Гаряча лінія

Вірменія зустрічає фахівців з інтелектуальної власності в рамках міжнародної конференції

Представники ППФ «Пахаренко і партнери» беруть участь у Міжнародній конференції, яка проходить у Вірменії 27–28 вересня 2017 року.

Міжнародна конференція з «Практичних питань у сфері інтелектуальної власності національного, регіонального та міжнародного характеру» проводиться в рамках Першого щорічного зібрання «Центру права інтелектуальної власності Вірменії» (IPRC).

армения главная

IPRC, зокрема, сприяє підвищенню обізнаності громадськості щодо прав інтелектуальної власності (ІВ), інформує про важливість захисту прав на ІВ, сприяє розвитку сфери і проведення реформ в галузі ІВ у Вірменії, а також проводить різні заходи в цій сфері.

У рамках конференції передбачені як окремі виступи й доповіді, так і панельні дискусії на різні практичні теми як національного, так і регіонального та міжнародного характеру.

Предметом обговорення учасників та гостей заходу стануть питання: – спеціалізованих судів, судій, арбітражів та інших органів вирішення спорів у сфері ІВ; – боротьби проти контрафактної продукції і піратства; –доменних імен, товарних знаків та недобросовісної конкуренції; – радянських товарних знаків: хто має право використовувати назви товарів радянського союзу; – питання авторського права, патентні права: особливості та перспективи.

Під час конференції також заплановано у рамках окремої панельної дискусії обговорити питання законодавства і досвід країн учасниць (а також міжнародний досвід) щодо кваліфікаційних екзаменів з атестації патентних повірених: чи повинні патентні повірені бути адвокатами для представлення клієнтів у судах або статус патентного повіреного може давати таке право.

« Повернутись до списку новин