Під такою назвою вийшов матеріал Антоніни Пахаренко-Андерсон, керуючого партнера патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» в №1 2024 журналу «Садівництво та Овочівництво. Технології та Інновації».
Авторка розповіла, що попри повномасштабне російське вторгнення, європейська інтеграція залишається одним із пріоритетів України. Захист інтелектуальної власності (ІВ) є вкрай важливим не тільки для вступу України до ЄС і післявоєнної відбудови країни, але й для захисту інвестицій українських виробників сільгосппродукції, бо сприятиме захисту їх новацій та стимулюватиме економічне зростання української держави. В тих регіонах, де не має активних бойових дій, все більше виробників шукають інвесторів для масштабування вирощування ягід і овочів на продаж на вітчизняному та іноземних ринках, а в майбутньому і для створення власної переробки свіжих ягід і овочів у готовий для продажу продукт всередині країни та на експорт. Низький уклін всім нашим аграріям, які в умовах війни не припинили своєї діяльності і продовжують працювати і зміцнювати економіку нашої держави!
У статті розкривається суть охорони правом ІВ таких об’єктів як торговельні марки, винаходи та сорти рослин.
Під час війни кожен бажаючий може ознайомитись із журналом безкоштовно в електронному форматі PDF завантаживши цей та всі інші номери за посиланням
А отримати друкований номер журналу можна ставши учасником першої Міжнародної науково-практичної конференції «Овочівництво та ягідництво: відкритий і закритий ґрунт. Технології та інновації». Захід пройде 29 лютого 2024 року в Києві https://forum.techdrinks.info/ua/event/42
Організатор – медіагрупа «Технології та Інновації», видавець відомих професійних журналів «Садівництво та Овочівництво & Горішник. Т.І.», «Ягідник», «Напої & Пиво. Т.І.».
Патентно-правова фірма Пахаренко і партнери виступить Головним Юридичним Партнером заходу. Також на конференції виступить спеціаліст по сортам рослин Анастасія ТЕРЗЕМАН.
Спікерка розкриє учасникам заходу практичні аспекти:
державної реєстрації прав на сорт та державної реєстрації сорту (які права можуть набуватися на сорт рослин і за яких умов),
подання заявки на реєстрацію сорту та умов його реєстрації,
процедури реєстрації сортів рослин, зареєстрованих в ЄС та/або США,
набуття прав підтримувача сорту, якщо такий сорт є сортом суспільного надбання або загальнопоширеним сортом.
Анастасія ТЕРЗЕМАН розкаже також учасникам заходу про суб’єктів права на поширення сорту і які дії вони можуть вчиняти щодо посадкового матеріалу сорту, про нові розміри зборів, встановлених за реєстрацію сортів і про багато інших нюансів, пов’язаних з отриманням патентної охорони на сорт рослин і права на поширення сорту.
Запрошуємо до участі в конференції! Скористайтесь унікальною можливістю дізнатись про актуальну практику реєстрації сортів рослин з вуст представника лідера ринку юридичних послуг у сфері насінництва та розсадництва та задати свої питання спікеру!
« Повернутись до списку новин