Гаряча лінія

«Адаптуємось до трендових змін – стаємо власниками прав на сорт рослин»: рекомендації від керуючого партнера компанії для читачів журналу «Горішник»

Якісний вихідний матеріал – це запорука отримання бажаного високого врожаю, тому українські виробники сільгосппродукції все більше уваги приділяють саме якості посадкового матеріалу. Однак забезпечити високу якість садивного матеріалу сьогодні неможливо без отримання правової охорони на розроблений сорт рослин, без реєстрації своєї інтелектуальної власності. Ось чому трансформація бізнесу та моделей управління ним стає питанням не лише підвищення конкурентоспроможності, а й виживання бізнесу загалом, яке неможливе без використання можливостей, які надає інтелектуальна власність.

«Адаптуємось до трендових змін – стаємо власниками прав на сорт рослин» – юридичний практикум від Антоніни Пахаренко-Андерсон, керуючого партнера патентно-правової фірми «Пахаренко та партнери», президента Українського альянсу по боротьбі з підробками і піратством (UAACP), патентного повіреного України в ексклюзивному матеріалі для журналу «Горішник» (журнал у журналі «Садівництво і Виноградарство & Горішник» № 1 лютий-березень 2021).

165235692_4111357102260710_7788274711899623080_o

http://techdrinks.info/ru/archiv/146# 

« Повернутись до списку новин