Гаряча лінія

Про компанію

Патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери»  заснована  в 1994 році, має офіси у Києві та Лондоні (Великобританія). Сьогодні наша компанія є однією з провідних українських юридичних фірм. Ми надаємо повний спектр послуг в сфері інтелектуальної власності в Україні та інших країнах щодо формування та супроводження портфеля прав  інтелектуальної власності компаній (виявлення, оцінка, реєстрація, ліцензування та захист об’єктів інтелектуальної власності: торговельних марок, винаходів, корисних моделей, промислових зразків, компонування напівпровідникових виробів, географічних зазначень, сортів рослин, об’єктів авторського і суміжних прав).

Крім того, фірма «Пахаренко і партнери»  здійснює комплексний правовий консалтинг господарської діяльності будь-якої  компанії в Україні та за кордоном та надає відповідний спектр юридичних послуг у різних галузях права, а саме — адміністративного, господарського, кримінального, антимонопольного, митного, інформаційного тощо.

У своїй діяльності, діючи в інтересах наших клієнтів, велику увагу ми приділяємо боротьбі з контрафактною та піратською продукцією, яка є однією із сильних сторін нашої роботи.

Кредо нашої компанії – «Професійність понад усе!» – обумовлює сумлінне і уважне ставленням до інтересів усіх клієнтів.

Ми завжди знаходимо індивідуальний підхід до наших клієнтів, виходячи з їхніх потреб та обсягів робіт. У своїй роботі з клієнтами ми гарантуємо:
— комплексність обслуговування;
— високий професійний рівень;
— оперативність;
— гнучкість цінової політики.

Співробітники нашої компанії беруть активну участь у діяльності спеціалізованих робочих комітетів громадських і державних організацій в Україні, а також міжнародних організацій. Зокрема, співробітники фірми «Пахаренко і партнери» є членами громадських рад при ряді міністерств та відомств і беруть активну участь в обговоренні законопроектів та виробленні пропозицій щодо їх удосконалення. Багато наших пропозицій були враховані під час розробки законодавчих актів у галузі інтелектуальної власності.

Що стосується нашої діяльності в межах Науково-консультативної ради при Вищому господарському суді України, до завдань якого входить узагальнення судової практики й вироблення рекомендацій, то ми беремо активну участь в обговоренні судової практики. Більш того, слід зазначити, що чимало справ, у яких працівники нашої компанії брали участь, формують судову практику, оскільки рішення судів були залишені в силі постановами вищої судової інстанції.

Також протягом 6 років співробітники нашої компанії є постійними учасниками Діалогу з питань інтелектуальної власності «Україна-ЄС» (EU-Ukraine IPR Dialogue), який проводиться Єврокомісією в межах співпраці Україна-ЄС, передбаченої в Europan Neighborhood Policy Action Plan, а також у контексті переговорного процесу по DFCTA.