Гаряча лінія

БАЗА ДАНИХ WIPO LEX-JUDGMENTS: ДОДАНО НОВІ КОЛЕКЦІЇ

Як повідомляє Всесвітня організація інтелектуальної власності (ВОІВ), база даних WIPO Lex-Judgments доповнена новими колекціями з юрисдикцій Африканської організації інтелектуальної власності (OAPI) та Японії. Загалом до бази даних вже додано колекції судових рішень з 24-х країн та регіональних організацій.
➡️ https://wipolex.wipo.int/en/main/judgments
База даних WIPO Lex-Judgments, запущена ВОІВ у вересні 2020 року, забезпечує доступ до судових рішень, які були віднесені самими судами або іншими національними органами кожної держави-члена до категорії найбільш значущих через їх велику вагу або значення як прецедентних рішень.
WIPO Lex-Judgments доповнює інформацію бази даних WIPO Lex, яка є сховищем зібраної ВОІВ глобальної колекції нормативно-правових актів і договорів у сфері ІВ. База даних містить докладні бібліографічні відомості про всі відповідні рішення (з функцією пошуку), включаючи їх предмет; назву органу, який прийняв рішення; тип розгляду; відповідні положення нормативних актів; ключові слова й резюме, а також повні тексти рішень мовою оригіналу.
World Intellectual Property Organization

« Повернутись до списку новин