Гаряча лінія

Нагороди

НАШІ НАГОРОДИ

Високий професіоналізм компанії «Пахаренко і партнери» підтверджений лідируючими позиціями у рейтингах визнаних вітчизняних та міжнародних видань.  Зокрема, нашу компанію визнають однією із провідних в Україні у сфері інтелектуальної власності в світових та національних рейтингах вже протягом декількох років такі видання:

 

2024 рік

Щорічний рейтинг The Legal 500 Europe, Middle East and Africa 2024 було опубліковано 27 березня 2024 року. Партнери компанії Пахаренко і партнери Антоніна Пахаренко-Андерсон та Олександр Пахаренко  і цього року внесені до категорії  «Hall of Fame» і знайшли своє почесне місце в переліку осіб «Зали слави» рейтингу. Сама компанія «Пахаренко і партнери» рекомендована виданням як ТОП компанія у сфері інтелектуальної власності в Україні.  Не дивлячись на жахливі воєнні обставини, результати дослідження демонструють високий професіональний статус та репутацію компанії «Пахаренко і партнери», який залишається незмінним завдяки досвідченій і компетентній команді.

За результатами глобального рейтингового дослідження у сфері торговельних марок World Trademark Review 1000: The World’s Leading Trademark Professionals 2024 фірма Пахаренко і партнери утримує лідерство в золотій лізі серед провідних юридичних фірм, які практикують у сфері інтелектуальної власності. Видання зазначає, що «першокласна компанія «Пахаренко та партнери» десятиліттями була в авангарді української інтелектуальної власності. ЇЇ відмінна IP-практика продовжує приваблювати деякі з найбільших світових брендів». Як і в минулих роках у 2024 році два партнери Пахаренко і партнери входять до золотої ліги індивідуального рейтингу WTR 1000: The World’s Leading Trademark Professionals. На думку видання «керуючий партнер Антоніна Пахаренко-Андерсон має багаторічний юридичний досвід і є одним із найавторитетніших адвокатів з питань інтелектуальної власності в Україні. Разом з нею працює Олександр Пахаренко, який відомий своєю силою у вирішенні складних справ із захисту прав інтелектуальної власності, боротьби з контрафакцією та піратством. Клієнти цінують його наполегливу адвокатську діяльність перед митними та правоохоронними органами та судами». Дослідження World Trademark Review 1000: The World’s Leading Trademark Professionals фокусується виключно на практиці торговельних марок і за багаторічну практику зарекомендувало себе як основний ресурс для тих, хто шукає юридичну експертизу світового рівня у сфері торговельних марок.

В опублікованому Europe Guide 2024: Ukraine від одного з найавторитетніших міжнародних рейтингів Chambers and Partners компанія Пахаренко і партнери впевнено утримує лідерство у сфері інтелектуальної власності в Україні вже протягом 18 років поспіль! Експерти дослідження зазначили, що «Пахаренко та партнери» — це фірма, що спеціалізується на розгляді спорів у сфері права інтелектуальної власності та розглядає широкий спектр справ про порушення прав на патенти та торговельні марки. Команда часто представляє відомі транснаціональні корпорації та пропонує подання заявок на торговельні марки в різних юрисдикціях, включаючи Україну. Юридична фірма також надає допомогу в отриманні патентів на винаходи та консультує з питань боротьби з контрафактом. Партнери компанії Антоніна Пахаренко-Андерсон та Олександр Пахаренко у 18 раз увійшли в рейтинг лідерів практики інтелектуальної власності в Україні. Дослідження відзначило, що  відомий практик Антоніна Пахаренко-Андерсон займається судовими процесами щодо патентів і торговельних марок, а  Олександр Пахаренко є патентним повіреним та відомий своїм багатим досвідом у питаннях боротьби з контрафакцією, та має значний досвід у справах про порушення торговельних марок. Розміщуючи результати дослідження Chambers & Partners наголосили, що одним із значних впливів на рейтинг є продовження війни в Україні. Два роки тому видання вирішило змінити свій підхід до рейтингу та переліку практичних сфер, які будуть охоплені. А саме, зменшили кількість практик, прибрали рейтингові таблиці, не відзначали юридичні фірми та юристів, яких не було у рейтингах раніше. Окрім того, видання повідомило, що для Europe Guide 2025 прийматимемо подання для інтелектуальної власності для України. На додаток до цього видання прийняли рішення не проводити дослідження юридичних ринків Росії та Білорусі для посібника на 2025 рік.

2023 рік

Керуючий партнер «Пахаренко і партнери»Антоніна Пахаренко-Андерсон визнана IAM Patent Global Leaders 2024! Як відомо, для того, щоб стати лідером IAM Global Leaders, фірма, в якій працює співробітник повинна бути включена у категорію gold tier рейтингу IAM Patent 1000, провідного щорічного дослідження, яке визначає елітні юридичні фірми та окремих юристів у найважливіших патентних юрисдикціях світу. На думку видання, ті юристи, хто увійшов до переліку IAM Global Leaders, визнані не лише за свої знання та досвід у створенні, захисті, управлінні, укладанні угод та забезпеченні дотримання прав ІВ, але й за їхню здатність впроваджувати інновації, надихати та виходити за рамки дозволеного, щоб досягти максимального результату для своїх клієнтів.

Pakharenko & Partners майже три десятиліття утримує лідерство у сфері патентних юридичних послуг і цьогоріч включена у найвищу позицію Gold band у рейтингу IAM Patent 1000 2023, завдяки відданій професійній праці керівників фірми та всього колективу навіть в воєнні роки. Наприкінці червня було опубліковано  дванадцяте видання IAM Patent 1000: The World’s Leading Patent Professionals, зроблене, як і в попередніх роках, IAM на основі п’ятимісячного якісного дослідницького проекту, щоб визначити видатні фірми та найкращих патентних професіоналів, які мають досвід приватної патентної практики в ключових юрисдикціях по всьому світу. За результатами дослідження IAM зазначила, що першокласна фірма з інтелектуальної власності «Пахаренко та партнери» майже три десятиліття надає лідерські юридичні консультації. У центрі вітчизняних і міжнародних розробок у сфері інтелектуальної власності працюють її фахівці, орієнтовані на новітні технології, які мають широкий технічний досвід. Різноманітна клієнтура компанії включає провідні світові компанії, зокрема в галузі охорони здоров’я та машинобудування. Рейтинг відзначає, що очолює команду керуючий партнер Антоніна Пахаренко-Андерсон, яка володіє неперевершеними знаннями патентного права. Антоніна є видатним фахівцем, завдяки своїм влучним судовим справам, вона працює над судовими справами, які визначають вектор розвитку в українській спільноті ІВ. Поряд з нею, за версією рейтингу, — IP-універсал Олександр Пахаренко, який невпинно працює у справах боротьби з піратством і контрафактом, успішно відстоюючи інтереси клієнтів у співпраці з правоохоронними та митними органами у різноманітних судах.

IP STARS 2023 від видання Managing IP  оприлюднив результати дослідження особистісного рейтингу юристів у двох категоріях: Patent Star та Тrademark Star, яким відзначені лідери практики інтелектуальної власності у певних юрисдикціях. Партнери компанії — утримують лідерство у категоріях Patent Star та Тrademark Star 2023.

Вже традиційно, за результатами глобального рейтингового дослідження World Trademark Review 1000: the World’s Leading Trademark Professionals 2023, Пахаренко і партнери — в золотій лізі національних юридичних фірм, які практикують у сфері інтелектуальної власності. Не дивлячись на війну в Україні рейтингове дослідження World Trademark Review 1000: the World’s Leading Trademark Professionals 2023 оприлюднило результати дослідження українського юридичного ринку за 2023 рік. У зв’язку з публікацією видання зазначило, що через триваючий конфлікт в Україні не вдалося провести повне дослідження українського юридичного ринку за 2023 рік. Рейтинг 2022 року в основному залишився на місці, хоча були внесені деякі зміни, які не знайшли підтвердження. Письмові описи, що супроводжують рейтинги, також залишаються в основному незмінними, ті практики, які змогли взяти участь у дослідженні, мають свіжі описи.

 

2022 рік

Партнери компанії Олександр Пахаренко та Антоніна Пахаренко-Андерсон — увійшли в перелік світових лідерів у сфері інтелектуальної власності за версією WIPR Leaders 2022, цифрове видання вийшло наразі після тривалого та детального процесу дослідження, яке проводилося протягом кількох місяців. Онлайн-видання є довідником найталановитіших юристів світу з інтелектуальної власності. Серед обов’язкової колекції контактів, які надали найякісніші поради щодо патентів, торговельних марок та авторських прав, кожен клієнт може знайти гнучкого, надійного та стійкого зовнішнього радника. У WIPR Leaders 2022 представлено понад 1000 професіоналів з більш ніж 60 країн.

IP STARS 2022 від видання Managing IP оприлюднив результати дослідження особистісного рейтингу юристів у двох категоріях: Patent Star та Тrademark Star, яким відзначені лідери практики інтелектуальної власності у певних юрисдикціях. За результатами дослідження партнери компанії «Пахаренко і партнери» Антоніна Пахаренко-Андерсон та Олександр Пахаренко відкривають український рейтинг на сторінці дослідження.

Щорічний рейтинг The Legal 500 Europe, Middle East & Africa 2022 опублікував результати: Партнери Антоніна Пахаренко-Андерсон та Олександр Пахаренко і цього року внесені до категорії “Hall of Fame“. Сама компанія «Пахаренко і партнери» рекомендована виданням як ТОП компанія у сфері інтелектуальної власності в Україні. Не дивлячись на жахливі воєнні обставини, результати дослідження демонструють високий професіональний статус та репутацію компанії «Пахаренко і партнери», який залишається незмінним завдяки досвідченій і компетентній команді.

2021 рік

ППФ «Пахаренко і партнери» незмінно  входить до рейтингу юридичних компаній України «Лідери ринку» та у «Top positions» лідери практики «Інтелектуальна власність» згідно з опублікованими результатами щорічного дослідження «ЛІДЕРИ РИНКУ 2021» від «Юридичної газети».

«Пахаренко і партнери» незмінно у ТОП-50 провідних юрфірм України. Підсумовуючи 2021 рік: оприлюднено результати щорічного дослідження «Юридичної практики» «50 провідних юридичних фірм України 2021» (ТОП-50) і ППФ «Пахаренко і партнери» входить до списку провідних юридичних фірм України — ТОП-50  за кількістю високопрофесійних юристів, за фінансовою ефективністю та обсягом отриманих прибутків. У «Рейтингу визнання юридичних фірм за галузями практики», місця в якому розподіляються відповідно до голосування колег, команда «Пахаренко і партнери» традиційно у п’ятірці найсильніших у сфері інтелектуальної власності.

За результатами рейтингового дослідження ринку юридичних послуг «Вибір клієнта. ТОП 100 найкращих юристів України – 2021», проведеного Юридичною газетою, керуючий партнер, генеральний директор компанії Антоніна Пахаренко-Андерсон та партнер компанії Олександр Пахаренко незмінно увійшли до ТОП-100 кращих юристів України. У межах цього ж рейтингу Антоніна Павлівна та Олександр Пахаренко разом із партнером фірми, юристом, патентним повіреним України Оленою Шамріною входять до списку юристів — лідерів практики «Інтелектуальна власність» як рекомендовані й перевірені в роботі експерти в цій галузі.

WTR Global Leaders: Private Practice 2021 – партнери компанії «Пахаренко і партнери» Антоніна Пахаренко-Андерсон та Олександр Пахаренко включені до рейтингу найкращих фахівців із питань торговельних марок в категорії приватної практики WTR Global Leaders Private Practice 2021. WTR Global Leaders є незалежним спеціалізованим міжнародним рейтингом, який визначає «найкращих із найкращих» у сфері торговельних марок по всьому світу.

Шостий рік поспіль проводиться дослідження Ukrainian Women in Law від видання Юридична газета, яке кожного року називає керуючого партнера компанії Пахаренко і партнери Антоніну Пахаренко-Андерсон однією із найуспішніших юристок України, які своєю професійною, соціальною, громадською діяльністю системно впливають на розвиток ринку, формують основні тенденції тих чи інших практик у певних сферах права, роблять значний внесок у динамічне зростання не лише професійної сфери, але й громадянського та суспільно-політичного життя країни, підтримують суспільно важливі для юридичного ринку проєкти.

Патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» у довіднику IAM Patent 1000: The World’s Leading Patent Professionals 2021, який пропонує огляд провідних світових компаній і фахівців патентної галузі. За результатами дослідження, проведеного колективом вищезазначеного видання, «Пахаренко і партнери» традиційно включена до «Gold band Firms»рейтингу! Рейтинг зазначає, що компанія «Пахаренко і партнери» належить до еліти патентних фірм, що працюють на вітчизняному ринку, і яка особливо відома завдяки супроводженню на етапі набуття прав на об’єкти інтелектуальної власності, хоча її універсальний досвід охоплює усі аспекти життєвого циклу патентів, включаючи корпоративні і регуляторні питання. Велика кількість клієнтів компанії – зі сфери біотехнологій: до неї за допомогою звертаються провідні світові фармацевтичні компанії, а захист прав на сорти рослин вже став сильною стороною діяльності компанії. Очолює колектив Антоніна Пахаренко-Андерсон, яка здійснює керівництво і контроль за процесом набуття прав ІВ та впровадженням стратегій судового захисту прав. У керівництві компанією їй допомагає першокласний спеціаліст з питань захисту порушених прав – Олександр Пахаренко, який має величезний досвід супроводження адміністративних і судових справ та є загрозою усіх порушників.

Міжнародне рейтингове агентство Best Lawyers за результатами дослідження The Best Lawyers in Ukraine 2022 визначило найкращих юристів та юридичні фірми року за напрямками практики. За доброю традицією серед провідних українських юристів з Intellectual Property Law відзначені партнери компанії «Пахаренко і партнери» — Антоніна Пахаренко-Андерсон, Олександр Пахаренко та Олена Шамріна.

Партнери компанії Олександр Пахаренко та Антоніна Пахаренко-Андерсон — серед світових лідерів у сфері інтелектуальної власності за версією WIPR Leaders 2021. WIPR (World Intellectual Property Review) Leaders — це щорічний довідник провідних спеціалістів у сфері інтелектуальної власності по всьому світу. Цьогоріч у довіднику перераховано понад 1700 юристів, що спеціалізуються на патентах, торговельних марках та авторському праві. Лідери були обрані після чотиримісячного процесу номінації, під час якого WIPR були опитані 12 000 респондентів по усьому світу.

За результатами престижного щорічного рейтингу The Legal 500 Europe, Middle East & Africa 2021 компанія «Пахаренко і партнери» незмінно рекомендована виданням як ТОП компанія першого рівня “Tier 1″ у сфері інтелектуальної власності в Україні. Партнери Антоніна Пахаренко-Андерсон та Олександр Пахаренко цього року внесені до категорії “Hall of Fame“. Компанія Пахаренко і партнери щорічно підтверджує свій високий професіональний статус та репутацію завдяки своїй досвідченій і компетентній команді.

IP STARS 2021 від видання Managing IP додав результати особистісного рейтингу юристів у двох категоріях: Patent Star та Тrademark Star: усі троє партнерів компанії «Пахаренко і партнери» Антоніна Пахаренко-Андерсон, Олександр Пахаренко та Олена Шамріна відкривають цей рейтинг на сторінці дослідження.

Chambers & Partners рекомендує «Пахаренко і партнери» як лідера послуг у сфері ІВ. Незалежна дослідницька компанії Chambers & Partners, що аналізує 200 юрисдикцій, виявляючи найкращих юристів та юридичні фірми світу в різних галузях права, оприлюднила рейтинг Chambers Europe 2021, в тому числі і для України. Згідно з результатами дослідження керуючий партнер «Пахаренко і партнери» Антоніна Пахаренко-Андерсон в категорії Eminent Practitioners єдина названа видатним практиком в сфері ІВ в Україні, партнер Олександр Пахаренко увійшов в число провідних фахівців та юристів України у сфері інтелектуальної власності, а сама патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» продовжує знаходитись серед лідерів у сфері інтелектуальної власності в нашій країні.

«Пахаренко і партнери» утримує лідерські позиції  серед провідних фірм, що працюють у сфері подання заявок/діловодства у справах щодо торговельних марок та вирішення спорів, пов’язаних з торговельними марками за професійною оцінкою рейтингу IP STARS 2021 від видання Managing IP. Оприлюднено перші підтверджені результати рейтингу у категорії торговельних марок у дослідженні видання IP STARS до 2021 року, яке розпочалося у вересні 2020 р. За результатами щорічного дослідження IP STARS 2021 у 50 юрисдикціях до компаній першого рангу (Tier 1) у категорії торговельних марок вчергове включено компанію «Пахаренко і партнери». Рейтинг охоплює країни Африки, Північної та Південної Америки, Азіатсько-Тихоокеанського регіону, Європи та Близького Сходу. Також IP STARS 2021 додав результати особистісного рейтингу юристів у двох категоріях: Patent Star та Тrademark Star. Таким чином, генеральний партнер компанії Антоніна Пахаренко-Андерсон, партнери Олександр Пахаренко і Олена Шамріна  вчергове були визнані IP Star в Україні відразу у двох категоріях: Patent Star та Тrademark Star!

WTR 1000 – The World’s Leading Trademark Professionals 2021 — Пахаренко і партнери «crème de la crème» на українському ринку. Десять років поспіль авторитетний міжнародний рейтинг WTR 1000 – The World’s Leading Trademark Professionals 2021 називає фірму “Пахаренко та партнери” лідером ринку провідних юридичних фірм України в сфері інтелектуальної власності. Цьогоріч компанія також знаходиться в золотій лізі кращих, а її партнери Антоніна Пахаренко-Андерсон та Олександр Пахаренко — серед лідерів практики. Фірма з багатою історією — вона була однією з перших у своєму роді, створених в незалежній Україні — «Пахаренко та партнери» постійно входить до складу crème de la crème («вершків суспільства») на ринку послуг торговельних марок. Компанія зберігає свою репутацію завдяки керуючому партнеру Антоніні Пахаренко-Андерсон, яка встановлює високу планку не лише для своєї фірми, а й для всього українського ринку, оскільки регулярно працює над питаннями, які допомагають формувати національну систему та політику в сфері інтелектуальної власності. Партнер Олександр Пахаренко здійснює правове забезпечення протягом життєвого циклу торговельної марки і майстерно захищає права клієнтів у судах та представляє їх інтереси перед митними та правоохоронними органами — відзначають дослідники.

З року в рік партнери компанії «Пахаренко і партнери» утримують свої лідерські позиції серед провідних українських юристів та серед експертів у галузі інтелектуальної власності. «Юридична газета» оприлюднила результати свого професійного рейтингового дослідження — «Вибір клієнта. ТОП-100 кращих юристів України» (щорічне всеукраїнське дослідження якості надання юридичних послуг українськими юристами і визначення кращих із них), згідноякого у 2020 році керуючий партнер, генеральний директор компанії Антоніна Пахаренко-Андерсон та партнер компанії Олександр Пахаренко незмінно увійшли до ТОП-100 кращих юристів України. У межах цього ж рейтингу Антоніна Павлівна та Олександр Пахаренко входять до списку юристів — лідерів практики «Інтелектуальна власність» як рекомендовані й перевірені в роботі експерти в цій галузі.

2020 рік

Визнання на ринку: Пахаренко і партнери у ЛІДЕРАХ РИНКУ 2020.  Патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» входить до рейтингу юридичних компаній України «Лідери ринку» та незмінно у лідерах практики «Інтелектуальна власність» згідно з опублікованими результатами щорічного дослідження «ЛІДЕРИ РИНКУ 2020» від «Юридичної газети».

Професійні нагороди: «Пахаренко і партнери» незмінно у ТОП-50 провідних юрфірм України. Підсумовуючи 2020 рік: оприлюднено результати щорічного дослідження «Юридичної практики» «50 провідних юридичних фірм України 2020» (ТОП-50) і ППФ «Пахаренко і партнери» входить до списку провідних юридичних фірм України — ТОП-50  за кількістю високопрофесійних юристів, за фінансовою ефективністю та обсягом отриманих прибутків. У «Рейтингу визнання юридичних фірм за галузями практики», місця в якому розподіляються відповідно до голосування колег, команда «Пахаренко і партнери» увійшла до п’ятірки найсильніших у сфері інтелектуальної власності.

Видання «Юридична газета» оприлюднила своє рейтингове професійне дослідження — «Вибір клієнта. ТОП-100 кращих юристів України» (щорічне всеукраїнське дослідження якості надання юридичних послуг українськими юристами і визначення кращих із них). Керуючий партнер, генеральний директор компанії Антоніна Пахаренко-Андерсон та партнер компанії Олександр Пахаренко традиційно увійшли як до ТОП-100 кращих юристів України, так і до переліку юристів — лідерів практики «Інтелектуальна власність».

Компанія «Пахаренко і партнери», як одна із знаних та професійних юридичних фірм України, що надає послуги в практиці патентів, вкотре увійшла до визнаного міжнародною спільнотою рейтингу – The Patent Lawyer Magazine Rankings 2020. Міжнародне професійне видання «The Patent Lawyer Magazine» обирає юридичні фірми в країнах Європи та у Великій Британії на основі рекомендацій клієнтів та спеціалістів галузі.

Керуючий партнер, генеральний директор компанії «Пахаренко і партнери», віце-президент з питань інтелектуальної власності ICC Ukraine Антоніна Пахаренко-Андерсонза за персональний внесок у розвиток міжнародного бізнесу та національного підприємництва отримала почесну нагороду «Золота фортуна» – медаль «Трудова слава» ІІ ступеня.

За результатами щорічного дослідження Ukrainian Law Firms 2020. A Handbook for Foreign Clients («Українські юридичні фірми 2020. Довідник для іноземних клієнтів»), яке проводить «Юридична практика», патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» як завжди серед провідних українських компаній в категорії «Інтелектуальна власність». Керуючий партнер і генеральний директор фірми Антоніна Пахаренко-Андерсон як професіонал, що досягнув безумовного визнання на ринку, традиційно входить до авторитетного рейтингу «Authorities». Партнер Олександр Пахаренко входить у п’ятірку провідних спеціалістів з інтелектуальної власності в Україні в індивідуальному рейтингу «Leading Individuals». До 20-ки відомих юристів у цій категорії знову увійшов заступник начальника юридичного відділу компанії Євгеній Компанець. Описуючи досягнення компанії автори дослідження підкреслюють: cильними сторонами компанії, які принесли їй визнання, є багаторічна безперервна боротьба з підробками і піратством. Компанія здійснює захист прав клієнтів на митниці і нещодавно взяла участь у захисті прав відомих світових брендів. Особливу увагу компанія приділяє довготривалим проектам щодо розвитку стратегії набуття прав інтелектуальної власності на сорти рослин в Україні. Також як члени професійної команди компанії «Пахаренко і партнери» відзначені: Євгеній Компанець та Анастасія Міндрул.

Оголошено переможців XIV Юридичної премії Legal Awards 2020 року, яке проводить видавництво «Юридична практика». Патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» стала «Юридичною фірмою року у сфері інтелектуальної власності»! Компанія вкотре підтверджує свій високий професіональний статус та репутацію на ринку завдяки своїй досвідченій і компетентній команді.

«Юридична Газета» оприлюднила результати дослідження Ukrainian Women in Law 2020, за яким визначено жінок-лідерок, які своєю активністю вплинули на розвиток вітчизняного юридичного бізнесу. За високий професіоналізм, за значний внесок у динамічне зростання не лише професійної сфери, але й громадського та суспільно-політичного життя країни керуючий партнер, генеральний директор компанії «Пахаренко і партнери» Антоніна Пахаренко-Андерсон вкотре стала однією із найуспішніших жінок-юристів в юридичному бізнесі України за версією дослідження Ukrainian Women in Law 2020.

Компанія «Пахаренко і партнери» включена до «золотої» категорії рейтингу IAM Patent 1000: The World’s Leading Patent Professionals, завдяки тому, що користується визнанням серед клієнтів, дякуючи своїй високій ефективності у питаннях супроводження реєстрації та судового захисту прав клієнтів, а також має зіркову репутацію як у рідній країні, так і далеко за кордоном. «Вони забезпечують дуже гарний результат. Я був задоволений їхніми послугами у минулому, і тому звертаюся до них знову і знову» – зазначає один із задоволених клієнтів. «Вони дуже добре обізнані із законодавством, зокрема з нормативно-правовими аспектами охорони інтелектуальної власності в цілому. Вони оперативно реагують і є настільки креативними, наскільки це можливо на українському ринку». Під керівництвом керуючого партнера Антоніни Пахаренко-Андерсон компанія забезпечила отримання величезної кількості патентів для міжнародних фармацевтичних та інженерних компаній, а також дуже переконливо представляла інтереси компаній такого ж рівня у судових справах щодо порушення прав. Разом з тим, компанії вдалося розвинути спеціалізацію у сфері охорони і захисту прав на сорти рослин – галузі патентного права, яка в Україні досі знаходиться на етапі становлення. З-поміж багатьох талановитих фахівців компанії слід відзначити Олександра Пахаренка, патентного повіреного та адвоката, висококомпетентного у питаннях патентноздатності та ліцензування.

Міжнародне рейтингове агентство Best Lawyers визначело найкращих юристів та компанії за результатами дослідження The Best Lawyers in Ukraine 2021. Партнери компанії — Антоніна Пахаренко-Андерсон та Олександр Пахаренко в черговий раз увійшли до переліку найкращих українських юристів з інтелектуальної власності.

У травні оприлюднено результати рейтингу IP STARS 2020 від видання Managing IP у категорії “Patent Star” у 125 юрисдикціях. Усі троє партнерів компанії «Пахаренко і партнери» знову увійшли до переліку IP Stars — провідних спеціалістів у сфері патентування в Україні. Таким чином за результатами дослідження IP Stars генеральний партнер компанії Антоніна Пахаренко-Андерсон, партнери Олександр Пахаренко і Олена Шамріна  вчергове були визнані IP Star в Україні відразу у двох категоріях: Patent Star та Тrademark Star!.  У рейтингу Managing Intellectual Property IP Stars 2020 компанія «Пахаренко і партнери» отримала високу оцінку в категоріях послуг, пов’язаних із торговельними марками та патентами в Україні: компанія включена до 1-х рівнів «Patent (2020) Tier 1» та «Trade mark (2020) Tier 1». IP Stars — це провідний ресурс для компаній або приватних осіб, які шукають досвідчених юристів для отримання юридичної допомоги в сфері інтелектуальної власності.

У квітні  опубліковано результати щорічного рейтингу The Legal 500 Europe, Middle East & Africa 2020.  Компанія «Пахаренко і партнери» рекомендована виданням як ТОП компанія першого рівня у сфері інтелектуальної власності в Україні. Партнери Антоніна Пахаренко-Андерсон та Олександр Пахаренко внесені до елітного переліку “Leading individuals” посібника з Legal 500 Europe, Middle East & Africa 2020 щодо видатних юристів у Європі, Близькому Сході та Африці. Компанія Пахаренко і партнери щорічно підтверджує свій високий професіональний статус та репутацію завдяки своїй досвідченій і компетентній команді.

Оприлюднено результати міжнародного рейтингу – Chambers Europe 2020, який досліджує ринок юридичних послуг у різних галузях права у різних країнах світу. Фірма «Пахаренко і партнери» була відзначена у категорії «Інтелектуальна власність», отримавши високу оцінку завдяки великому досвіду вирішення спорів у сфері інтелектуальної власності, захисту від порушень прав клієнтів на патенти, торговельні марки, доменні імена, представництві мультинаціональних компанії у забезпеченні ними охорони об’єктів інтелектуальної власності в Україні та інших країнах світу. Відзначено також високу компетентність спеціалістів компаній у питаннях боротьби з контрафактом. Сильною стороною компанії, згідно висновків дослідників, є супроводження процесу набуття прав інтелектуальної власності (IP rights prosecution offering). У розділі, присвяченому провідним юристам України у сфері інтелектуальної власності, згадані керуючий партнер фірми Антоніна Пахаренко-Андерсон та партнер фірми Олександр Пахаренко. Олександр Пахаренко відомий через свій досвід у справах, пов’язаних з боротьбою з контрафактом. Він також є досвідченим фахівцем у справах щодо боротьби з порушенням прав на торговельні марки. Антоніна Пахаренко-Андерсон відзначена як «Видатний фахіець». Її ім’я є дуже авторитетним у сфері інтелектуальної власності в Україні. Вона має неабиякий досвід консультування у справах захисту прав інтелектуальної власності.

У березні оприлюднено результати рейтингу IP STARS 2020 від видання Managing IP у категорії торговельних марок, де до компаній першого рангу вчергове включено компанію «Пахаренко і партнери». До рейтингу, підготовленого за результатами дослідження, увійшли провідні фірми, що працюють у сфері подання заявок/діловодства у справах торговельних марок та вирішення спорів, пов’язаних з торговельними марками. Рейтинг охоплює країни Африки, Північної та Південної Америки, Азіатсько-Тихоокеанського регіону, Європи та Близького Сходу. У коментарях до результатів дослідження відзначається, що компанія «Пахаренко і партнери» має великий досвід консультування у питаннях охорони прав та вирішення спорів у сфері інтелектуальної власності в Україні. Антоніна Пахаренко-Андерсон є провідним партнером фірми. Дослідники також відзначають вагому роль партнерів компанії Олександра Пахаренка та Олени Шамріної у досягненні фірмою високих результатів. Усі троє партнерів компанії увійшли до переліку IP Stars – провідних спеціалістів у сфері торговельних марок в Україні, з-поміж 16 українських фахівців, відзначених виданням за результатами дослідження.

Оприлюднено результати міжнародного рейтингового дослідження World Trademark Review 1000: The World’s Leading Trademark Professionals 2020, у якому висвітлюються провідні компанії і спеціалісти, що працюють у сфері охорони торговельних марок в усьому світі. Згідно результатів дослідження, визначено три розряди провідних українських компаній і спеціалістів у цій сфері, і до першого  – «золотого» розряду, вчергове включено компанію Пахаренко і партнери та її  генерального директора Антоніну Пахаренко-Андерсон і партнера Олександра Пахаренка. За твердженням дослідників, складається враження, що фірма Пахаренко і партнери, існувала на ринку завжди, майже від самого початку існування України як незалежної держави, поєднуючи в собі такі риси як традиції, якість та стабільність, які так цінують провідні вітчизняні і міжнародні клієнти.  Фірма володіє високою компетенцією з усього спектру питань, пов’язаних з охороною і захистом прав на торговельні марки, зокрема високим професіоналізмом у питаннях боротьби з підробками і охорони прав на сорти рослин. Клієнти відзначають, що керівник компанії Антоніна Пахаренко-Андерсон  є «талісманом»  фірми, і «лідером ринку протягом тривалого часу». Протягом свого професійного шляху вона сприяла визначенню напрямку розвитку ринку послуг у сфері ІВ. «Гуру»/Провідний спеціаліст у сфері антиконтрафакту, Олександр Пахаренко, почувається однаково впевнено як у цивільних, так і у кримінальних справах. Його характеризують як «юридично грамотного комунікатора, який ефективно реалізує креативні правові стратегії, має тісні зв’язки у державних органах і завжди стоїть на захисті інтересів  клієнтів».

2019 рік

За результатами дослідження від «Юридичної газети» патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» і цьогоріч у рейтингу юридичних компаній України «Лідери ринку» та у лідерах практики «Інтелектуальна власність». Приємне і заслужене визнання професійних успіхів компанії та її керівника генерального партнера Антоніни Пахаренко-Андерсон.

PLS Top Teams 2019 від Юридичної практики: патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» у срібній лізі переможців «Silver League» рейтингу провідних департаментів з просування юридичних послуг PLS Top Teams. Почесна нагорода — це чергове підтвердження професійності колективу «Пахаренко і партнери» під керівництвом генерального партнера Антоніни Пахаренко-Андерсон, в тому числі і на ринку просування юридичних послуг.

Оприлюднено результати щорічного дослідження «Юридичної практики» «50 провідних юридичних фірм України 2019» (ТОП-50). Відповідно до цього рейтингу компанія «Пахаренко і партнери» незмінно входить до списку провідних юридичних фірм України — ТОП-50  за кількістю високопрофесійних юристів,  за фінансовою ефективністю та обсягом отриманих прибутків. У «Рейтингу визнання юридичних фірм за галузями практики», місця в якому розподіляються відповідно до голосування колег, команда «Пахаренко і партнери» також незмінно здобула «срібло» та увійшла до десятки найсильніших у сфері інтелектуальної власності.

За результатами професійного рейтингового дослідження «Юридичної газети»  — «Вибір клієнта. ТОП-100 кращих юристів України» (щорічне всеукраїнське дослідження якості надання юридичних послуг українськими юристами і визначення кращих із них), у 2019 році керуючий партнер, генеральний директор компанії Антоніна Пахаренко-Андерсон та партнер компанії Олександр Пахаренко традиційно увійшли як до ТОП-100 кращих юристів України, так і до списку юристівлідерів практики «Інтелектуальна власність».

За результатами щорічного дослідження Ukrainian Law Firms 2019. A Handbook for Foreign Clients («Українські юридичні фірми 2019. Довідник для іноземних клієнтів»), яке проводить «Юридична практика», патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» шостий рік поспіль визнана лідером серед провідних українських компаній в категорії «Інтелектуальна власність». Описуючи досягнення компанії автори дослідження підкреслюють: «Пахаренко і партнери» – компанія, що має авторитет на ринку, одна з найстаріших в Україні патентно-правових фірм, що отримала міжнародне визнання. Спеціалісти компанії займаються усім спектром питань у сфері інтелектуальної власності, зокрема питаннями, пов’язаними із набуттям і охороною прав на патенти, торговельні марки, сорти рослин та інші об’єкти інтелектуальної власності. Клієнтами компанії переважно є добре відомі міжнародні компанії. Рік, що минув, характеризувався супроводженням портфелю прав інтелектуальної власності (набуття прав на торговельні марки та подальший захист інтересів в адміністративному і судовому порядку) постійних клієнтів  – Chanel SARL, Pernod Ricard S.A., NIKE Innovate C.V., Syngenta, Apple Inc. та понад 30 інших всесвітньовідомих компаній. Фірма здійснює супровід портфелю прав інтелектуальної власності більш ніж 70 сортів ягід в Україні в інтересах свого постійного клієнта – компанії Driscoll’s Inc. Особливе визнання колектив компанії отримав за свій унікальний досвід у справах щодо боротьби з підробками і піратством. Показовою є справа, пов’язана із наданням юридичної підтримки стосовно портфелю прав інтелектуальної власності компанії Procter & Gamble Company, де у співпраці з поліцією було припинено діяльність організованої злочинної групи через інтернет-магазин та підпільне виробництво підробленої побутової хімії. Керуючий партнери Антоніна Пахаренко-Андерсон є визнаним авторитетом, що має значний досвід у сфері інтелектуальної власності. Олександр Пахаренко має багаторічний досвід у питаннях боротьби з підробками та судового захисту прав інтелектуальної власності. Євген Компанець та В’ячеслав Сиклітенко є знаними фахівцями в питаннях захисту прав інтелектуальної власності. Олена Шамріна, Володимир Сисюк, Анастасія Міндрул та Андрій Войков становлять ядро великої команди фахівців компанії». Керуючий партнер і генеральний директор фірми Антоніна Пахаренко-Андерсон як професіонал, що досягнув безумовного визнання на ринку, традиційно входить до авторитетного рейтингу «Authorities». Партнер Олександр Пахаренко посідає почесне друге місце в п’ятірці провідних спеціалістів з інтелектуальної власності в Україні в індивідуальному рейтингу «Leading Individuals», до 20-ки відомих юристів у цій категорії увійшов заступник начальника юридичного відділу компанії Євгеній Компанець.

За результатами рейтингу IP STARS 2019/20 фірма «Пахаренко і партнери» в черговий раз внесена до переліку компаній першого рангу (Tier 1) у категоріях патентів і торговельних марок. До рейтингу увійшли провідні фахівці приватної практики, які досягли надзвичайних результатів у роботі за минулий рік.  Як зазначається в огляді результатів рейтингу, команда фірми «Пахаренко і партнери» має великий досвід у реєстрації об’єктів інтелектуальної власності та боротьбі з порушеннями прав ІВ  у різних галузях. Основною контактною особою фірми є генеральний директор Антоніна Пахаренко-Андерсон. Ще одним помітним спеціалістом є патентний повірений Олександр Пахаренко, який також очолює в компанії підрозділ із захисту прав інтелектуальної власності.

Компанія «Пахаренко і партнери» увійшла до довідника IAM Patent 1000: The World’s Leading Patent Professionals 2019, який пропонує огляд провідних світових компаній і фахівців патентної галузі. За результатами дослідження, проведеного колективом вищезазначеного видання, патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» «визнана однією з провідних компаній за обсягами поданих заявок на патенти, їй віддають перевагу численні міжнародні клієнти-правовласники. Компанія спеціалізується не лише на діловодстві, але й відома завдяки високій професійності й ефективності у питаннях судового захисту прав, що було доведено у багатьох справах. Окрім цього, компанія має значний досвід роботи у сфері конкурентного і господарського права. Практику очолюють Антоніна Пахаренко-Андерсон, спеціаліст зі стратегічним мисленням, а також Олександр Пахаренко, універсальний фахівець, компетентний у питаннях охорони і захисту прав інтелектуальної власності».

Почесна перемога та визнання на ринку серед юристів з інтелектуальної власності (ІВ): партнер фірми «Пахаренко і партнери», адвокат, патентний повірений України, директор Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством Олександр Пахаренко став кращим юристом з ІВ в межах щорічного дослідження «Юридична премія року Legal Awards 2019», яке проводить видавництво «Юридична практика».

Генеральний директор патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» Антоніна Пахаренко-Андерсон та партнер Олександр Пахаренко були визнані лідерами з патентного права і увійшли до щорічного довідника провідних спеціалістів у сфері інтелектуальної власності по всьому світу — WIPR (World Intellectual Property Review) Leaders 2019.

Міжнародне рейтингове агентство Best Lawyers за результатами дослідження The Best Lawyers in Ukraine 2020 визначило найкращих юристів та юридичні фірми року за напрямками практики. У цьому році компанія Пахаренко і партнери отримала почесну перемогу та визнання на ринку — за результатами дослідження The Best Lawyers in Ukraine 2020 патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» стала юридичною компанією — лідером практики «Право інтелектуальної власності»! Партнери нашої компанії — Антоніна Пахаренко-Андерсон, Олександр Пахаренко та Олена Шамріна — визнані провідними українськими юристами з Intellectual Property Law .

Згідно повідомлених нещодавно результатів дослідження Who’s Who Legal Trademarks 2019: у довідник за результатами опитування клієнтів і фахівців галузі інтелектуальної власності по всьому світу незмінно включені  партнери фірми «Пахаренко і партнери»— Антоніна Пахаренко-Андерсон та Олександр Пахаренко. Також у випуску Who’s Who Legal Patents 2019 Антоніна Пахаренко-Андерсон згадана серед провідних фахівців у сфері патентного права.

У квітні було опубліковано результати щорічного рейтингу The Legal 500 Europe, Middle East & Africa 2019. Фірма «Пахаренко і партнери» традиційно включена до переліку провідних юридичних фірм України у сфері інтелектуальної власності. Партнери Антоніна Пахаренко-Андерсон та Олександр Пахаренко відзначені як провідні фахівці і характеризуються клієнтами як одні з найдосвідченіших юристів у сфері інтелектуальної власності в Україні. Відзначено високий рівень професіоналізму компанії у її центральній спеціалізації – послугам у сфері інтелектуальної власності, зокрема у діловодстві і супроводженні прав на патенти, промислові зразки, торговельні марки, доменні імена і сорти рослин.

За високий професіоналізм, за значний внесок у динамічне зростання не лише професійної сфери, але й громадського та суспільно-політичного життя країни керуючий партнер, генеральний директор компанії «Пахаренко і партнери» Антоніна Пахаренко-Андерсон одна із найуспішніших жінок-юристів в українському юридичному бізнесі за версією дослідження Ukrainian Women in Law 2019, яке четвертий рік поспіль проводить «Юридична Газета».

Згідно з авторитетним міжнародним юридичним довідником Chambers & Partners, який опублікував своє дослідження Chambers Europe 2019, компанія «Пахаренко і партнери» продовжує знаходитись серед ТОП лідерів у сфері інтелектуальної власності (ІВ). Так само в рейтинг провідних фахівців ІВ включені – партнер компанії, адвокат, патентний повірений України, директор Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством Олександр Пахаренко і керуючий партнер, генеральний директор компанії, доктор наук в галузі права, патентний повірений України Антоніна Пахаренко-Андерсон. Видання відзначило, що керуючий партнер Антоніна Пахаренко-Андерсон являється важливою фігурою і відомим фахівцем з величезним досвідом роботи у сфері ІВ. На ринку користується заслуженою повагою завдяки своєму професійному і багаторічному досвіду роботи у сфері боротьби з підробками і судовому захисту прав ІВ. Антоніна Пахаренко-Андерсон також надає консультації з питань стратегії охорони і захисту прав ІВ. Олександр Пахаренко відзначений видавництвом (увійшов у 2 розряд / Band 2) за свою компетентність у питаннях боротьби з підробками і піратством, а також захисту прав ІВ. Він також представляє інтереси багатьох великих міжнародних компаній і брендів у питаннях реєстрації і ліцензування. Як зазначено у коментарях міжнародного рейтингу, «Пахаренко і партнери» авторитетна фірма з акцентом на судові справи у сфері ІВ, її команда займається широким колом питань. Сфера діяльності охоплює патенти, торговельні марки і доменні імена. Фірма, зокрема, відома на ринку через свою високу компетентність у справах, пов’язаних з боротьбою з підробками. Здебільшого представляє відомі міжнародні компанії при подачі заявок по всьому світу. На сьогодні «Пахаренко і партнери» посилює напрямок охорони і захисту прав на сорти рослин. За словами одного з респондентів: «Пахаренко і партнери» мають добре розроблену методологію захисту фірмових найменувань і торговельних марок, що передбачає ефективні покарання для порушників». Респонденти також характеризують юристів компанії як спеціалістів, що «надають дуже конкретні поради і є відвертими у комунікації», відзначаючи, що «клієнти їм довіряють і люблять з ними працювати».

За результатами рейтингового дослідження World’s Leading Trademark Professionals 2019, що проводиться виданням World Trademark Review і присвячене висвітленню провідних компаній і спеціалістів, які працюють у сфері охорони прав на торговельні марки, компанія «Пахаренко і партнери» підтвердила свою позицію лідерів на ринку — дев’ятий рік поспіль серед переможців та у розряді «золотих» фірм України. У коментарях, отриманих в ході дослідження, компанію «Пахаренко і партнери» характеризують як «найкращий вибір для міжнародних клієнтів», і як одну з найбільш шанованих фірм у сфері ІВ в Україні. За відгуками клієнтів, компанія «має величезний досвід і глибокі знання у сфері ІВ, зокрема у сфері правового захисту торговельних марок, а також вона є лідером у сфері боротьби з контрафактом». Видання відзначає те, що довготривалому успіху компанія завдячує зусиллям її керівника – Антоніни Пахаренко-Андерсон, яка є «неймовірно професійним практикуючим спеціалістом», який допомагає формувати порядок денний у розробці політики у сфері ІВ в Україні. Також за результатами рейтингу, велике визнання має партнер фірми Олександр Пахаренко, різносторонній спеціаліст, який є надзвичайно ефективним у взаємодії з патентним відомством і у судових справах. Також Антоніна Пахаренко-Андерсон та Олександр Пахаренко увійшли до «золотого» розряду фахівців в індивідуальному рейтингу World Trademark Review 1000 — 2019.

2018 рік

Всеукраїнська дослідницька програма PLS Top Teams 2018 від Юридичної практики у номінації «Найбільш соціально відповідальна юридична фірма» абсолютним переможцем визнала патентно-правову фірму «Пахаренко і партнери». Компанія також потрапила до срібної ліги переможців рейтингу провідних департаментів з просування юридичних послуг PLS Top Teams та отримала і в цій номінації нагороду.

Компанія «Пахаренко і партнери» за результатами дослідження видання Юридична газета увійшла до «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України – 2018», таким чином підтвердивши свої професійні позиції. Також «Пахаренко і партнери» незмінно у лідерах практики «Інтелектуальна власність».

Оприлюднено результати щорічного дослідження «Юридичної практики» «50 провідних юридичних фірм України 2018» (ТОП-50). Відповідно до цього рейтингу компанія «Пахаренко і партнери» незмінно входить до списку провідних юридичних фірм України — ТОП-50  за кількістю високопрофесійних юристів,  за фінансовою ефективністю та обсягом отриманих прибутків. У «Рейтингу визнання юридичних фірм за галузями практики», місця в якому розподіляються відповідно до голосування колег, команда «Пахаренко і партнери» також незмінно здобула «срібло» та увійшла до десятки найсильніших у сфері інтелектуальної власності.

Компанія «Пахаренко і партнери» увійшла до довідника IAM Patent 1000: The World’s Leading Patent Professionals 2018, який пропонує огляд провідних світових компаній і фахівців патентної галузі. За результатами дослідження, проведеного колективом вищезазначеного видання, патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» «визнана однією з провідних компаній за обсягами поданих заявок на патенти, їй віддають перевагу численні міжнародні клієнти-правовласники. Компанія спеціалізується не лише на діловодстві, але й відома завдяки високій професійності й ефективності у питаннях судового захисту прав, що було доведено у багатьох справах. Окрім цього, компанія має значний досвід роботи у сфері конкурентного і господарського права. Практику очолюють Антоніна Пахаренко-Андерсон, спеціаліст зі стратегічним мисленням, а також Олександр Пахаренко, універсальний фахівець, компетентний у питаннях охорони і захисту прав інтелектуальної власності».

За результатами професійного рейтингового дослідження «Юридичної газети»  — «Вибір клієнта. ТОП-100 кращих юристів України» (щорічне всеукраїнське дослідження якості надання юридичних послуг українськими юристами і визначення кращих із них), у 2018 році керуючий партнер, генеральний директор компанії Антоніна Пахаренко-Андерсон та партнер компанії Олександр Пахаренко увійшли до ТОП-100 кращих юристів України. У межах цього ж рейтингу Антоніна Павлівна та Олександр Пахаренко входять до списку юристів — лідерів практики «Інтелектуальна власність» як рекомендовані й перевірені в роботі експерти в цій галузі.

Опубліковано довідник Who’s Who Legal 2018: у його випуск Trademarks 2018, за результатами досліджень, опитування клієнтів і фахівців галузі інтелектуальної власності по всьому світу, була включена й фірма «Пахаренко і партнери» та її двоє представників: партнери — Антоніна Пахаренко-Андерсон та Олександр Пахаренко.

За результатами щорічного дослідження Ukrainian Law Firms 2018. A Handbook for Foreign Clients («Українські юридичні фірми 2018. Довідник для іноземних клієнтів»), яке публікує «Юридична практика», патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» вже вкотре визнана лідером серед провідних українських компаній в категорії «Інтелектуальна власність». Керуючий партнер і генеральний директор фірми Антоніна Пахаренко-Андерсон як професіонал, що досягнув безумовного визнання на ринку, традиційно входить до авторитетного рейтингу «Authorities». Партнер Олександр Пахаренко посідає почесне друге місце в п’ятірці провідних спеціалістів з інтелектуальної власності в Україні в індивідуальному рейтингу «Leading Individuals», до 20-ки відомих юристів у цій категорії увійшли партнер компанії — Олена Шамріна та заступник начальника юридичного відділу Євгеній Компанець. Також як члени професійної команди компанії «Пахаренко і партнери» відзначені: Олена Шамріна, Євгеній Компанець, Ольга Коцюбальська, Володимир Сисюк, Анастасія Міндрул.

Генеральний директор патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» Антоніна Пахаренко-Андерсон та партнер Олександр Пахаренко були визнані лідерами з патентного права і увійшли до щорічного довідника провідних спеціалістів у сфері інтелектуальної власності по всьому світу — WIPR (World Intellectual Property Review) Leaders 2018.

19 червня міжнародне рейтингове агентство Best Lawyers визначило найкращих юристів за результатами дослідження The Best Lawyers in Ukraine 2019. Партнери компанії — Антоніна Пахаренко-Андерсон та Олександр Пахаренко в черговий раз серед найкращих українських юристів з інтелектуальної власності.

У травні авторитетне видання Managing Intellectual Property (Managing IP) оприлюднило результати другого професійного рейтингу The Top 250 Women in IP2018 («250 жінок — лідерів у сфері інтелектуальної власності»). Керуючий партнер, генеральний директор фірми «Пахаренко і партнери», доктор наук у галузі права, патентний повірений України №4 Антоніна Пахаренко-Андерсон втретє увійшла до числа світових лідерів ––жінок у сфері ІВ.

Почесна перемога та визнання на ринку: патентно-правова фірма “Пахаренко і партнери” вкотре стала Юридичною фірмою року у сфері інтелектуальної власності в межах щорічного дослідження «Юридична премія року Legal Awards 2018 », яке проводить видавництво «Юридична практика».

Згідно щорічного відомого міжнародного рейтингу The Legal 500 Europe, Middle East & Africa 2018, результати якого були оприлюднені на початку квітня, фірма «Пахаренко і партнери» традиційно була включена до 1-ї категорії кращих юридичних фірм України у сфері інтелектуальної власності. Партнери Антоніна Пахаренко-Андерсон, Олександр Пахаренку та Олена Шамріна відзначені як провідні фахівці. Компанія щорічно підтверджує свій високий професіональний статус та репутацію завдяки своїй досвідченій і компетентній команді, це є важлива та значуща відзнака.

Компанія «Пахаренко і партнери» увійшла до трійки лідерів, що поділили між собою перше місце одного з найавторитетніших рейтингів – Chambers Europe 2018 у сфері інтелектуальної власності. За результатами дослідження, яке проводить компанія Chambers & Partners в різних галузях права та яке охоплює діяльність юридичних фірм за минулий рік, фірма визнана однією з кращих в сфері інтелектуальної власності в Україні в 2018 році. Так само в рейтинг провідних фахівців включені – партнер фірми «Пахаренко і партнери», адвокат, патентний повірений України, директор Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством Олександр Пахаренко (увійшов у 2 розряд / Band 2) і керуючий партнер, генеральний директор фірми «Пахаренко і партнери», доктор наук в галузі права, патентний повірений України Антоніна Пахаренко-Андерсон (згадується в розділі «Видатні професіонали»).

У березні були оприлюднені результати рейтингу IP STARS 2018 видання Managing IP, за результатами якого компанія «Пахаренко і партнери» традиційно стала лідером (увійшла в список фірм 1 рангу) в категоріях патентних спорів, патентного діловодства, діловодства з торговельних марок та спорів щодо торговельних марок.

За результатами дослідження Ukrainian Women in Law 2018, проведеного «Юридичною газетою», Керуючий партнер, генеральний директор компанії «Пахаренко і партнери» Антоніна Пахаренко-Андерсон знову названа найуспішнішою жінкою-юристом в українському юридичному бізнесі.

За результатами рейтингового дослідження World Trademark Review 1000 — 2018 (World’s Leading Trademark Professionals), зосередженого на компаніях, які працюють у сфері охорони прав на торговельні марки, компанія «Пахаренко і партнери» вкотре підтвердила свою позицію лідерів на ринку, увійшовши до розряду «золотих» фірм України. Як зазначено у коментарях авторитетного міжнародного рейтингу, компанія «Пахаренко і партнери» є однією з найавторитетніших фірм у сфері інтелектуальної власності в Україні – справжніми лідерами ринку. Маючи усі необхідні інструменти для допомоги клієнтам з усіх можливих питань охорони прав на торговельні марки, починаючи від подання заявок, управління портфелем прав, і закінчуючи захистом від порушень, фірма є надійним помічником на усі часи. Олександр Пахаренко і Антоніна Пахаренко-Андерсон є центральними фігурами. Коли справа доходить до боротьби з порушниками, Олександрові немає рівних. Під його керівництвом було проведено безліч конфіскацій контрафактної продукції, він користується великою повагою у представників митних органів. Антоніна Пахаренко-Андерсон є надзвичайно кваліфікованим фахівцем і має глибокі знання і величезний досвід, здобуті протягом блискучої кар’єри.   Також Антоніна Пахаренко-Андерсон та Олександр Пахаренко увійшли до «золотого» розряду фахівців в індивідуальному рейтингу World Trademark Review 1000 — 2018.

2017 рік

У грудні оприлюднено результати щорічного дослідження «Юридичної практики» «50 провідних юридичних фірм України 2017» (ТОП-50). Відповідно до цього рейтингу компанія «Пахаренко і партнери» потрапила до списку провідних юридичних фірм України за кількістю високопрофесійних юристів та увійшла до ТОП-50 за фінансовою ефективністю та обсягом отриманих прибутків.

«Пахаренко і партнери» найбільш соціально відповідальна юридична фірма за результатами Всеукраїнської дослідницької програми PLS Top Teams 2017 від Юридичної практики.

Компанія «Пахаренко і партнери» підтвердила свої лідерські позиції і у 2017 році за результатами дослідження видання Юридична газета. Зокрема, злагоджена робота професійної команди компанії дозволила підтвердити своє лідерство у номінації «Лідери практики – 2017» в галузі «Авторське право та захист інтелектуальної власності» та зайняти 25 сходинку рейтингу у загальному переліку «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України – 2017».

Генеральний директор фірми «Пахаренко і партнери» Антоніна Пахаренко-Андерсон нагороджена медаллю ICC Ukraine «Лідер національного бізнесу» за персональний внесок у розвиток національного підприємництва, зміцнення міжнародного іміджу України на зовнішніх ринках, надійну економічну та фінансову репутацію та конкретні здобутки у веденні зовнішньоекономічної діяльності.

Компанія «Пахаренко і партнери» увійшла до категорії «золотих» фірм рейтингового довідника IAM Patents 1000 за 2017 рік, генеральний директор Антоніна Пахаренко-Андерсон та партнер фірми Олександр Пахаренко визнані спеціалістами, які отримали найвищу оцінку серед учасників світового ринку товарів і послуг.

Генеральний директор фірми «Пахаренко і партнери» Антоніна Пахаренко-Андерсон стала одним зі світових лідерів нового рейтингу The Top 250 Women in IP («250 жінок — лідерів у сфері інтелектуальної власності»), оприлюдненого авторитетним виданням Managing Intellectual Property (Managing IP).

За результатами щорічного дослідження Ukrainian Law Firms 2017. A Handbook for Foreign Clients («Українські юридичні фірми 2017. Довідник для іноземних клієнтів»), яке публікує «Юридична практика», патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» очолила п’ятірку провідних українських компаній в категорії «Інтелектуальна власність» у 2017 році. Керуючий партнер і генеральний директор фірми Антоніна Пахаренко-Андерсон як професіонал, що досягнув безумовного визнання на ринку, традиційно входить до авторитетного рейтингу «Authorities». Партнер Олександр Пахаренко посідає почесне третє місце в п’ятірці провідних спеціалістів з інтелектуальної власності в Україні в індивідуальному рейтингу «Leading Individuals», до переліку відомих юристів у цій категорії увійшли партнер компанії — Олена Шамріна та заступник начальника юридичного відділу Євгеній Компанець.

Генеральний директор патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» Антоніна Пахаренко-Андерсон та партнер Олександр Пахаренко були визнані лідерами з патентного права і увійшли до щорічного довідника провідних спеціалістів у сфері інтелектуальної власності по всьому світу — WIPR (World Intellectual Property Review) Leaders 2017.

За результатами дослідження The Best Lawyers in Ukraine, яке проводить міжнародне рейтингове агентство Best Lawyers, партнери нашої компанії — Антоніна Пахаренко-Андерсон, Олександр Пахаренко та Олена Шамріна — названі кращими юристами з інтелектуальної власності та входять до списку лідерів відповідної практики в Україні.

За результатами професійного рейтингового дослідження «Юридичної газети» спільно зі щотижневиком «Фокус»«Вибір клієнта. ТОП-100 кращих юристів України» (щорічне всеукраїнське дослідження якості надання юридичних послуг українськими юристами і визначення кращих із них), у 2017 році Антоніна Пахаренко-Андерсон та Олександр Пахаренко увійшли до ТОП-100 кращих юристів України. У межах цього ж рейтингу Антоніна Павлівна та Олександр Пахаренко входять до списку юристів — лідерів практики «Авторське право та захист інтелектуальної власності» як рекомендовані й перевірені в роботі експерти в цій галузі.

Компанія «Пахаренко і партнери» увійшла до трійки лідерів, які поділили між собою перше місце одного з найавторитетніших рейтингів — Chambers Europe 2017 у сфері інтелектуальної власності. За результатами дослідження, яке проводить компанія Chambers&Partners в різних галузях права і яке охоплює діяльність юридичних фірм за минулий рік, фірма визнана однією з кращих у сфері інтелектуальної власності в Україні в 2017 році. Лідерське місце фірма здобула, надаючи повний спектр послуг у сфері інтелектуальної власності, але особливого визнання заслужила за боротьбу з підробками та завдяки багаторічному досвіду представництва клієнтів у цивільних і кримінальних справах. Укладачі рейтингу зауважили, що «Пахаренко і партнери» дуже активна у справах, пов’язаних із захистом прав на винаходи та корисні моделі, торговельні марки і доменні імена, часто займається справами щодо порушень прав інтелектуальної власності. За відгуками клієнтів, серед яких згадані Siemens, Nike, Chanel, Intel Corporation, Coty Prestige Lancaster Group, сильною стороною компанії є «знання середовища і великий досвід у питаннях права інтелектуальної власності». Провідними фахівцями визнані Антоніна Пахаренко-Андерсон та Олександр Пахаренко. За відгуками колег-юристів і клієнтів, Антоніна Пахаренко-Андерсон є одним із найавторитетніших юристів у сфері інтелектуальної власності в Україні, чия практика охоплює різноманітні аспекти ІР-права, митні питання, а також контрафактну тематику. Олександр Пахаренко здобув визнання завдяки компетентності в питаннях боротьби з підробками, зокрема в кримінальних судових справах і загальному судочинстві, але особливо активний він у справах, пов’язаних із порушенням прав інтелектуальної власності.

За результатами цьогорічного рейтингового дослідження The Legal 500 Europe, Middle East & Africa 2017 міжнародного видання «Legal 500» — одного з найавторитетніших міжнародних довідників юридичних компаній, фірма «Пахаренко і партнери» традиційно входить до 1-ї категорії кращих юридичних фірм України у сфері інтелектуальної власності. Компанія має високу репутацію завдяки своїй досвідченій і компетентній команді, передусім партнерам Антоніні Пахаренко-Андерсон, Олександру Пахаренку та Олені Шамріній, які увійшли до переліку провідних фахівців з інтелектуальної власності в Україні. У коментарях видавців зазначено, що «Пахаренко і партнери», представляючи інтереси виробника шин (компанії «Michelin»), заслужила від клієнта схвальні відгуки.

У березні були оприлюднені результати рейтингу IP STARS видання Managing IP у категоріях патентів і торговельних марок, за результатами якого компанія «Пахаренко і партнери» традиційно стала лідером у категоріях патентних спорів, патентного діловодства, діловодства з торговельних марок та спорів щодо торговельних марок і авторських прав. До цього ж рейтингу увійшли партнери нашої компанії: Антоніна Пахаренко-Андерсон, Олександр Пахаренко та Олена Шамріна — їхні імена згадані серед провідних юристів галузі ІВ.

За результатами дослідження Ukrainian Women in Law 2017, проведеного «Юридичною газетою», генеральний директор компанії «Пахаренко і партнери» Антоніна Пахаренко-Андерсон названа найуспішнішою жінкою-юристом в українському юридичному бізнесі та увійшла до ТОП-12 рейтингу публічності.

Згідно зі щорічним рейтинговим дослідженням World Trademark Review 1000 — 2017 (World’s Leading Trademark Professionals), зосередженим на компаніях, які працюють у сфері охорони прав на торговельні марки, компанія «Пахаренко і партнери» продовжує утримувати найвищу сходинку цього авторитетного рейтингу і входить до розряду «золотих» фірм України завдячуючи командній роботі понад 20 висококваліфікованих юристів на чолі з керуючим партнером Антоніною Пахаренко-Андерсон та партнером Олександром Пахаренком. У коментарі укладачі рейтингу засвідчують «найвищий рівень поваги за професійні успіхи» до Антоніни Пахаренко-Андерсон та відзначають «досягнення високих результатів» у роботі Олександра Пахаренка.

2016 рік

Наприкінці листопада видавництво «Юридична практика» оприлюднило свій щорічний рейтинг лідерів вітчизняного ринку юридичних послуг «50 провідних юридичних фірм України» (ТОП-50), до переліку яких уже багато років поспіль входить і патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери». Компанія також фігурує в списках провідних юридичних фірм України за кількістю юристів, за фінансовою ефективністю та за обсягом прибутків, отриманих від реалізації послуг за минулі 12 місяців. У «Рейтингу визнання юридичних фірм за галузями практики», місця в якому розподіляються відповідно до голосування колег, команда «Пахаренко і партнери», здобувши «срібло», увійшла до п’ятірки найсильніших у сфері інтелектуальної власності.

У вересні компанія «Пахаренко і партнери» стала одним із лідерів практики «Авторське право та захист інтелектуальної власності», а також увійшла до 50 компаній «Лідери ринку — рейтинг юридичних компаній 2016» згідно з результатами нового рейтингового дослідження «Лідери ринку: рейтинг юридичних компаній України», започаткованого редакцією «Юридичної газети».

З нагоди Дня підприємця засновник і генеральний директор патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» Антоніна Пахаренко-Андерсон відзначена грамотою Державної регуляторної служби України.

У травні та червні 2016 року були опубліковані довідники Who’s Who Legal: Trademarks 2016 і Who’s Who Legal Patents 2016 (підготовлені видавництвом Law Business Research Ltd.), до яких за результатами досліджень, опитування клієнтів і фахівців галузі інтелектуальної власності по всьому світу були включені провідні спеціалісти у сфері торговельних марок і патентів. Антоніна Пахаренко-Андерсон та Олександр Пахаренко увійшли до трійки лідерів у сфері торговельних марок в Україні, Антоніна Пахаренко-Андерсон згадана також серед провідних експертів у сфері патентів в Україні.

Згідно з результатами VII дослідження The Best Lawyers in Ukraine, яке проводить міжнародне рейтингове агентство Best Lawyers, партнери нашої компанії — Антоніна Пахаренко-Андерсон, Олександр Пахаренко та Олена Шамріна — названі кращими юристами з інтелектуальної власності та входять до списку лідерів відповідної практики в Україні.

Генеральний директор патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» Антоніна Пахаренко-Андерсон та партнер Олександр Пахаренко стали лідерами розділу «Патенти» нового щорічного довідника провідних спеціалістів у сфері інтелектуальної власності по всьому світу — WIPR (World Intellectual Property Review) Leaders 2016.

За результатами щорічного дослідження Ukrainian Law Firms 2016. A Handbook for Foreign Clients («Українські юридичні фірми 2016. Довідник для іноземних клієнтів»), яке публікує «Юридична практика», патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» визнана провідною юридичною фірмою в категорії «Інтелектуальна власність» у 2016 році. Вже багато років поспіль керуючий партнер і генеральний директор фірми Антоніна Пахаренко-Андерсон як професіонал, що досягнув безумовного визнання на ринку, справедливо входить до авторитетного рейтингу «Authorities». Партнер Олександр Пахаренко посідає почесне третє місце в п’ятірці провідних спеціалістів з інтелектуальної власності в Україні в індивідуальному рейтингу «Leading Individuals», Олена Шамріна згадана в списку відомих юристів в сфері інтелектуальної власності.

2 червня 2016 року компанія «Пахаренко і партнери» за видатні професійні досягнення одержала нагороду «Юридична фірма року в сфері інтелектуальної власності» від організатора Форуму з інтелектуальної власності (IPF 2016) — видавництва «Юридична практика».

Генеральний директор фірми «Пахаренко і партнери» Антоніна Пахаренко-Андерсон стала одним зі світових лідерів нового рейтингу The Top 250 Women in IP («250 жінок — лідерів у сфері інтелектуальної власності»), оприлюдненого авторитетним виданням Managing Intellectual Property (Managing IP).

Компанія «Пахаренко і партнери» здобула перемогу в номінації «Юридична фірма 2016 року в сфері інтелектуальної власності», партнер Олександр Пахаренко став кращим юристом 2016 року з інтелектуальної власності в межах щорічного дослідження «Юридична премія року», яке проводить видавництво «Юридична практика».

Компанія «Пахаренко і партнери» увійшла до трійки лідерів, які поділили між собою перше місце одного з найавторитетніших рейтингів — Chambers Europe 2016 у сфері інтелектуальної власності. За результатами дослідження, яке проводить компанія Chambers&Partners в різних галузях права і яке охоплює діяльність юридичних фірм за минулий рік, фірма визнана однією з кращих у сфері інтелектуальної власності в Україні в 2016 році. Лідерське місце фірма здобула, надаючи повний спектр послуг у сфері інтелектуальної власності та завдяки наполегливій і висококваліфікованій праці співробітників за багатьма напрямками. За відгуками клієнтів, сильною стороною компанії є «прагматичний підхід і відповідність очікуванням клієнтів». Провідними фахівцями визнані Антоніна Пахаренко-Андерсон та Олександр Пахаренко. Антоніна Павлівна відома, зокрема, глибоким знанням проблематики, пов’язаної з інтелектуальною власністю, а саме — питаннями підробок і захисту прав інтелектуальної власності. Олександр Пахаренко здобув авторитет серед клієнтів своїми ґрунтовними консультаціями з широкого спектру питань щодо отримання, управління та захисту прав інтелектуальної власності, а також завдяки ефективній діяльності, спрямованій на притягнення порушників прав інтелектуальної власності до кримінальної відповідальності, зокрема у сфері боротьби з підробками і піратством.

Фірма «Пахаренко і партнери» названа однією з кращих в Україні в сфері інтелектуальної власності за версією журналу Companion.

За результатами цьогорічного рейтингового дослідження The Legal 500 Europe, Middle East & Africa 2016 міжнародного видання «Legal 500» — одного з найавторитетніших міжнародних довідників юридичних компаній, фірма «Пахаренко і партнери» знову увійшла до 1-ї категорії кращих юридичних фірм України у сфері інтелектуальної власності. Компанія має високу репутацію завдяки своїй досвідченій і компетентній команді, передусім партнерам Антоніні Пахаренко-Андерсон, Олександру Пахаренку та Олені Шамріній, які отримали найкращі рекомендації і схвальні відгуки клієнтів. У межах зазначеного дослідження окремо складений список провідних фахівців у сфері інтелектуальної власності України, до якого входять Антоніна Пахаренко-Андерсон і Олександр Пахаренко.

У березні були оприлюднені результати рейтингу IP STARS видання Managing IP у категоріях патентів і торговельних марок, за результатами якого компанія «Пахаренко і партнери» стала лідером у категоріях патентних спорів, патентного діловодства, діловодства з торговельних марок та спорів щодо торговельних марок і авторських прав. До цього ж рейтингу увійшли партнери нашої компанії: Антоніна Пахаренко-Андерсон, Олександр Пахаренко та Олена Шамріна — їхні імена згадані серед провідних юристів галузі ІВ.

За результатами дослідження Ukrainian Women in Law 2016, проведеного «Юридичною газетою», генеральний директор компанії «Пахаренко і партнери» Антоніна Пахаренко-Андерсон увійшла до лідерської трійки жінок, які вплинули на розвиток юридичного бізнесу в Україні, названа найуспішнішою жінкою-юристом в українському юридичному бізнесі та увійшла до ТОП-12 рейтингу публічності.

В лютому, в межах проекту III Міжнародної презентації 15-го ювілейного «Альманаху фінансових послуг 2015» видавничого дому «Україна Бізнес», патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» отримала іменну статуетку та почесний диплом лауреата Міжнародної премії «Репутація операторів ринку фінансових послуг», генеральний директор Антоніна Пахаренко-Андерсон стала переможцем рейтингу «Топ-менеджери успішних компаній 2015».

За результатами рейтингового дослідження World Trademark Review 1000 — 2016 (World’s Leading Trademark Professionals), зосередженого на компаніях, які працюють у сфері охорони прав на торговельні марки, компанія «Пахаренко і партнери» отримала найвищий, «золотий» розряд, і черговий раз посіла гідне місце серед лідерів. Клієнти та експерти рейтингу у своїх відгуках виділяють «надзвичайно високу компетентність компанії у супроводженні портфеля прав на торговельні марки та у справах щодо недобросовісної конкуренції». Антоніна Пахаренко-Андерсон «глибоко розуміється на проблемах інтелектуальної власності, а її досвід у патентних питаннях сприяє розв’язанню складних завдань». Олександра Пахаренка характеризують як фахівця, який «завжди на передовій у боротьбі з підробками», а його ім’я щоразу поєднують зі схвальними оцінками.

2015 рік

1 грудня видавництво «Юридична практика» оприлюднило свій щорічний рейтинг «50 провідних юридичних фірм України», у якому патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» покращила свої позиції, продемонструвавши позитивну динаміку і піднявшись на 3 сходинки вгору, порівняно з рейтингом 2014 року. У «Рейтингу визнання юридичних фірм за галузями практик»-2015 компанія увійшла до п’ятірки лідерів, а за обсягом прибутків, отриманих фірмою від реалізації юридичних послуг за 12 місяців (з ІV кварталу 2014 року по ІІІ квартал 2015 року), фірма увійшла до двадцятки найуспішніших, за кількістю юристів — до першої десятки. Також «Пахаренко і партнери» потрапила до «Рейтингу провідних юридичних фірм України за фінансовою ефективністю», зайнявши у списку «золоту середину».

З нагоди Дня підприємця засновник і генеральний директор однієї з перших українських фірм у сфері інтелектуальної власності — патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» — Антоніна Павлівна Пахаренко-Андерсон відзначена подякою Київського міського голови від 4 вересня 2015 року за № 92388.

18 червня 2015 року компанія «Пахаренко і партнери» за видатні професійні досягнення одержала нагороду «Юридична фірма року у сфері ІВ» від організатора Форуму з інтелектуальної власності (IPF 2015) — видання «Юридична практика».

За результатами професійного рейтингового дослідження «Юридичної газети» «Вибір клієнта. ТОП-100 кращих юристів України» (щорічне всеукраїнське дослідження якості надання юридичних послуг українськими юристами і визначення кращих із них), у 2015 році Антоніна Пахаренко-Андерсон увійшла до ТОП-100 кращих юристів України. У межах цього ж рейтингу Антоніна Павлівна та Олександр Пахаренко входять до списку юристів — лідерів практики «Авторське право та захист інтелектуальної власності» як рекомендовані й перевірені в роботі експерти в цій галузі.

За результатами рейтингу IP STARS, підготовленого міжнародним виданням Managing IP, у 2015 році компанія «Пахаренко і партнери» в черговий раз визнана одним із лідерів у категоріях патентних спорів, патентного діловодства, діловодства з торговельних марок та спорів щодо торговельних марок і авторських прав. До цього ж рейтингу увійшли партнери нашої компанії: Антоніна Пахаренко-Андерсон, Олександр Пахаренко та Олена Шамріна — їхні імена згадані серед провідних юристів галузі ІВ.

Фірма «Пахаренко і партнери» знову серед лідерів у сфері інтелектуальної власності в Україні, як свідчить рейтинг, опублікований у цьогорічному довіднику Chambers Europe 2015. Довідник, який видає компанія Chambers&Partners, містить рейтинги фірм із 52 країн Європи в різних галузях права та є одним із найавторитетніших довідникових видань. У коментарі до рейтингу зазначено, що компанія «Пахаренко і партнери» відома на ринку завдяки значному досвіду з усього спектру питань у галузі інтелектуальної власності. Відмічена особлива активність «Пахаренко і партнери» щодо зупинення порушень прав інтелектуальної власності. Також здобутком компанії є формування практики щодо внесення змін до формули винаходу виданого патенту (обмеження обсягу правової охорони), зокрема для клієнтів з фармацевтичної галузі. Антоніна Пахаренко-Андерсон згадана у рейтингу як досвідчений фахівець, що робить значний внесок у вдосконалення законодавчої бази у сфері інтелектуальної власності. Олександра Пахаренка довідник називає спеціалістом, який консультує з питань ліцензування, охорони і захисту прав інтелектуальної власності, зокрема в судах.

За результатами щорічного дослідження «Legal 500 — EMEA», що проводиться міжнародним виданням «Legal 500» — одним із найавторитетніших міжнародних довідників юридичних компаній — у 2015 році наша компанія вже вкотре увійшла до першої категорії кращих українських фірм у галузі інтелектуальної власності. Протягом цього року компанія «Пахаренко і партнери» найпомітніше проявила себе у боротьбі з підробками; клієнти відмічають професійність, активність і оперативність реагування команди, окремо оцінюють професіоналізм партнерів Антоніни Пахаренко-Андерсон, Олександра Пахаренка і Олени Шамріної у супроводженні справ клієнтів.

За результатами рейтингового дослідження World Trademark Review 1000 — 2015 (World’s Leading Trademark Professionals), зосередженого на компаніях, які працюють у сфері охорони прав на торговельні марки, фірма «Пахаренко і партнери» увійшла до розряду «золотих» фірм України (перша категорія). У коментарі зазначено, що назва компанії постійно «на вустах», вона є одним із найсильніших гравців на ринку, зокрема завдячуючи своєму великому досвіду ведення діловодства. Йдеться також про те, що фірма надає повний спектр послуг з охорони прав на торговельні марки, та останнім часом «Пахаренко і партнери» особливо активно займається боротьбою з порушенням цих прав. Олександра Пахаренка виділяють з-поміж інших фахівців цієї галузі, зважаючи на його досвід боротьби з підробками, а Антоніну Пахаренко-Андерсон названо високопрофесійним експертом, відомою і помітною фігурою в середовищі фахівців з інтелектуальної власності.

За результатами щорічного дослідження Ukrainian Law Firms 2015. A Handbook for Foreign Clients («Українські юридичні фірми 2015. Довідник для іноземних клієнтів»), яке публікує «Юридична практика», патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» визнана провідною юридичною фірмою в категорії «Інтелектуальна власність» у 2015 році. В рейтингу були відмічені висока компетентність і значний досвід компанії у вирішенні різноманітних складних завдань, отриманих від провідних європейських та міжнародних компаній. Фірма також відома ефективною боротьбою з підробками. Антоніну Пахаренко-Андерсон називають одним із найавторитетніших юристів сфери інтелектуальної власності. Беручи до уваги досвід і компетентність у питаннях боротьби з підробками Олександра Пахаренка, він увійшов до п’ятірки провідних юристів України у галузі інтелектуальної власності.

2014 рік

Наприкінці листопада був оприлюднений щорічний рейтинг «Юридичної практики» «50 провідних юридичних фірм України». Відповідно до цього рейтингу наша компанія увійшла до трійки лідерів у визнанні юридичних фірм за галузями практик, а також потрапила до списку провідних юридичних фірм України за кількістю високопрофесійних юристів та увійшла до 50 провідних юридичних фірм України за фінансовою ефективністю та обсягом отриманих прибутків.

У вересні генеральний директор фірми «Пахаренко і партнери» Антоніна Павлівна Пахаренко-Андерсон була удостоєна подяки Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка № 17689 від 2 вересня 2014 року «За значний особистий внесок в економічне зміцнення України та з нагоди Дня підприємця».

У липні 2014 року фірма «Пахаренко і партнери» отримала престижну нагороду від «WD-40 Company» за ефективну командну роботу всієї компанії — ексклюзивний кубок «За значні досягнення».

26 червня 2014 року компанія «Пахаренко і партнери» одержала нагороду «Юридична фірма року у сфері ІВ» від організаторів Форуму з інтелектуальної власності (IPF 2014) — видання «Юридична практика» та Державної служби інтелектуальної власності України.

5 червня 2014 року в Парижі, в межах святкування Всесвітнього дня боротьби з підробками, відбулась церемонія вручення переможцям Всесвітньої нагороди у сфері боротьби з підробками. Цю нагороду щороку вручають особам та організаціям, які показують яскравий приклад провідної світової практики в цій галузі. Нагороду вручають уже 16 років поспіль, а спонсорами її вручення є видання «Authentication News», що публікується компанією Reconnaisance International, та Всесвітня група по боротьбі з підробками (GACG). У 2014 році спеціальну нагороду від комісії — «За видатний внесок» — отримав голова GACG, партнер фірми «Пахаренко і партнери» Джон Андерсон.

У травні 2014 року компанія «Пахаренко і партнери» була визнана одним з лідерів, зокрема у категоріях патентних спорів, патентного діловодства, діловодства щодо торговельних марок та спорів стосовно торговельних марок і авторських прав, за результатами рейтингу IP STARS 2014, підготовленого авторитетним міжнародним виданням Managing IP (найбільш всеосяжний та авторитетний довідник з інформацією про провідні компанії та юристів, які працюють у сфері інтелектуальної власності). До цього ж рейтингу увійшли партнери нашої компанії: Антоніна Пахаренко-Андерсон, Олександр Пахаренко та Олена Шамріна — їхні імена внесені до списку провідних юристів галузі ІВ.

За рейтингом «Chambers Europe», який формує відома британська компанія «Chambers&Partners», у 2014 році патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» увійшла до четвірки компаній — лідерів у сфері інтелектуальної власності. Як стверджує видання, наша компанія відома на ринку завдяки значному досвіду з усього спектру питань у сфері інтелектуальної власності. Відмічається особлива активність «Пахаренко і партнери» у напрямку припинення порушень прав інтелектуальної власності. Також нещодавнім здобутком компанії є формування практики щодо внесення змін до формули винаходу виданого патенту (обмеження обсягу правової охорони), зокрема для клієнтів, що представляють фармацевтичну галузь. За відгуками клієнтів наші юристи працюють ефективно й оперативні у спілкуванні. Видавництво «Chambers&Partners» вже декілька років поспіль вносить імена Антоніни Пахаренко-Андерсон та Олександра Пахаренка до списків провідних юристів у сфері інтелектуальної власності як України, так і Європи.

За результатами щорічного дослідження «Legal 500 — EMEA», що проводиться міжнародним виданням «Legal 500» — одним із найавторитетніших міжнародних довідників юридичних компаній — у 2014 році наша компанія увійшла до першої категорії кращих українських фірм у галузі інтелектуальної власності. За відгуками клієнтів, фірма «Пахаренко і партнери» є лідером у сфері судової практики у справах з інтелектуальної власності. Партнери фірми Антоніна Пахаренко-Андерсон, Олександр Пахаренко і Олена Шамріна визнані відомими судовими юристами у патентних спорах у фармацевтичній галузі.

За результатами рейтингового дослідження World Trademark Review 1000 — 2014 (World’s Leading Trademark Professionals), зосередженого на компаніях, які працюють у сфері охорони прав на торговельні марки, фірма «Пахаренко і партнери» увійшла до розряду «золотих» фірм України (перша категорія). У коментарі зазначено, що компанія є одним із лідерів ринку і її сильною стороною є значний досвід у сфері охорони і захисту прав на торговельні марки.

У квітні 2014 року фірма «Пахаренко і партнери» отримала подяку від Державного підприємства «Український інститут промислової власності» за вагомий внесок у розвиток державної системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні.

У 2014 році наша компанія стала переможницею проекту газети «Юридична практика» «Юридична премія року» (The Legal Awards) у номінації «Юридична фірма року у сфері інтелектуальної власності».

За результатами дванадцятого щорічного дослідження Ukrainian Law Firms 2014. A Handbook for Foreign Clients («Українські юридичні фірми 2014. Довідник для іноземних клієнтів»), яке публікує «Юридична практика», патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» визнана провідною юридичною фірмою в категорії «Інтелектуальна власність» в 2014 році. В рейтингу були відмічені досвід, знання та лідерські якості керівника фірми Пахаренко-Андерсон Антоніни Павлівни — її названо одним з авторитетних юристів сфери інтелектуальної власності, а партнер Олександр Пахаренко увійшов до п’ятірки провідних юристів України в галузі інтелектуальної власності.

2013 рік

— міжнародне видання «Corporate INTL» визнало компанію «Пахаренко і партнери» фірмою року у сфері інтелектуальної власності (IP Law Firm of the Year in Ukraine) за результатами дослідження «Corporate INTL Legal Award 2013»;

— фірма «Пахаренко і партнери» увійшла до щорічного рейтингу «Юридичної практики» «50 провідних юридичних фірм України». Відповідно до цього рейтингу наша компанія увійшла до трійки лідерів у визнанні юридичних фірм за галузями практик, а також потрапила до списку провідних юридичних фірм України за кількістю високопрофесійних юристів та увійшла до 50 провідних юридичних фірм України за фінансовою ефективністю та обсягом отриманих прибутків. У рейтингу були відмічені досвід, знання і лідерські якості керівника фірми Пахаренко-Андерсон Антоніни Павлівни — вона увійшла до п’ятірки провідних юристів України в галузі інтелектуальної власності;

— міжнародне видання «Legal 500» віднесло компанію «Пахаренко і партнери» до першої категорії юридичних фірм України в галузі інтелектуальної власності. За результатами «Legal 500 — EMEA 2013» провідними експертами у сфері інтелектуальної власності, зокрема в галузі захисту патентних прав на фармацевтичні і хімічні препарати, були визнані Антоніна Пахаренко-Андерсон та Олександр Пахаренко;

— фірма «Пахаренко і партнери» посіла перше місце у рейтингу довідника «World Trademark Review 1000», на сайті довідника зазначено: «Антоніна Пахаренко-Андерсон і Олександр Пахаренко відзначаються за їх кваліфікованість у судових справах, захисті торговельних марок та антиконтрафактній діяльності»;

— за результатами професійного рейтингового дослідження «Вибір клієнта» (щорічне всеукраїнське дослідження якості надання юридичних послуг українськими юристами та визначення найкращих з них), яке проводить «Юридична газета», Антоніна Пахаренко-Андерсон і Олександр Пахаренко увійшли до ТОП-100 найкращих юристів України, їх було визнано одними з найкращих юристів України в галузі захисту прав інтелектуальної власності в 2013 році;

— компанія «Пахаренко і партнери» отримала Міжнародний сертифікат партнерської надійності, виданий Українським національним комітетом Міжнародної торговельної палати (ICC Ukraine), який є офіційним підтвердженням визнання компанії надійним партнером для ведення та розвитку господарських відносин в Україні і за кордоном та надає їй право бути рекомендованою Міжнародною торговельною палатою (ІСС) та її національними комітетами в цій якості;

— у рейтингу «Chambers Europe 2013» «Пахаренко і партнери» увійшла до першої категорії компаній у галузі інтелектуальної власності в Україні. Олександр Пахаренко був відзначений видавництвом «Chambers&Partners» за вагомий особистий вклад у сферу боротьби з піратською продукцією;

— Олександр Пахаренко отримав «Юридичну премію року» від видавництва «Юридична практика» як кращий юрист 2013 року з інтелектуальної власності;

— фірма «Пахаренко і партнери» як одна з найкращих патентних фірм була нагороджена подякою від Державного підприємства «Український інститут промислової власності» за значний внесок у розвиток системи інтелектуальної власності та популяризацію винахідництва в Україні.

2012 рік

— міжнародне видання «Corporate INTL» визнало «Пахаренко і партнери» кращою фірмою у сфері інтелектуальної власності і присвоїло одразу три звання «Фірма року в Україні у сфері інтелектуальної власності» («Intellectual Property Law, Firm of the Year in Ukraine»), «Фірма року в Україні у сфері авторського права» («Copyright Law, Firm of the Year in Ukraine») та «Фірма року в Україні у сфері прав на торговельні марки» («Trademark Law, Firm of the Year in Ukraine»);

— патентно-правова фірма “Пахаренко і партнери” стала Юридичною фірмою року у сфері інтелектуальної власності в межах дослідження «Юридична премія року 2012 », яке проводить видавництво «Юридична практика»;

— міжнародне видання «Legal 500» внесло компанію «Пахаренко і партнери» до першої категорії юридичних фірм України в галузі інтелектуальної власності. За результатами «Legal 500 — EMEA» у 2012 році Олександр Пахаренко увійшов до переліку рекомендованих експертів у сфері інтелектуальної власності;

— згідно з рейтингом «Chambers Europe 2012» «Пахаренко і партнери» увійшла до другої категорії компаній у галузі інтелектуальної власності, а ім’я Антоніни Пахаренко-Андерсон було зазначене серед лідерів рейтингу юристів у сфері ІВ;

— за даними дослідження Ukrainian Law Firms 2012. A Handbook for Foreign Clients, опублікованого «Юридичною практикою», провідним спеціалістом у сфері інтелектуальної власності в Україні стала Антоніна Пахаренко-Андерсон;

— фірма «Пахаренко і партнери» увійшла до щорічного рейтингу «Юридичної практики» «50 провідних юридичних фірм України», а Антоніна Павлівна входить до п’ятірки кращих юристів України в сфері інтелектуальної власності в Україні;

— фірма «Пахаренко і партнери» посіла перше місце у рейтингу довідника «World Trademark Review 1000»;

— Антоніна Пахаренко-Андерсон отримала подяку Прем’єр-міністра України Миколи Азарова № 15036 від 28 серпня 2012 року «За вагомий особистий внесок в економічне зміцнення України, у забезпечення розвитку підприємництва, формування ринкової інфраструктури».

2011 рік

— за результатами «Legal 500 — EMEA» Олександр Пахаренко увійшов до переліку рекомендованих експертів у сфері інтелектуальної власності;

— у рейтингу «Chambers Europe 2011» «Пахаренко і партнери» зазначена серед компаній першої категорії в галузі інтелектуальної власності, Антоніна Пахаренко-Андерсон входить до списку лідерів у сфері ІВ, помітною фігурою в галузі інтелектуальної власності названо Олександра Пахаренка;

— фірма «Пахаренко і партнери» посіла перше місце у рейтингу довідника «World Trademark Review 1000».

2010 рік

— у рейтингу «Legal 500 — EMEA 2010» наша фірма увійшла до другої категорії компаній у галузі інтелектуальної власності, Олександр Пахаренко названий «рекомендованим клієнтами»;

— у рейтингу «Chambers Europe 2010» «Пахаренко і партнери» зазначена серед компаній першої категорії в галузі інтелектуальної власності;

— Антоніна Пахаренко-Андерсон увійшла до сотні кращих юристів у дослідженні «Вибір клієнта», яке проводить «Юридична газета»;

— Антоніна Пахаренко-Андерсон увійшла до ТОП-100 українських бізнес-леді за рейтингом газети «Дело».

2009 рік

— за рейтингом «Legal 500 — EMEA 2009» наша фірма увійшла до другої категорії компаній у галузі інтелектуальної власності, також зазначено, що клієнти рекомендують Антоніну Пахаренко-Андерсон і Олександра Пахаренка;

— «Пахаренко і партнери» увійшла до першої категорії компаній у галузі інтелектуальної власності згідно з дослідженням «Сhambers Europe 2009», Антоніна Пахаренко-Андерсон названа однією з провідних фахівців у сфері ІВ.

2008 рік

— у рейтингу «Legal 500 — EMEA 2008» наша фірма згадана серед компаній третьої категорії у загальному рейтингу всіх юридичних фірм України (без розбивки за галузями права);

— Антоніна Пахаренко-Андерсон визнана кращим юристом у сфері інтелектуальній власності в Україні згідно з рейтингом видавництва «Юридична практика».

2002 рік

— Антоніна Пахаренко-Андерсон визнана лауреатом міжнародного рейтингу популярності і якості «Золота Фортуна»;

— Антоніна Пахаренко-Андерсон відзначена грамотою Державного департаменту інтелектуальної власності за добросовісну працю і високий професіоналізм.