Гаряча лінія

IAM Patent 1000: компетенцію та професіоналізм компанії підтверджено!

Компанія «Пахаренко і партнери» включена до «золотої» категорії рейтингу IAM Patent 1000: The World’s Leading Patent Professionals, завдяки тому, що користується визнанням серед клієнтів, дякуючи своїй високій ефективності у питаннях супроводження реєстрації та судового захисту прав клієнтів, а також має зіркову репутацію як у рідній країні, так і далеко за кордоном.
«Вони забезпечують дуже гарний результат. Я був задоволений їхніми послугами у минулому, і тому звертаюся до них знову і знову» – зазначає один із задоволених клієнтів.
«Вони дуже добре обізнані із законодавством, зокрема з нормативно-правовими аспектами охорони інтелектуальної власності в цілому. Вони оперативно реагують і є настільки креативними, наскільки це можливо на українському ринку».
Під керівництвом керуючого партнера Антоніни Пахаренко-Андерсон компанія забезпечила отримання величезної кількості патентів для міжнародних фармацевтичних та інженерних компаній, а також дуже переконливо представляла інтереси компаній такого ж рівня у судових справах щодо порушення прав.
Разом з тим, компанії вдалося розвинути спеціалізацію у сфері охорони і захисту прав на сорти рослин – галузі патентного права, яка в Україні досі знаходиться на етапі становлення.
З-поміж багатьох талановитих фахівців компанії слід відзначити Олександра Пахаренка, патентного повіреного та адвоката, висококомпетентного у питаннях патентноздатності та ліцензування.

« Повернутись до списку новин