Гаряча лінія

Керівник компанії увійшла в трійку найвпливовіших жінок-юристів України

Генеральний директор компанії «Пахаренко і партнери» Антоніна Пахаренко-Андерсон увійшла в лідерську трійку жінок, які вплинули на розвиток юридичного бізнесу в Україні, названа найуспішнішою жінкою-юристом в українському юридичному бізнесі та посіла достойне місце в рейтингу публічності за результатами дослідження Ukrainian Women in Law 2016, проведеного «Юридичною газетою».

Дослідження Ukrainian Women in Law 2016 проводилось за певними критеріями, результати оцінювала шанована у вітчизняному юридичному світі експертна група, котра й розділила їх на певні номінації: «Жінки, які вплинули на розвиток юридичного бізнесу в Україні», «Найуспішніші жінки-юристи в українському юридичному бізнесі», «Найкращі юридичні фірми для професійної кар’єри жінки-юриста в Україні», «Індекс публічності 2015», «Успішні жінки в українському бізнесі».

Ініціатори дослідження розповідають, що рейтинги визначають найуспішніших жінок-юристів, які власною професійною, соціальною, громадською діяльністю вплинули на розвиток українського суспільства, сформували основні тенденції тих чи інших практик у певних галузях права та внесли значний вклад у стабілізацію не лише професійної сфери, але й громадянського та політичного життя України.

Детальніше про методологію дослідження та розгорнуті результати і статті переможниць можна прочитати в № 9-10 (507-508) «Юридичної газети» від 1 березня 2016 р. та на сайті видання. Там же можна ознайомитись із особистим інтерв’ю Антоніни Павлівни.

« Повернутись до списку новин