Гаряча лінія

ВОІВ презентувала eMadrid, новий канал доступу до всіх онлайн-сервісів Мадридської системи

Державне підприємство “Український інститут інтелектуальної власності” розмістив інформацію про те, що Всесвітня організація інтелектуальної власності (ВОІВ) повідомила про запуск eMadrid, нового каналу, який забезпечує централізований і безпечний доступ до всіх онлайн-послуг та інструментів Мадридської системи, необхідних для керування міжнародними реєстраціями торговельних марок.

Отримати доступ до eMadrid можна через меню WIPO IP Portal, обравши “Trademarks > File & Manage”.

До основних переваг eMadrid у ВОІВ відносять единий доступ до всіх послуг та інтерактивних інструментів з використанням облікового запису ВОІВ; легке керування міжнародним портфоліо ТМ в  безпечному середовищі; перевірку статусу запитів онлайн, в режимі реального часу; доступність допоміжних та довідкових ресурсів.

Запуск eMadrid є першим із серії майбутніх удосконалень, які забезпечать кращу роботу користувачів. У ВОІВ планують включення нових та покращення існуючих онлайн-послуг, які, зокрема, дозволять видалити деякі або всі категорії товарів та послуг щодо зазначених учасників Мадридської системи з міжнародної реєстрації; подавати запити про виправлення помилок у Міжнародному реєстрі та ін.

 

« Повернутись до списку новин