Гаряча лінія

Тридцять років Протоколу до Мадридської угоди про міжнародну реєстрацію знаків!

Всесвітня організація інтелектуальної власності (ВОІВ) 27 червня розмістило новину про відзначення 30-ти річчя прийняття Протоколу до Мадридської угоди про міжнародну реєстрацію знаків (Протокол був прийнятий у Мадриді 28 червня 1989 р.).

Незважаючи на те, що Мадридська угода про міжнародну реєстрацію знаків (Угода) і Протокол є нерозривно пов’язаними між собою, вони є окремими договорами. Разом вони підтримують загальну ціль Мадридської системи — забезпечити зручний, економічно ефективний і централізований процес реєстрації та управління торговельними марками в усьому світі — але між двома договорами існують ключові відмінності, які роблять цю 30-ту річницю Протоколу гідною згадування і святкування.

Наприклад, прийняття Протоколу в 1989 році відкрило двері для країн або міжурядових організацій, які до цього не змогли приєднатися до Мадридського союзу через обмеження Угоди.

У 1988 році було лише 25 країн членів Мадридського союзу. Сьогодні цей показник збільшився в чотири рази: 104 члени Мадридської системи охопили 120 країн. І є ще багато країн, які готуються бути частиною цієї історії успіху.

За 30 років після прийняття Протоколу Мадридська система розширила свою географічну сферу з додаванням:

— 28 країн членів Азії;

— 25 додаткових країн членів Європи;

— 18 африканських країн членів;

— 4 нові країни в Латинській Америці і Карибському басейні – Антигуа і Барбуда, Колумбія, Куба і Мексика;

— 3 країни члени Океанії – Австралія, Нова Зеландія і Самоа;

— 2 північноамериканські країни – Канада та Сполучені Штати Америки.

Більш за посиланням на сайт ВОІВ: https://www.wipo.int/madrid/en/news/2019/news_0019.html

« Повернутись до списку новин