Гаряча лінія

Нагороди

НАШІ НАГОРОДИ

Високий професіоналізм компанії «Пахаренко і партнери» підтверджений лідируючими позиціями у рейтингах визнаних вітчизняних та міжнародних видань.  Зокрема, нашу компанію визнають однією із провідних в Україні у сфері інтелектуальної власності в світових та національних рейтингах вже протягом декількох років такі видання:

 

2019 рік

У квітні було опубліковано результати щорічного рейтингу The Legal 500 Europe, Middle East & Africa 2019. Фірма «Пахаренко і партнери» традиційно включена до переліку провідних юридичних фірм України у сфері інтелектуальної власності. Партнери Антоніна Пахаренко-Андерсон та Олександр Пахаренко відзначені як провідні фахівці і характеризуються клієнтами як одні з найдосвідченіших юристів у сфері інтелектуальної власності в Україні. Відзначено високий рівень професіоналізму компанії у її центральній спеціалізації – послугам у сфері інтелектуальної власності, зокрема у діловодстві і супроводженні прав на патенти, промислові зразки, торговельні марки, доменні імена і сорти рослин.

За високий професіоналізм, за значний внесок у динамічне зростання не лише професійної сфери, але й громадського та суспільно-політичного життя країни керуючий партнер, генеральний директор компанії «Пахаренко і партнери» Антоніна Пахаренко-Андерсон одна із найуспішніших жінок-юристів в українському юридичному бізнесі за версією дослідження Ukrainian Women in Law 2019, яке четвертий рік поспіль проводить «Юридична Газета».

Згідно з авторитетним міжнародним юридичним довідником Chambers & Partners, який опублікував своє дослідження Chambers Europe 2019, компанія «Пахаренко і партнери» продовжує знаходитись серед ТОП лідерів у сфері інтелектуальної власності (ІВ). Так само в рейтинг провідних фахівців ІВ включені – партнер компанії, адвокат, патентний повірений України, директор Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством Олександр Пахаренко і керуючий партнер, генеральний директор компанії, доктор наук в галузі права, патентний повірений України Антоніна Пахаренко-Андерсон. Видання відзначило, що керуючий партнер Антоніна Пахаренко-Андерсон являється важливою фігурою і відомим фахівцем з величезним досвідом роботи у сфері ІВ. На ринку користується заслуженою повагою завдяки своєму професійному і багаторічному досвіду роботи у сфері боротьби з підробками і судовому захисту прав ІВ. Антоніна Пахаренко-Андерсон також надає консультації з питань стратегії охорони і захисту прав ІВ. Олександр Пахаренко відзначений видавництвом (увійшов у 2 розряд / Band 2) за свою компетентність у питаннях боротьби з підробками і піратством, а також захисту прав ІВ. Він також представляє інтереси багатьох великих міжнародних компаній і брендів у питаннях реєстрації і ліцензування. Як зазначено у коментарях міжнародного рейтингу, «Пахаренко і партнери» авторитетна фірма з акцентом на судові справи у сфері ІВ, її команда займається широким колом питань. Сфера діяльності охоплює патенти, торговельні марки і доменні імена. Фірма, зокрема, відома на ринку через свою високу компетентність у справах, пов’язаних з боротьбою з підробками. Здебільшого представляє відомі міжнародні компанії при подачі заявок по всьому світу. На сьогодні «Пахаренко і партнери» посилює напрямок охорони і захисту прав на сорти рослин. За словами одного з респондентів: «Пахаренко і партнери» мають добре розроблену методологію захисту фірмових найменувань і торговельних марок, що передбачає ефективні покарання для порушників». Респонденти також характеризують юристів компанії як спеціалістів, що «надають дуже конкретні поради і є відвертими у комунікації», відзначаючи, що «клієнти їм довіряють і люблять з ними працювати».

За результатами рейтингового дослідження World’s Leading Trademark Professionals 2019, що проводиться виданням World Trademark Review і присвячене висвітленню провідних компаній і спеціалістів, які працюють у сфері охорони прав на торговельні марки, компанія «Пахаренко і партнери» підтвердила свою позицію лідерів на ринку — дев’ятий рік поспіль серед переможців та у розряді «золотих» фірм України. У коментарях, отриманих в ході дослідження, компанію «Пахаренко і партнери» характеризують як «найкращий вибір для міжнародних клієнтів», і як одну з найбільш шанованих фірм у сфері ІВ в Україні. За відгуками клієнтів, компанія «має величезний досвід і глибокі знання у сфері ІВ, зокрема у сфері правового захисту торговельних марок, а також вона є лідером у сфері боротьби з контрафактом». Видання відзначає те, що довготривалому успіху компанія завдячує зусиллям її керівника – Антоніни Пахаренко-Андерсон, яка є «неймовірно професійним практикуючим спеціалістом», який допомагає формувати порядок денний у розробці політики у сфері ІВ в Україні. Також за результатами рейтингу, велике визнання має партнер фірми Олександр Пахаренко, різносторонній спеціаліст, який є надзвичайно ефективним у взаємодії з патентним відомством і у судових справах. Також Антоніна Пахаренко-Андерсон та Олександр Пахаренко увійшли до «золотого» розряду фахівців в індивідуальному рейтингу World Trademark Review 1000 — 2019.

2018 рік

Всеукраїнська дослідницька програма PLS Top Teams 2018 від Юридичної практики у номінації «Найбільш соціально відповідальна юридична фірма» абсолютним переможцем визнала патентно-правову фірму «Пахаренко і партнери». Компанія також потрапила до срібної ліги переможців рейтингу провідних департаментів з просування юридичних послуг PLS Top Teams та отримала і в цій номінації нагороду.

Компанія «Пахаренко і партнери» за результатами дослідження видання Юридична газета увійшла до рейтингу «Лідери ринку. ТОП-50 юридичних компаній України – 2018», таким чином підтвердивши свої професійні позиції. Також «Пахаренко і партнери» незмінно у лідерах практики «Інтелектуальна власність».

Оприлюднено результати щорічного дослідження «Юридичної практики» «50 провідних юридичних фірм України 2018» (ТОП-50). Відповідно до цього рейтингу компанія «Пахаренко і партнери» незмінно входить до списку провідних юридичних фірм України — ТОП-50  за кількістю високопрофесійних юристів,  за фінансовою ефективністю та обсягом отриманих прибутків. У «Рейтингу визнання юридичних фірм за галузями практики», місця в якому розподіляються відповідно до голосування колег, команда «Пахаренко і партнери» також незмінно здобула «срібло» та увійшла до десятки найсильніших у сфері інтелектуальної власності.

За результатами професійного рейтингового дослідження «Юридичної газети»  — «Вибір клієнта. ТОП-100 кращих юристів України» (щорічне всеукраїнське дослідження якості надання юридичних послуг українськими юристами і визначення кращих із них), у 2018 році керуючий партнер, генеральний директор компанії Антоніна Пахаренко-Андерсон та партнер компанії Олександр Пахаренко увійшли до ТОП-100 кращих юристів України. У межах цього ж рейтингу Антоніна Павлівна та Олександр Пахаренко входять до списку юристів — лідерів практики «Інтелектуальна власність» як рекомендовані й перевірені в роботі експерти в цій галузі.

Опубліковано довідник Who’s Who Legal 2018: у його випуск Trademarks 2018, за результатами досліджень, опитування клієнтів і фахівців галузі інтелектуальної власності по всьому світу, була включена й фірма «Пахаренко і партнери» та її двоє представників: партнери — Антоніна Пахаренко-Андерсон та Олександр Пахаренко.

За результатами щорічного дослідження Ukrainian Law Firms 2018. A Handbook for Foreign Clients («Українські юридичні фірми 2018. Довідник для іноземних клієнтів»), яке публікує «Юридична практика», патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» вже вкотре визнана лідером серед провідних українських компаній в категорії «Інтелектуальна власність». Керуючий партнер і генеральний директор фірми Антоніна Пахаренко-Андерсон як професіонал, що досягнув безумовного визнання на ринку, традиційно входить до авторитетного рейтингу «Authorities». Партнер Олександр Пахаренко посідає почесне друге місце в п’ятірці провідних спеціалістів з інтелектуальної власності в Україні в індивідуальному рейтингу «Leading Individuals», до 20-ки відомих юристів у цій категорії увійшли партнер компанії — Олена Шамріна та заступник начальника юридичного відділу Євгеній Компанець. Також як члени професійної команди компанії «Пахаренко і партнери» відзначені: Олена Шамріна, Євгеній Компанець, Ольга Коцюбальська, Володимир Сисюк, Анастасія Міндрул.

Генеральний директор патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» Антоніна Пахаренко-Андерсон та партнер Олександр Пахаренко були визнані лідерами з патентного права і увійшли до щорічного довідника провідних спеціалістів у сфері інтелектуальної власності по всьому світу — WIPR (World Intellectual Property Review) Leaders 2018.

19 червня міжнародне рейтингове агентство Best Lawyers визначило найкращих юристів за результатами дослідження The Best Lawyers in Ukraine 2019. Партнери компанії — Антоніна Пахаренко-Андерсон та Олександр Пахаренко в черговий раз серед найкращих українських юристів з інтелектуальної власності.

У травні авторитетне видання Managing Intellectual Property (Managing IP) оприлюднило результати другого професійного рейтингу The Top 250 Women in IP2018 («250 жінок — лідерів у сфері інтелектуальної власності»). Керуючий партнер, генеральний директор фірми «Пахаренко і партнери», доктор наук у галузі права, патентний повірений України №4 Антоніна Пахаренко-Андерсон втретє увійшла до числа світових лідерів ––жінок у сфері ІВ.

Почесна перемога та визнання на ринку: патентно-правова фірма “Пахаренко і партнери” вкотре стала Юридичною фірмою року у сфері інтелектуальної власності в межах щорічного дослідження «Юридична премія року Legal Awards 2018 », яке проводить видавництво «Юридична практика».

Згідно щорічного відомого міжнародного рейтингу The Legal 500 Europe, Middle East & Africa 2018, результати якого були оприлюднені на початку квітня, фірма «Пахаренко і партнери» традиційно була включена до 1-ї категорії кращих юридичних фірм України у сфері інтелектуальної власності. Партнери Антоніна Пахаренко-Андерсон, Олександр Пахаренку та Олена Шамріна відзначені як провідні фахівці. Компанія щорічно підтверджує свій високий професіональний статус та репутацію завдяки своїй досвідченій і компетентній команді, це є важлива та значуща відзнака.

Компанія «Пахаренко і партнери» увійшла до трійки лідерів, що поділили між собою перше місце одного з найавторитетніших рейтингів – Chambers Europe 2018 у сфері інтелектуальної власності. За результатами дослідження, яке проводить компанія Chambers & Partners в різних галузях права та яке охоплює діяльність юридичних фірм за минулий рік, фірма визнана однією з кращих в сфері інтелектуальної власності в Україні в 2018 році. Так само в рейтинг провідних фахівців включені – партнер фірми «Пахаренко і партнери», адвокат, патентний повірений України, директор Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством Олександр Пахаренко (увійшов у 2 розряд / Band 2) і керуючий партнер, генеральний директор фірми «Пахаренко і партнери», доктор наук в галузі права, патентний повірений України Антоніна Пахаренко-Андерсон (згадується в розділі «Видатні професіонали»).

У березні були оприлюднені результати рейтингу IP STARS 2018 видання Managing IP, за результатами якого компанія «Пахаренко і партнери» традиційно стала лідером (увійшла в список фірм 1 рангу) в категоріях патентних спорів, патентного діловодства, діловодства з торговельних марок та спорів щодо торговельних марок.

За результатами дослідження Ukrainian Women in Law 2018, проведеного «Юридичною газетою», Керуючий партнер, генеральний директор компанії «Пахаренко і партнери» Антоніна Пахаренко-Андерсон знову названа найуспішнішою жінкою-юристом в українському юридичному бізнесі.

За результатами рейтингового дослідження World Trademark Review 1000 — 2018 (World’s Leading Trademark Professionals), зосередженого на компаніях, які працюють у сфері охорони прав на торговельні марки, компанія «Пахаренко і партнери» вкотре підтвердила свою позицію лідерів на ринку, увійшовши до розряду «золотих» фірм України. Як зазначено у коментарях авторитетного міжнародного рейтингу, компанія «Пахаренко і партнери» є однією з найавторитетніших фірм у сфері інтелектуальної власності в Україні – справжніми лідерами ринку. Маючи усі необхідні інструменти для допомоги клієнтам з усіх можливих питань охорони прав на торговельні марки, починаючи від подання заявок, управління портфелем прав, і закінчуючи захистом від порушень, фірма є надійним помічником на усі часи. Олександр Пахаренко і Антоніна Пахаренко-Андерсон є центральними фігурами. Коли справа доходить до боротьби з порушниками, Олександрові немає рівних. Під його керівництвом було проведено безліч конфіскацій контрафактної продукції, він користується великою повагою у представників митних органів. Антоніна Пахаренко-Андерсон є надзвичайно кваліфікованим фахівцем і має глибокі знання і величезний досвід, здобуті протягом блискучої кар’єри.   Також Антоніна Пахаренко-Андерсон та Олександр Пахаренко увійшли до «золотого» розряду фахівців в індивідуальному рейтингу World Trademark Review 1000 — 2018.

2017 рік

У грудні оприлюднено результати щорічного дослідження «Юридичної практики» «50 провідних юридичних фірм України 2017» (ТОП-50). Відповідно до цього рейтингу компанія «Пахаренко і партнери» потрапила до списку провідних юридичних фірм України за кількістю високопрофесійних юристів та увійшла до ТОП-50 за фінансовою ефективністю та обсягом отриманих прибутків.

«Пахаренко і партнери» найбільш соціально відповідальна юридична фірма за результатами Всеукраїнської дослідницької програми PLS Top Teams 2017 від Юридичної практики.

Компанія «Пахаренко і партнери» підтвердила свої лідерські позиції і у 2017 році за результатами дослідження видання Юридична газета. Зокрема, злагоджена робота професійної команди компанії дозволила підтвердити своє лідерство у номінації «Лідери практики – 2017» в галузі «Авторське право та захист інтелектуальної власності» та зайняти 25 сходинку рейтингу у загальному переліку «Лідери ринку. ТОП-50 юридичних компаній України – 2017».

Генеральний директор фірми «Пахаренко і партнери» Антоніна Пахаренко-Андерсон нагороджена медаллю ICC Ukraine «Лідер національного бізнесу» за персональний внесок у розвиток національного підприємництва, зміцнення міжнародного іміджу України на зовнішніх ринках, надійну економічну та фінансову репутацію та конкретні здобутки у веденні зовнішньоекономічної діяльності.

Компанія «Пахаренко і партнери» увійшла до категорії «золотих» фірм рейтингового довідника IAM Patents 1000 за 2017 рік, генеральний директор Антоніна Пахаренко-Андерсон та партнер фірми Олександр Пахаренко визнані спеціалістами, які отримали найвищу оцінку серед учасників світового ринку товарів і послуг.

Генеральний директор фірми «Пахаренко і партнери» Антоніна Пахаренко-Андерсон стала одним зі світових лідерів нового рейтингу The Top 250 Women in IP («250 жінок — лідерів у сфері інтелектуальної власності»), оприлюдненого авторитетним виданням Managing Intellectual Property (Managing IP).

За результатами щорічного дослідження Ukrainian Law Firms 2017. A Handbook for Foreign Clients («Українські юридичні фірми 2017. Довідник для іноземних клієнтів»), яке публікує «Юридична практика», патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» очолила п’ятірку провідних українських компаній в категорії «Інтелектуальна власність» у 2017 році. Керуючий партнер і генеральний директор фірми Антоніна Пахаренко-Андерсон як професіонал, що досягнув безумовного визнання на ринку, традиційно входить до авторитетного рейтингу «Authorities». Партнер Олександр Пахаренко посідає почесне третє місце в п’ятірці провідних спеціалістів з інтелектуальної власності в Україні в індивідуальному рейтингу «Leading Individuals», до переліку відомих юристів у цій категорії увійшли партнер компанії — Олена Шамріна та заступник начальника юридичного відділу Євгеній Компанець.

Генеральний директор патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» Антоніна Пахаренко-Андерсон та партнер Олександр Пахаренко були визнані лідерами з патентного права і увійшли до щорічного довідника провідних спеціалістів у сфері інтелектуальної власності по всьому світу — WIPR (World Intellectual Property Review) Leaders 2017.

За результатами дослідження The Best Lawyers in Ukraine, яке проводить міжнародне рейтингове агентство Best Lawyers, партнери нашої компанії — Антоніна Пахаренко-Андерсон, Олександр Пахаренко та Олена Шамріна — названі кращими юристами з інтелектуальної власності та входять до списку лідерів відповідної практики в Україні.

За результатами професійного рейтингового дослідження «Юридичної газети» спільно зі щотижневиком «Фокус»«Вибір клієнта. ТОП-100 кращих юристів України» (щорічне всеукраїнське дослідження якості надання юридичних послуг українськими юристами і визначення кращих із них), у 2017 році Антоніна Пахаренко-Андерсон та Олександр Пахаренко увійшли до ТОП-100 кращих юристів України. У межах цього ж рейтингу Антоніна Павлівна та Олександр Пахаренко входять до списку юристів — лідерів практики «Авторське право та захист інтелектуальної власності» як рекомендовані й перевірені в роботі експерти в цій галузі.

Компанія «Пахаренко і партнери» увійшла до трійки лідерів, які поділили між собою перше місце одного з найавторитетніших рейтингів — Chambers Europe 2017 у сфері інтелектуальної власності. За результатами дослідження, яке проводить компанія Chambers&Partners в різних галузях права і яке охоплює діяльність юридичних фірм за минулий рік, фірма визнана однією з кращих у сфері інтелектуальної власності в Україні в 2017 році. Лідерське місце фірма здобула, надаючи повний спектр послуг у сфері інтелектуальної власності, але особливого визнання заслужила за боротьбу з підробками та завдяки багаторічному досвіду представництва клієнтів у цивільних і кримінальних справах. Укладачі рейтингу зауважили, що «Пахаренко і партнери» дуже активна у справах, пов’язаних із захистом прав на винаходи та корисні моделі, торговельні марки і доменні імена, часто займається справами щодо порушень прав інтелектуальної власності. За відгуками клієнтів, серед яких згадані Siemens, Nike, Chanel, Intel Corporation, Coty Prestige Lancaster Group, сильною стороною компанії є «знання середовища і великий досвід у питаннях права інтелектуальної власності». Провідними фахівцями визнані Антоніна Пахаренко-Андерсон та Олександр Пахаренко. За відгуками колег-юристів і клієнтів, Антоніна Пахаренко-Андерсон є одним із найавторитетніших юристів у сфері інтелектуальної власності в Україні, чия практика охоплює різноманітні аспекти ІР-права, митні питання, а також контрафактну тематику. Олександр Пахаренко здобув визнання завдяки компетентності в питаннях боротьби з підробками, зокрема в кримінальних судових справах і загальному судочинстві, але особливо активний він у справах, пов’язаних із порушенням прав інтелектуальної власності.

За результатами цьогорічного рейтингового дослідження The Legal 500 Europe, Middle East & Africa 2017 міжнародного видання «Legal 500» — одного з найавторитетніших міжнародних довідників юридичних компаній, фірма «Пахаренко і партнери» традиційно входить до 1-ї категорії кращих юридичних фірм України у сфері інтелектуальної власності. Компанія має високу репутацію завдяки своїй досвідченій і компетентній команді, передусім партнерам Антоніні Пахаренко-Андерсон, Олександру Пахаренку та Олені Шамріній, які увійшли до переліку провідних фахівців з інтелектуальної власності в Україні. У коментарях видавців зазначено, що «Пахаренко і партнери», представляючи інтереси виробника шин (компанії «Michelin»), заслужила від клієнта схвальні відгуки.

У березні були оприлюднені результати рейтингу IP STARS видання Managing IP у категоріях патентів і торговельних марок, за результатами якого компанія «Пахаренко і партнери» традиційно стала лідером у категоріях патентних спорів, патентного діловодства, діловодства з торговельних марок та спорів щодо торговельних марок і авторських прав. До цього ж рейтингу увійшли партнери нашої компанії: Антоніна Пахаренко-Андерсон, Олександр Пахаренко та Олена Шамріна — їхні імена згадані серед провідних юристів галузі ІВ.

За результатами дослідження Ukrainian Women in Law 2017, проведеного «Юридичною газетою», генеральний директор компанії «Пахаренко і партнери» Антоніна Пахаренко-Андерсон названа найуспішнішою жінкою-юристом в українському юридичному бізнесі та увійшла до ТОП-12 рейтингу публічності.

Згідно зі щорічним рейтинговим дослідженням World Trademark Review 1000 — 2017 (World’s Leading Trademark Professionals), зосередженим на компаніях, які працюють у сфері охорони прав на торговельні марки, компанія «Пахаренко і партнери» продовжує утримувати найвищу сходинку цього авторитетного рейтингу і входить до розряду «золотих» фірм України завдячуючи командній роботі понад 20 висококваліфікованих юристів на чолі з керуючим партнером Антоніною Пахаренко-Андерсон та партнером Олександром Пахаренком. У коментарі укладачі рейтингу засвідчують «найвищий рівень поваги за професійні успіхи» до Антоніни Пахаренко-Андерсон та відзначають «досягнення високих результатів» у роботі Олександра Пахаренка.

2016 рік

Наприкінці листопада видавництво «Юридична практика» оприлюднило свій щорічний рейтинг лідерів вітчизняного ринку юридичних послуг «50 провідних юридичних фірм України» (ТОП-50), до переліку яких уже багато років поспіль входить і патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери». Компанія також фігурує в списках провідних юридичних фірм України за кількістю юристів, за фінансовою ефективністю та за обсягом прибутків, отриманих від реалізації послуг за минулі 12 місяців. У «Рейтингу визнання юридичних фірм за галузями практики», місця в якому розподіляються відповідно до голосування колег, команда «Пахаренко і партнери», здобувши «срібло», увійшла до п’ятірки найсильніших у сфері інтелектуальної власності.

У вересні компанія «Пахаренко і партнери» стала одним із лідерів практики «Авторське право та захист інтелектуальної власності», а також посіла «золоту середину» в ТОП-50 «Лідери ринку — рейтинг юридичних компаній 2016» згідно з результатами нового рейтингового дослідження «Лідери ринку: рейтинг юридичних компаній України», започаткованого редакцією «Юридичної газети».

З нагоди Дня підприємця засновник і генеральний директор патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» Антоніна Пахаренко-Андерсон відзначена грамотою Державної регуляторної служби України.

У травні та червні 2016 року були опубліковані довідники Who’s Who Legal: Trademarks 2016 і Who’s Who Legal Patents 2016 (підготовлені видавництвом Law Business Research Ltd.), до яких за результатами досліджень, опитування клієнтів і фахівців галузі інтелектуальної власності по всьому світу були включені провідні спеціалісти у сфері торговельних марок і патентів. Антоніна Пахаренко-Андерсон та Олександр Пахаренко увійшли до трійки лідерів у сфері торговельних марок в Україні, Антоніна Пахаренко-Андерсон згадана також серед провідних експертів у сфері патентів в Україні.

Згідно з результатами VII дослідження The Best Lawyers in Ukraine, яке проводить міжнародне рейтингове агентство Best Lawyers, партнери нашої компанії — Антоніна Пахаренко-Андерсон, Олександр Пахаренко та Олена Шамріна — названі кращими юристами з інтелектуальної власності та входять до списку лідерів відповідної практики в Україні.

Генеральний директор патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» Антоніна Пахаренко-Андерсон та партнер Олександр Пахаренко стали лідерами розділу «Патенти» нового щорічного довідника провідних спеціалістів у сфері інтелектуальної власності по всьому світу — WIPR (World Intellectual Property Review) Leaders 2016.

За результатами щорічного дослідження Ukrainian Law Firms 2016. A Handbook for Foreign Clients («Українські юридичні фірми 2016. Довідник для іноземних клієнтів»), яке публікує «Юридична практика», патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» визнана провідною юридичною фірмою в категорії «Інтелектуальна власність» у 2016 році. Вже багато років поспіль керуючий партнер і генеральний директор фірми Антоніна Пахаренко-Андерсон як професіонал, що досягнув безумовного визнання на ринку, справедливо входить до авторитетного рейтингу «Authorities». Партнер Олександр Пахаренко посідає почесне третє місце в п’ятірці провідних спеціалістів з інтелектуальної власності в Україні в індивідуальному рейтингу «Leading Individuals», Олена Шамріна згадана в списку відомих юристів в сфері інтелектуальної власності.

2 червня 2016 року компанія «Пахаренко і партнери» за видатні професійні досягнення одержала нагороду «Юридична фірма року в сфері інтелектуальної власності» від організатора Форуму з інтелектуальної власності (IPF 2016) — видавництва «Юридична практика».

Генеральний директор фірми «Пахаренко і партнери» Антоніна Пахаренко-Андерсон стала одним зі світових лідерів нового рейтингу The Top 250 Women in IP («250 жінок — лідерів у сфері інтелектуальної власності»), оприлюдненого авторитетним виданням Managing Intellectual Property (Managing IP).

Компанія «Пахаренко і партнери» здобула перемогу в номінації «Юридична фірма 2016 року в сфері інтелектуальної власності», партнер Олександр Пахаренко став кращим юристом 2016 року з інтелектуальної власності в межах щорічного дослідження «Юридична премія року», яке проводить видавництво «Юридична практика».

Компанія «Пахаренко і партнери» увійшла до трійки лідерів, які поділили між собою перше місце одного з найавторитетніших рейтингів — Chambers Europe 2016 у сфері інтелектуальної власності. За результатами дослідження, яке проводить компанія Chambers&Partners в різних галузях права і яке охоплює діяльність юридичних фірм за минулий рік, фірма визнана однією з кращих у сфері інтелектуальної власності в Україні в 2016 році. Лідерське місце фірма здобула, надаючи повний спектр послуг у сфері інтелектуальної власності та завдяки наполегливій і висококваліфікованій праці співробітників за багатьма напрямками. За відгуками клієнтів, сильною стороною компанії є «прагматичний підхід і відповідність очікуванням клієнтів». Провідними фахівцями визнані Антоніна Пахаренко-Андерсон та Олександр Пахаренко. Антоніна Павлівна відома, зокрема, глибоким знанням проблематики, пов’язаної з інтелектуальною власністю, а саме — питаннями підробок і захисту прав інтелектуальної власності. Олександр Пахаренко здобув авторитет серед клієнтів своїми ґрунтовними консультаціями з широкого спектру питань щодо отримання, управління та захисту прав інтелектуальної власності, а також завдяки ефективній діяльності, спрямованій на притягнення порушників прав інтелектуальної власності до кримінальної відповідальності, зокрема у сфері боротьби з підробками і піратством.

Фірма «Пахаренко і партнери» названа однією з кращих в Україні в сфері інтелектуальної власності за версією журналу Companion.

За результатами цьогорічного рейтингового дослідження The Legal 500 Europe, Middle East & Africa 2016 міжнародного видання «Legal 500» — одного з найавторитетніших міжнародних довідників юридичних компаній, фірма «Пахаренко і партнери» знову увійшла до 1-ї категорії кращих юридичних фірм України у сфері інтелектуальної власності. Компанія має високу репутацію завдяки своїй досвідченій і компетентній команді, передусім партнерам Антоніні Пахаренко-Андерсон, Олександру Пахаренку та Олені Шамріній, які отримали найкращі рекомендації і схвальні відгуки клієнтів. У межах зазначеного дослідження окремо складений список провідних фахівців у сфері інтелектуальної власності України, до якого входять Антоніна Пахаренко-Андерсон і Олександр Пахаренко.

У березні були оприлюднені результати рейтингу IP STARS видання Managing IP у категоріях патентів і торговельних марок, за результатами якого компанія «Пахаренко і партнери» стала лідером у категоріях патентних спорів, патентного діловодства, діловодства з торговельних марок та спорів щодо торговельних марок і авторських прав. До цього ж рейтингу увійшли партнери нашої компанії: Антоніна Пахаренко-Андерсон, Олександр Пахаренко та Олена Шамріна — їхні імена згадані серед провідних юристів галузі ІВ.

За результатами дослідження Ukrainian Women in Law 2016, проведеного «Юридичною газетою», генеральний директор компанії «Пахаренко і партнери» Антоніна Пахаренко-Андерсон увійшла до лідерської трійки жінок, які вплинули на розвиток юридичного бізнесу в Україні, названа найуспішнішою жінкою-юристом в українському юридичному бізнесі та увійшла до ТОП-12 рейтингу публічності.

В лютому, в межах проекту III Міжнародної презентації 15-го ювілейного «Альманаху фінансових послуг 2015» видавничого дому «Україна Бізнес», патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» отримала іменну статуетку та почесний диплом лауреата Міжнародної премії «Репутація операторів ринку фінансових послуг», генеральний директор Антоніна Пахаренко-Андерсон стала переможцем рейтингу «Топ-менеджери успішних компаній 2015».

За результатами рейтингового дослідження World Trademark Review 1000 — 2016 (World’s Leading Trademark Professionals), зосередженого на компаніях, які працюють у сфері охорони прав на торговельні марки, компанія «Пахаренко і партнери» отримала найвищий, «золотий» розряд, і черговий раз посіла гідне місце серед лідерів. Клієнти та експерти рейтингу у своїх відгуках виділяють «надзвичайно високу компетентність компанії у супроводженні портфеля прав на торговельні марки та у справах щодо недобросовісної конкуренції». Антоніна Пахаренко-Андерсон «глибоко розуміється на проблемах інтелектуальної власності, а її досвід у патентних питаннях сприяє розв’язанню складних завдань». Олександра Пахаренка характеризують як фахівця, який «завжди на передовій у боротьбі з підробками», а його ім’я щоразу поєднують зі схвальними оцінками.

2015 рік

1 грудня видавництво «Юридична практика» оприлюднило свій щорічний рейтинг «50 провідних юридичних фірм України», у якому патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» покращила свої позиції, продемонструвавши позитивну динаміку і піднявшись на 3 сходинки вгору, порівняно з рейтингом 2014 року. У «Рейтингу визнання юридичних фірм за галузями практик»-2015 компанія увійшла до п’ятірки лідерів, а за обсягом прибутків, отриманих фірмою від реалізації юридичних послуг за 12 місяців (з ІV кварталу 2014 року по ІІІ квартал 2015 року), фірма увійшла до двадцятки найуспішніших, за кількістю юристів — до першої десятки. Також «Пахаренко і партнери» потрапила до «Рейтингу провідних юридичних фірм України за фінансовою ефективністю», зайнявши у списку «золоту середину».

З нагоди Дня підприємця засновник і генеральний директор однієї з перших українських фірм у сфері інтелектуальної власності — патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» — Антоніна Павлівна Пахаренко-Андерсон відзначена подякою Київського міського голови від 4 вересня 2015 року за № 92388.

18 червня 2015 року компанія «Пахаренко і партнери» за видатні професійні досягнення одержала нагороду «Юридична фірма року у сфері ІВ» від організатора Форуму з інтелектуальної власності (IPF 2015) — видання «Юридична практика».

За результатами професійного рейтингового дослідження «Юридичної газети» «Вибір клієнта. ТОП-100 кращих юристів України» (щорічне всеукраїнське дослідження якості надання юридичних послуг українськими юристами і визначення кращих із них), у 2015 році Антоніна Пахаренко-Андерсон увійшла до ТОП-100 кращих юристів України. У межах цього ж рейтингу Антоніна Павлівна та Олександр Пахаренко входять до списку юристів — лідерів практики «Авторське право та захист інтелектуальної власності» як рекомендовані й перевірені в роботі експерти в цій галузі.

За результатами рейтингу IP STARS, підготовленого міжнародним виданням Managing IP, у 2015 році компанія «Пахаренко і партнери» в черговий раз визнана одним із лідерів у категоріях патентних спорів, патентного діловодства, діловодства з торговельних марок та спорів щодо торговельних марок і авторських прав. До цього ж рейтингу увійшли партнери нашої компанії: Антоніна Пахаренко-Андерсон, Олександр Пахаренко та Олена Шамріна — їхні імена згадані серед провідних юристів галузі ІВ.

Фірма «Пахаренко і партнери» знову серед лідерів у сфері інтелектуальної власності в Україні, як свідчить рейтинг, опублікований у цьогорічному довіднику Chambers Europe 2015. Довідник, який видає компанія Chambers&Partners, містить рейтинги фірм із 52 країн Європи в різних галузях права та є одним із найавторитетніших довідникових видань. У коментарі до рейтингу зазначено, що компанія «Пахаренко і партнери» відома на ринку завдяки значному досвіду з усього спектру питань у галузі інтелектуальної власності. Відмічена особлива активність «Пахаренко і партнери» щодо зупинення порушень прав інтелектуальної власності. Також здобутком компанії є формування практики щодо внесення змін до формули винаходу виданого патенту (обмеження обсягу правової охорони), зокрема для клієнтів з фармацевтичної галузі. Антоніна Пахаренко-Андерсон згадана у рейтингу як досвідчений фахівець, що робить значний внесок у вдосконалення законодавчої бази у сфері інтелектуальної власності. Олександра Пахаренка довідник називає спеціалістом, який консультує з питань ліцензування, охорони і захисту прав інтелектуальної власності, зокрема в судах.

За результатами щорічного дослідження «Legal 500 — EMEA», що проводиться міжнародним виданням «Legal 500» — одним із найавторитетніших міжнародних довідників юридичних компаній — у 2015 році наша компанія вже вкотре увійшла до першої категорії кращих українських фірм у галузі інтелектуальної власності. Протягом цього року компанія «Пахаренко і партнери» найпомітніше проявила себе у боротьбі з підробками; клієнти відмічають професійність, активність і оперативність реагування команди, окремо оцінюють професіоналізм партнерів Антоніни Пахаренко-Андерсон, Олександра Пахаренка і Олени Шамріної у супроводженні справ клієнтів.

За результатами рейтингового дослідження World Trademark Review 1000 — 2015 (World’s Leading Trademark Professionals), зосередженого на компаніях, які працюють у сфері охорони прав на торговельні марки, фірма «Пахаренко і партнери» увійшла до розряду «золотих» фірм України (перша категорія). У коментарі зазначено, що назва компанії постійно «на вустах», вона є одним із найсильніших гравців на ринку, зокрема завдячуючи своєму великому досвіду ведення діловодства. Йдеться також про те, що фірма надає повний спектр послуг з охорони прав на торговельні марки, та останнім часом «Пахаренко і партнери» особливо активно займається боротьбою з порушенням цих прав. Олександра Пахаренка виділяють з-поміж інших фахівців цієї галузі, зважаючи на його досвід боротьби з підробками, а Антоніну Пахаренко-Андерсон названо високопрофесійним експертом, відомою і помітною фігурою в середовищі фахівців з інтелектуальної власності.

За результатами щорічного дослідження Ukrainian Law Firms 2015. A Handbook for Foreign Clients («Українські юридичні фірми 2015. Довідник для іноземних клієнтів»), яке публікує «Юридична практика», патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» визнана провідною юридичною фірмою в категорії «Інтелектуальна власність» у 2015 році. В рейтингу були відмічені висока компетентність і значний досвід компанії у вирішенні різноманітних складних завдань, отриманих від провідних європейських та міжнародних компаній. Фірма також відома ефективною боротьбою з підробками. Антоніну Пахаренко-Андерсон називають одним із найавторитетніших юристів сфери інтелектуальної власності. Беручи до уваги досвід і компетентність у питаннях боротьби з підробками Олександра Пахаренка, він увійшов до п’ятірки провідних юристів України у галузі інтелектуальної власності.

2014 рік

Наприкінці листопада був оприлюднений щорічний рейтинг «Юридичної практики» «50 провідних юридичних фірм України». Відповідно до цього рейтингу наша компанія увійшла до трійки лідерів у визнанні юридичних фірм за галузями практик, а також потрапила до списку провідних юридичних фірм України за кількістю високопрофесійних юристів та увійшла до 50 провідних юридичних фірм України за фінансовою ефективністю та обсягом отриманих прибутків.

У вересні генеральний директор фірми «Пахаренко і партнери» Антоніна Павлівна Пахаренко-Андерсон була удостоєна подяки Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка № 17689 від 2 вересня 2014 року «За значний особистий внесок в економічне зміцнення України та з нагоди Дня підприємця».

У липні 2014 року фірма «Пахаренко і партнери» отримала престижну нагороду від «WD-40 Company» за ефективну командну роботу всієї компанії — ексклюзивний кубок «За значні досягнення».

26 червня 2014 року компанія «Пахаренко і партнери» одержала нагороду «Юридична фірма року у сфері ІВ» від організаторів Форуму з інтелектуальної власності (IPF 2014) — видання «Юридична практика» та Державної служби інтелектуальної власності України.

5 червня 2014 року в Парижі, в межах святкування Всесвітнього дня боротьби з підробками, відбулась церемонія вручення переможцям Всесвітньої нагороди у сфері боротьби з підробками. Цю нагороду щороку вручають особам та організаціям, які показують яскравий приклад провідної світової практики в цій галузі. Нагороду вручають уже 16 років поспіль, а спонсорами її вручення є видання «Authentication News», що публікується компанією Reconnaisance International, та Всесвітня група по боротьбі з підробками (GACG). У 2014 році спеціальну нагороду від комісії — «За видатний внесок» — отримав голова GACG, партнер фірми «Пахаренко і партнери» Джон Андерсон.

У травні 2014 року компанія «Пахаренко і партнери» була визнана одним з лідерів, зокрема у категоріях патентних спорів, патентного діловодства, діловодства щодо торговельних марок та спорів стосовно торговельних марок і авторських прав, за результатами рейтингу IP STARS 2014, підготовленого авторитетним міжнародним виданням Managing IP (найбільш всеосяжний та авторитетний довідник з інформацією про провідні компанії та юристів, які працюють у сфері інтелектуальної власності). До цього ж рейтингу увійшли партнери нашої компанії: Антоніна Пахаренко-Андерсон, Олександр Пахаренко та Олена Шамріна — їхні імена внесені до списку провідних юристів галузі ІВ.

За рейтингом «Chambers Europe», який формує відома британська компанія «Chambers&Partners», у 2014 році патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» увійшла до четвірки компаній — лідерів у сфері інтелектуальної власності. Як стверджує видання, наша компанія відома на ринку завдяки значному досвіду з усього спектру питань у сфері інтелектуальної власності. Відмічається особлива активність «Пахаренко і партнери» у напрямку припинення порушень прав інтелектуальної власності. Також нещодавнім здобутком компанії є формування практики щодо внесення змін до формули винаходу виданого патенту (обмеження обсягу правової охорони), зокрема для клієнтів, що представляють фармацевтичну галузь. За відгуками клієнтів наші юристи працюють ефективно й оперативні у спілкуванні. Видавництво «Chambers&Partners» вже декілька років поспіль вносить імена Антоніни Пахаренко-Андерсон та Олександра Пахаренка до списків провідних юристів у сфері інтелектуальної власності як України, так і Європи.

За результатами щорічного дослідження «Legal 500 — EMEA», що проводиться міжнародним виданням «Legal 500» — одним із найавторитетніших міжнародних довідників юридичних компаній — у 2014 році наша компанія увійшла до першої категорії кращих українських фірм у галузі інтелектуальної власності. За відгуками клієнтів, фірма «Пахаренко і партнери» є лідером у сфері судової практики у справах з інтелектуальної власності. Партнери фірми Антоніна Пахаренко-Андерсон, Олександр Пахаренко і Олена Шамріна визнані відомими судовими юристами у патентних спорах у фармацевтичній галузі.

За результатами рейтингового дослідження World Trademark Review 1000 — 2014 (World’s Leading Trademark Professionals), зосередженого на компаніях, які працюють у сфері охорони прав на торговельні марки, фірма «Пахаренко і партнери» увійшла до розряду «золотих» фірм України (перша категорія). У коментарі зазначено, що компанія є одним із лідерів ринку і її сильною стороною є значний досвід у сфері охорони і захисту прав на торговельні марки.

У квітні 2014 року фірма «Пахаренко і партнери» отримала подяку від Державного підприємства «Український інститут промислової власності» за вагомий внесок у розвиток державної системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні.

У 2014 році наша компанія стала переможницею проекту газети «Юридична практика» «Юридична премія року» (The Legal Awards) у номінації «Юридична фірма року у сфері інтелектуальної власності».

За результатами дванадцятого щорічного дослідження Ukrainian Law Firms 2014. A Handbook for Foreign Clients («Українські юридичні фірми 2014. Довідник для іноземних клієнтів»), яке публікує «Юридична практика», патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» визнана провідною юридичною фірмою в категорії «Інтелектуальна власність» в 2014 році. В рейтингу були відмічені досвід, знання та лідерські якості керівника фірми Пахаренко-Андерсон Антоніни Павлівни — її названо одним з авторитетних юристів сфери інтелектуальної власності, а партнер Олександр Пахаренко увійшов до п’ятірки провідних юристів України в галузі інтелектуальної власності.

2013 рік

— міжнародне видання «Corporate INTL» визнало компанію «Пахаренко і партнери» фірмою року у сфері інтелектуальної власності (IP Law Firm of the Year in Ukraine) за результатами дослідження «Corporate INTL Legal Award 2013»;

— фірма «Пахаренко і партнери» увійшла до щорічного рейтингу «Юридичної практики» «50 провідних юридичних фірм України». Відповідно до цього рейтингу наша компанія увійшла до трійки лідерів у визнанні юридичних фірм за галузями практик, а також потрапила до списку провідних юридичних фірм України за кількістю високопрофесійних юристів та увійшла до 50 провідних юридичних фірм України за фінансовою ефективністю та обсягом отриманих прибутків. У рейтингу були відмічені досвід, знання і лідерські якості керівника фірми Пахаренко-Андерсон Антоніни Павлівни — вона увійшла до п’ятірки провідних юристів України в галузі інтелектуальної власності;

— міжнародне видання «Legal 500» віднесло компанію «Пахаренко і партнери» до першої категорії юридичних фірм України в галузі інтелектуальної власності. За результатами «Legal 500 — EMEA 2013» провідними експертами у сфері інтелектуальної власності, зокрема в галузі захисту патентних прав на фармацевтичні і хімічні препарати, були визнані Антоніна Пахаренко-Андерсон та Олександр Пахаренко;

— фірма «Пахаренко і партнери» посіла перше місце у рейтингу довідника «World Trademark Review 1000», на сайті довідника зазначено: «Антоніна Пахаренко-Андерсон і Олександр Пахаренко відзначаються за їх кваліфікованість у судових справах, захисті торговельних марок та антиконтрафактній діяльності»;

— за результатами професійного рейтингового дослідження «Вибір клієнта» (щорічне всеукраїнське дослідження якості надання юридичних послуг українськими юристами та визначення найкращих з них), яке проводить «Юридична газета», Антоніна Пахаренко-Андерсон і Олександр Пахаренко увійшли до ТОП-100 найкращих юристів України, їх було визнано одними з найкращих юристів України в галузі захисту прав інтелектуальної власності в 2013 році;

— компанія «Пахаренко і партнери» отримала Міжнародний сертифікат партнерської надійності, виданий Українським національним комітетом Міжнародної торговельної палати (ICC Ukraine), який є офіційним підтвердженням визнання компанії надійним партнером для ведення та розвитку господарських відносин в Україні і за кордоном та надає їй право бути рекомендованою Міжнародною торговельною палатою (ІСС) та її національними комітетами в цій якості;

— у рейтингу «Chambers Europe 2013» «Пахаренко і партнери» увійшла до першої категорії компаній у галузі інтелектуальної власності в Україні. Олександр Пахаренко був відзначений видавництвом «Chambers&Partners» за вагомий особистий вклад у сферу боротьби з піратською продукцією;

— Олександр Пахаренко отримав «Юридичну премію року» від видавництва «Юридична практика» як кращий юрист 2013 року з інтелектуальної власності;

— фірма «Пахаренко і партнери» як одна з найкращих патентних фірм була нагороджена подякою від Державного підприємства «Український інститут промислової власності» за значний внесок у розвиток системи інтелектуальної власності та популяризацію винахідництва в Україні.

2012 рік

— міжнародне видання «Corporate INTL» визнало «Пахаренко і партнери» кращою фірмою у сфері інтелектуальної власності і присвоїло одразу три звання «Фірма року в Україні у сфері інтелектуальної власності» («Intellectual Property Law, Firm of the Year in Ukraine»), «Фірма року в Україні у сфері авторського права» («Copyright Law, Firm of the Year in Ukraine») та «Фірма року в Україні у сфері прав на торговельні марки» («Trademark Law, Firm of the Year in Ukraine»);

— патентно-правова фірма “Пахаренко і партнери” стала Юридичною фірмою року у сфері інтелектуальної власності в межах дослідження «Юридична премія року 2012 », яке проводить видавництво «Юридична практика»;

— міжнародне видання «Legal 500» внесло компанію «Пахаренко і партнери» до першої категорії юридичних фірм України в галузі інтелектуальної власності. За результатами «Legal 500 — EMEA» у 2012 році Олександр Пахаренко увійшов до переліку рекомендованих експертів у сфері інтелектуальної власності;

— згідно з рейтингом «Chambers Europe 2012» «Пахаренко і партнери» увійшла до другої категорії компаній у галузі інтелектуальної власності, а ім’я Антоніни Пахаренко-Андерсон було зазначене серед лідерів рейтингу юристів у сфері ІВ;

— за даними дослідження Ukrainian Law Firms 2012. A Handbook for Foreign Clients, опублікованого «Юридичною практикою», провідним спеціалістом у сфері інтелектуальної власності в Україні стала Антоніна Пахаренко-Андерсон;

— фірма «Пахаренко і партнери» увійшла до щорічного рейтингу «Юридичної практики» «50 провідних юридичних фірм України», а Антоніна Павлівна входить до п’ятірки кращих юристів України в сфері інтелектуальної власності в Україні;

— фірма «Пахаренко і партнери» посіла перше місце у рейтингу довідника «World Trademark Review 1000»;

— Антоніна Пахаренко-Андерсон отримала подяку Прем’єр-міністра України Миколи Азарова № 15036 від 28 серпня 2012 року «За вагомий особистий внесок в економічне зміцнення України, у забезпечення розвитку підприємництва, формування ринкової інфраструктури».

2011 рік

— за результатами «Legal 500 — EMEA» Олександр Пахаренко увійшов до переліку рекомендованих експертів у сфері інтелектуальної власності;

— у рейтингу «Chambers Europe 2011» «Пахаренко і партнери» зазначена серед компаній першої категорії в галузі інтелектуальної власності, Антоніна Пахаренко-Андерсон входить до списку лідерів у сфері ІВ, помітною фігурою в галузі інтелектуальної власності названо Олександра Пахаренка;

— фірма «Пахаренко і партнери» посіла перше місце у рейтингу довідника «World Trademark Review 1000».

2010 рік

— у рейтингу «Legal 500 — EMEA 2010» наша фірма увійшла до другої категорії компаній у галузі інтелектуальної власності, Олександр Пахаренко названий «рекомендованим клієнтами»;

— у рейтингу «Chambers Europe 2010» «Пахаренко і партнери» зазначена серед компаній першої категорії в галузі інтелектуальної власності;

— Антоніна Пахаренко-Андерсон увійшла до сотні кращих юристів у дослідженні «Вибір клієнта», яке проводить «Юридична газета»;

— Антоніна Пахаренко-Андерсон увійшла до ТОП-100 українських бізнес-леді за рейтингом газети «Дело».

2009 рік

— за рейтингом «Legal 500 — EMEA 2009» наша фірма увійшла до другої категорії компаній у галузі інтелектуальної власності, також зазначено, що клієнти рекомендують Антоніну Пахаренко-Андерсон і Олександра Пахаренка;

— «Пахаренко і партнери» увійшла до першої категорії компаній у галузі інтелектуальної власності згідно з дослідженням «Сhambers Europe 2009», Антоніна Пахаренко-Андерсон названа однією з провідних фахівців у сфері ІВ.

2008 рік

— у рейтингу «Legal 500 — EMEA 2008» наша фірма згадана серед компаній третьої категорії у загальному рейтингу всіх юридичних фірм України (без розбивки за галузями права);

— Антоніна Пахаренко-Андерсон визнана кращим юристом у сфері інтелектуальній власності в Україні згідно з рейтингом видавництва «Юридична практика».

2002 рік

— Антоніна Пахаренко-Андерсон визнана лауреатом міжнародного рейтингу популярності і якості «Золота Фортуна»;

— Антоніна Пахаренко-Андерсон відзначена грамотою Державного департаменту інтелектуальної власності за добросовісну працю і високий професіоналізм.