Гаряча лінія

Звіт-301: Україна — «Країна пріоритетного спостереження»

На початку травня 2017 року Офіс торговельного представника США (USTR) опублікував щорічний Звіт-301 («Cпеціальна доповідь 301») як підсумок огляду стану охорони й захисту прав інтелектуальної власності у торговельних партнерів США по всьому світу.

Відповідно до цьогорічних результатів Україна знову потрапила до переліку «Країн пріоритетного спостереження» («Priority Watch List»), незважаючи на те, що експерти USTR позитивно оцінили окремі заходи, яких вжила Україна для покращення захисту прав інтелектуальної власності.

«Забезпечення належного рівня захисту прав інтелектуальної власності всіх результатів творчої та креативної праці покращить оцінку USTR та позицію України у Спецдоповіді 301. Передусім це сприятиме економічному розвитку України, стимулюючи винаходи та інновації, привабить до України значні інвестиції», — переконаний Перший віце-прем’єр-міністр України — Міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

За інф. прес-служби Мінекономрозвитку

Зі звітом «Спеціальна доповідь 301»-2017 можна ознайомитись за посиланням: https://ustr.gov/sites/default/files/301/2017%20Special%20301%20Report%20FINAL.PDF

« Повернутись до списку новин