Гаряча лінія

1 липня Державна митна служба України розпочинає роботу у форматі єдиної юридичної особи

Станом на 01.07.2021 Державна митна служба України розпочинає роботу у форматі єдиної юридичної особи, повідомляє Департамент управління персоналом Держмитслужби.

Забезпечення функціонування Державної митної служби України у форматі єдиної юридичної особи передбачено Указом Президента України від 08.11.2019 р. № 837 «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави» та Меморандумом про економічну та фінансову політику з Міжнародним валютним фондом.

Цей механізм є необхідним для забезпечення можливості централізованої розробки політики відомства, уніфікованого організаційного спрямування, стратегічного і оперативного планування та дослідження дотримання законодавства, пояснює кадровий департамент Держмитслужби.

На виконання цього завдання утворено 26 митниць як відокремлених підрозділів Держмитслужби за адміністративно-територіальним устроєм України. Функціонування Держмитслужби у форматі єдиної юридичної особи посилить нагляд апарату Держмитслужби за стратегічними напрямами, із застосуванням концепції делегування повноважень для прийняття рішень.

На сьогодні оптимізовано та централізовано підходи до системи добору кадрів, системи стратегічного управління у сфері митної справи, інформаційної політики, формування ефективної комунікації у сфері боротьби з корупцією.

Комплектування особового складу у митницях як відокремлених підрозділах Держмитслужби відбувається за результатами проведення ретельних перевірочних заходів стосовно таких осіб за принципами професійності та доброчесності, із дотриманням чинного законодавства про працю та державну службу, повідомляє Департамент управління персоналом Держмитслужби.

За інформацієюДержмитслужби: https://customs.gov.ua/news/zagalne-20/post/perekhid-u-format-iedinoyi-iuridichnoyi-osobi-novii-etap-rozvitku-i-vdoskonalennia-derzhmitsluzhbi-559?fbclid=IwAR2fn30k2ZFTc_NzLNTx1Lp2BJYlCqKltiFiMVGNfmUWPIMPCmFfWp3svk0

 

« Повернутись до списку новин