Гаряча лінія

Долучайтесь до спеціалізованого заходу «Українці проти контрафакту» для обговорення спецмайданчику для фахового спілкування і захисту ІВ!

Виробництво і розповсюдження контрафактної продукції несе загрозу для розвитку України. Саме тому нашій державі необхідний свій осередок, створений за аналогією Європейської обсерваторії з питань порушення прав інтелектуальної власності. Такий майданчик має об’єднати широке коло зацікавлених сторін з їх досвідом, технічними навичками і знаннями захисту прав інтелектуальної власності для розробки і вдосконалення системи охорони об’єктів прав ІВ.

Першим кроком для створення такого осередку  буде захід  «Українці проти контрафакту». Його організовують  ІР офіс спільно з Українським альянсом по боротьбі з підробками та піратством (UAACP) до Всесвітнього дня боротьби з підробками.

Захід відбудеться 5 червня 2023 року з 11:00 до 14:15 в онлайн-форматі, реєстрація триває за посиланням. https://docs.google.com/forms/d/1xyG-YNKD6QXuDyz4wyRr_DREStVKq-lk3qd1ch_ldeI/viewform?edit_requested=true

Спікерами виступатимуть представники державних органів, громадських організацій, в тому числі міжнародних, та  фахової спільноти (програма заходу доступна за посиланням https://nipo.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/Programa-05062023-IP-Office-UAACP.pdf )

Український осередок  має стати головним джерелом:

Завдання та діяльність цього осередку  не мають поширюватися на участь в окремих операціях або розслідуваннях, що проводяться компетентними органами.

Запрошуємо усіх зацікавлених осіб до обговорення, як боротьби з контрафактом в цілому, так і створення такого осередку. Долучайтесь 5 червня 2023 року до нашого онлайн-заходу «Українці проти контрафакту» і висловлюйте свою думку, своє бачення вирішення проблеми виробництва та розповсюдження контрафактних товарів. Це важливо і для розвитку системи охорони та захисту прав ІВ, і для держави в цілому.

Більше інформації про боротьбу із підробками та подію на сайті ІР офісу

https://nipo.gov.ua/ukraintsi-proty-kontrafaktu-spetsmaidanchyk/

https://nipo.gov.ua/kontrafakt-pidrobky-doslidzhennia-uaacp-euipo/

https://nipo.gov.ua/ukraintsi-proty-kontrafaktu-spetsialnyi-zakhid/

та на сайті Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством (UAACP) http://uaacp.org/

КОНТРАФАКТ 05

 

 

« Повернутись до списку новин