Гаряча лінія

Експерт компанії «Пахаренко і партнери» виступила на Конференції «Ягідництво і переробка»

Дводенна Міжнародна конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації» успішно відбулась у Рівному з 13 по 14 грудня 2018 року. Компанія «Пахаренко і партнери» за доброю традицією підтримала Конференцію і стала її ексклюзивним юридичним партнером.

Конференція «Ягідництво і переробка» щорічна подія, яка організована видавничим проектом «Технології та Інновації» та спеціалізованим науково-аналітичним журналом «Ягідник». Захід зібрав учасників зі всієї України, з Польщі, Білорусії та Грузії. Це більше 300 гостей, 50 компаній-учасниць, 33 стенди виробників обладнання, технологій та супутніх матеріалів для ягідництва. Аудиторія конференції – це практики, науковці, експерти ринку, виробники свіжої ягоди та продуктів переробки.

Розпочалася конференція 13 грудня з круглого столу: «Розвиток внутрішнього ринку: маркетинг, культура споживання» і його відкрила експерт компанії «Пахаренко і партнери» Анастасія Терземан, зосередивши увагу присутніх на питаннях захисту інтелектуальної власності.

Тема виступу спікера Анастасії Терземан «Сорти рослин як основа успішного ягідного бізнесу». Вона, зокрема, детально розібрала наступні питання:

· набуття майнових прав інтелектуальної власності на сорт рослин;

· ліцензійні договори (основні проблеми, виходячи із судової практики);

· назва сорту рослин та торговельна марка (особливості спільного використання).

У своєму виступі спікер розглянула низку питань, які виникають під час набуття та використання майнових прав інтелектуальної власності на сорт рослини. Перш за все учасники дізналися, які саме права отримує власник охоронних документів на сорт рослини, патент та свідоцтво на поширення сорту. На прикладах із судової практики було розглянуто питання проблемних моментів під час надання дозволів (укладання ліцензій) на використання сортів рослин. На наявних практичних кейсах було висвітлено особливості спільного використання у господарській діяльності назви сорту та знаку для товарів та послуг, та надано професійні поради, як уникнути можливих судових позовів у разі нехтування правами інтелектуальної власності.

1

3

2

 Більш детально про Конференцію читайте на порталі «Технології та Інновації»: http://techdrinks.info/ru

« Повернутись до списку новин