Гаряча лінія

Фахівці компанії дали поради садоводам і ягідникам, як захистити свої інвестиції

Компанія «Пахаренко і партнери» за доброю традицією стала генеральним юридичним партнером Другої науково-практичної конференції «Технології та інновації: від землі до готового продукту», яка пройшла 22-23 червня 2017 року у Вінниці за ініціативи інформаційно-видавничого проекту «Технології та Інновації». Охопивши різні аспекти садівництва, ягідництва і горіхівництва, конференція об’єднала майже 300 учасників, започаткувавши десятки нових знайомств, що сприяло спільному виробленню інноваційних рішень та обмінюватись європейським досвідом у сфері садівництва й переробки.

SAM_3443

SAM_3416

В межах заходу відбувся круглий стіл «Інтелектуальна власність на захисті інвестицій», модератором якого виступила голова комісії з питань інтелектуальної власності та недобросовісної конкуренції ICC Ukraine, координатор з підтримки громадських проектів фірми «Пахаренко і партнери» Вероніка Березанська. Спікери круглого столу — заступник начальника відділу торговельних марок ППФ «Пахаренко і партнери» Анастасія Міндрул, заступник начальника юридичного відділу ППФ «Пахаренко і партнери» Євгеній Компанець, юристи ППФ «Пахаренко і партнери» Вікторія Лавренко та Людмила Величко — розповіли учасникам заходу про те, як створити інноваційний бренд, застосовуючи можливості інтелектуальної власності, і як спрямувати ці можливості на збереження та зростання власних економічних і творчих інвестицій. Зокрема, розглядались питання реєстрації та відкриття виробництва плодово-ягідних вин, наливок і дистилятів, використання видових позначень торговельних марок для товарів і послуг 32, 33 класів Міжнародної класифікації товарів і послуг (МКТП), а також мирного врегулювання спорів у межах набуття правової охорони на торговельні марки.

SAM_3430

SAM_3451

Крім того, для учасників конференції працювала мобільна експозиція Музею підробок Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством (УАПП), що демонструвалась у межах соціальної акції «Я купую справжнє! Я не купую підробок!» всеукраїнської просвітницької кампанії «Дні боротьби з підробками та піратством в Україні». Учасники конференції охоче підходили до експонатів, роздивлялись їх, намагаючись ідентифікувати ознаки підробок, ставили багато різних запитань, а також брали участь у громадському опитуванні щодо споживання підроблених товарів (результати дослідження — на сайті УАПП). На згадку про зустріч кожен учасник отримав пам’ятні подарунки від УАПП.

SAM_3433

SAM_3428

Більше подробиць — на сайті УАПП

« Повернутись до списку новин