verkhovenstvo-prava-tse-osnova-ekonomichnoho-zrostannia

« Повернутись до списку новин