Гаряча лінія

Best Lawyers вчергове назвав партнерів компанії найкращими в ІВ

Міжнародне рейтингове агентство Best Lawyers визначело найкращих юристів та компанії за результатами дослідження The Best Lawyers in Ukraine 2021. Партнери компанії — Антоніна Пахаренко-Андерсон та Олександр Пахаренко в черговий раз увійшли до переліку найкращих українських юристів з інтелектуальної власності.

фото фейсбук

Рейтинги Best Lawyers публікуються з 1983 р. У 2006 р. видання Best Lawyers стало міжнародним. Відтоді рейтинги найкращих в юридичній професії виходять у більше ніж 70 країнах. Головна мета — допомогти юристам та їхнім клієнтам знайти один одного, обрати юридичного радника у відповідній сфері права в Україні та визначити свою конкурентну позицію на ринку.У The Best Lawyers in Ukraine 2021 юристи номінувалися у 57 практиках. Серед нових практик: праця і зайнятість, індустрія розваг та вирішення критично важливих для існування бізнесу спорів. Лише один юрист визнається лідером практики в номінації «Юрист року». В цьому році 27 юристів стали лідерами у своїй експертизі.

«Юридична Газета» виступає ексклюзивним локальним партнером та публікує результати рейтингу найкращих юристів у провідних практиках і лідерів цих практик.

Всі результати рейтингу можна переглянути за посиланням: https://yur-gazeta.com/publications/legal-business-in-ukraine/the-best-lawyers-in-ukraine-2021.html

 

 

« Повернутись до списку новин