Гаряча лінія

Актуальні лайфхаки для горіхівників у сфері інтелектуальної власності – від патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери»

2-3 вересня 2021 року в м. Ірпінь відбудеться Всеукраїнський Горіховий форум 2021. Захід об’єднає садівників-початківців, а також горіхівників з усієї України, котрі успішно працюють у галузі вирощування та переробки горіхів.

Від Генерального юридичного партнера конференції патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» з презентацією «Інтелектуальна власність для власників горіхових садів» виступить радник Людмила ЛУК’ЯНЧУК.

Успіх горіхового бізнесу залежить від багатьох факторів: починаючи від вибору ділянки з родючими ґрунтами і вдалого сорту горіхових саджанців, та закінчуючи погодними умовами. Однак для досягнення і, головне, утримання конкурентоспроможності вашого бізнесу, необхідно не тільки постійно розвивати його, нарощуючи обсяги виробництва і продажів, а й подбати про правовий захист.

Людмила Лук’янчук зосередить увагу учасників конференції на двох об’єктах права інтелектуальної власності — торговельних марках та сортах рослин і розповість багато корисної інформації, зокрема, як перевірити легальність та відповідність сортовим якостям саджанців для свого саду та що може статися при несвоєчасній реєстрації своєї торговельної марки.

228934608_2588276441479657_71207336278725527_n

Paharenko2-1

Долучайтесь до роботи конференції, шановні бізнесмени, і отримайте актуальні поради для вашого бізнесу.

На сайті компанії http://pakharenko.ua/ ви можете знайдете калькулятор вартості реєстрації торговельної марки в Україні і зможете спрогнозувати свої витрати на отримання охорони.

Чекаємо вас і будемо намагатись відповісти на всі питання!

Організатори Всеукраїнського Горіхового форуму 2021 готують цікаву та насичену програму пленарного дня (2 вересня). А вже 3 вересня заплановано бізнес-тур на провідні горіхові господарства регіону, серед яких – ТОВ «Горіх Полісся».

Всі деталі за посиланням: https://techhorticulture.com/aktualni-lajfhaky-dlya-gorihivnykiv-u-sferi-intelektualnoyi-vlasnosti-vid-patentno-pravovoyi-firmy-paharenko-i-partnery/?fbclid=IwAR2ignjxL1KflpbSgvjPM7GQnM3qBIB3IoweyfXBlCWFOX5lAKgWhqh20pA

http://techdrinks.info/ru/news/prohramu-naukovo-praktychno-konferentsi-vseukranskyy-horikhovyy-forum-2021—sformovano-

« Повернутись до списку новин