Гаряча лінія

Наша команда

Ми пишаємося тим, що в нашій компанії працюють висококваліфіковані патентні повірені, фахівці у сфері інтелектуальної власності, юристи, адвокати та інші спеціалісти з різних галузей науки і техніки, які мають чималий досвід та професійно володіють багатьма іноземними мовами, зокрема, англійською, німецькою, французькою, італійською, іспанською, португальською, чеською, польською, словацькою. Професійні знання та багаторічний досвід наших співробітників ми використовуємо для того, щоб запропонувати найбільш ефективний і економічно вигідний спосіб вирішення поставлених завдань.

Сьогодні у компанії працює 35 співробітників, з них 4 партнера, 14 юристів (із яких 4 адвокатів), 11 фахівців у сфері інтелектуальної власності (з яких 5 патентних повірених, 2 кандидата хімічних наук) та 6 осіб адміністративного та операційно-облікового підрозділів.

Пахаренко-Андерсон Антоніна Павлівна

Керуючий партнер, генеральний директор фірми «Пахаренко і партнери», доктор наук у галузі права, патентний повірений України №4 (з 1992 року), президент Української Групи Міжнародної асоціації з охорони інтелектуальної власності (УГ АIPPI), віце-президент з питань інтелектуальної власності Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine), координатор бізнес-ініціативи ІСС щодо зупинення підробок і піратства (BASCAP) в Україні, президент Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством (УАПП).

 • Вищі технічна, патентознавча та юридична освіти

Українська, російська, англійська і німецька

Здійснює загальне керівництво діяльністю компанії, співпрацює з національними і міжнародними організаціями, працює над проектами, направленими на формування політики у сфері інтелектуальної власності.

 

 

Пахаренко Олександр Володимирович

Партнер фірми «Пахаренко і партнери», адвокат, патентний повірений України, директор Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством» (УАПП).

 • Київський національний технічний університет
 • Харківський інститут інтелектуальної власності
 • Юридичний факультет Міжрегіональної академії управління персоналом
 • Академія адвокатури України
 • Інтернатура у Страсбурзькій академії інтелектуальної власності

Українська, російська, англійська і німецька

Консультування з питань охороноздатності об’єктів інтелектуальної власності, проведення пошуків щодо об’єктів інтелектуальної власності, ліцензування та захист прав інтелектуальної власності, представництво інтересів клієнтів у правоохоронних та митних органах, цивільних та господарських судах, вирішення питань боротьби з підробками і піратством.

Шамріна Олена Олексіївна

Партнер фірми «Пахаренко і партнери», юрист, патентний повірений України.

 • Київський інститут народного господарства (Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана)
 • Київський національний університет будівництва і архітектури
 • Харківський інститут підвищення кваліфікації спеціалістів
 • юридичний факультет Міжрегіональної академії управління персоналом

Українська, російська, англійська

Консультування з усіх аспектів охорони об’єктів інтелектуальної власності, зокрема винаходів, корисних моделей, знаків для товарів і послуг, географічних зазначень походження товарів, промислових зразків, а також ліцензування, передання прав на об’єкти інтелектуальної власності та їх судового захисту; захист авторських і суміжних прав та питання недобросовісної конкуренції; спеціалізується у галузях митного, договірного та банківського права.

Джон Андерсон

Партнер фірми «Пахаренко і партнери», директор офісу фірми «Пахаренко і партнери» у Великобританії.

 • Має диплом з відзнакою зі спеціальності «політичні та соціальні науки» та є членом Королівського інституту зв’язків з громадськістю

Англійська, французька, португальська

Джон Андерсон з 2003 року є консультантом з проектів у Дослідницькому інституті інтелектуальної власності імені Королеви Марії при Лондонському Університеті. Він є експертом з питань стратегій застосування прав інтелектуальної власності та зв’язків з громадськістю та працює, зокрема, на посадах спеціального консультанта з міжнародних аспектів застосування прав інтелектуальної власності при Європейському Союзі, Всесвітній організації інтелектуальної власності (ВОІВ) та органах ООН.
Є головою Всесвітньої групи по боротьбі з підробками (GACG Network) з 2001 року, заступником голови групи спеціалістів з інтелектуальної власності при Економічній комісії для країн Європи (UN/ECE) з 2006 року.
Джон Андерсон — член-засновник ініціативної групи Інтерполу з питань злочинів у сфері інтелектуальної власності, офіційний спостерігач при Консультативному комітеті ВОІВ з питань застосування прав інтелектуальної власності.
Джон Андерсон є активним членом комітетів у таких міжнародних організаціях, як INTA (Міжнародна асоціація товарних знаків, Робоча група з питань підвищення рівня обізнаності населення) та MARQUES (Асоціація власників європейських товарних знаків, Комітет по боротьбі з підробками); а також є членом Українського альянсу по боротьбі з підробками і піратством (УАПП).