Гаряча лінія

Європейські новини з інтелектуальної власність на тлі Covid-19

☑️  Два європейських відомства з інтелектуальної власності: Європейське патентне відомство (EPO) та Відомство з інтелектуальної власності Європейського Союзу (EUIPO), прийняли рішення про продовження встановлених для реєстрації термінів через масове поширення коронавірусної інфекції Covid-19.

☑️ EPO збільшить збори з 1 квітня 2020 року. Відомство повідомляє, що вони збільшать велику кількість офіційних зборів, починаючи з квітня 2020 року. Збори у середньому зростуть на 4-5% у зв’язку з інфляцією. В той час, як єдині зборизростуть до 20%. Також заявникам рекомендується розглянути можливість сплати зборів до 1 квітня 2020 року за поточними нижчими цінами.

☑️ Великобританія відмовляється від унітарної патентної системи та унітарного патенту через Brexit. Великобританія оголошує, що оскільки вони залишають Європейський союз (ЄС) через Brexit, вони не будуть брати участь у проекті, який пов’язаний з унітарною патентною системою для всієї території ЄС.

☑️ Враховуючи, що Великобританія вийшла з ЄС 1 лютого 2020 року і перехідний період триватиме до 31 грудня 2020 року, під час цього періоду всі заявки на промисловий зразок ЄС та реєстрації будуть чинними у Великобританії.

Офіційни джерела:

https://www.epo.org/index.html

https://euipo.europa.eu/ohimportal/en/home

 

 

« Повернутись до списку новин