Гаряча лінія

EUIPO запускає курс «Основи інтелектуальної власності». Окремі навчальні матеріали наявні українською

У контексті Європейського року навичок Європейське відомство з інтелектуальної власності (EUIPO)  запускає перший модуль масового відкритого онлайн-курсу Massive Open Online Course (MOOC) з основ інтелектуальної власності (ІВ) з метою вдосконалення навичок ІВ усієї молоді, від учнів середньої школи та студентів вищих навчальних закладів, до будь-якої зацікавленої особи без попередніх знань з ІВ. Цей перший модуль присвячений основам ІВ, а наступні модулі з більш глибокими знаннями стануть доступними в найближчі місяці. Після завершення кожного модуля слухач отримає сертифікат.

Підвищення кваліфікації педагогів є ключовим для досягнення Європейського освітнього простору та залишається одним із важливих питань у політичному порядку денному, як обговорювалося на Раді з питань освіти в березні 2023 року. IP в освіті продовжує розвивати навички вчителів у галузі ІВ за допомогою спеціальних тренінгів для вчителів.

На підтримку учнів і вчителів, які втікали з України під час вторгнення Росії, IP in Education переклала українською деякі зі своїх основних навчальних матеріалів. Нові переклади, а також інші навчальні матеріали можна знайти на веб-сайті IdeasPowered@School. Слідкуйте за Ideas Powered у Facebook, Instagram і Twitter, щоб бути в курсі подій.

https://euipo.europa.eu/ohimportal/web/observatory/-/news/euipo-launches-course-on-ip-essentials

30 травня IP_system_for_the_Internal_Market_news

« Повернутись до списку новин