Гаряча лінія

Компанія «Пахаренко і партнери» підтримує талановиту молодь України

Компанія «Пахаренко і партнери» разом із Українським альянсом по боротьбі з підробками та піратством (UAACP) продовжують підтримувати  науково-освітні проекти, які відбуваються на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України (НЕНЦ) у 2019 році.

2

13

11

Так, Пахаренко і партнери долучились до фінального етапу Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напрямку та конкурсу юних зоологів і тваринників, які проходять з 30 січня по 01 лютого 2019 році, та у межах корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) 30 січня підтримала на майданчику НЕНЦ соціальну акцію «Я купую справжнє! Я не купую підробок!» в рамках безстрокової просвітницької кампанії «Дні боротьби з підробками та піратством в Україні» UAACP.

Талановита учнівська молодь з усієї України, яка бере участь у конкурсах, а також керівники проектів стали активними учасниками вищезгаданої просвітницької кампанії та змогли розглянути експонати підробок мобільного Музей UAACP – товари загального вжитку: зразки контрафактного одягу, взуття, аксесуарів, різноманітних упаковок, хімічні засоби, косметичні, дитячі іграшки та канцелярські товари.

14

16

Під час акції молодь з викладачами із неприхованою цікавістю намагалися самостійно відшукати на експонатах якнайбільше ознак підробок, а також мали можливість задати питання експертам UAACP, які у свою чергу розповіли про масштабність проблеми виробництва та споживання підробок як в Україні, так і у світі, про небезпеку придбання підробок та надали поради як не купити фальсифікат.

Пахаренко і партнери переконані, що для виховання належної поваги до інтелектуальної власності (ІВ) українському суспільству, і особливо молодому поколінню, необхідні широкі знання про права ІВ, щоб вміти користуватися наданими ними правомірними перевагами і протидіяти реальним загрозам від підробок.

8

19

DSCN4306

Також у цей день в актовій залі НЕНЦ відбулось урочисте відкриття конкурсів. З вітальними словами до конкурсантів виступив директор центру, доктор педагогічних наук, професор, академік Академії наук вищої освіти України Володимир Вербицький,  голова комісії з питань інтелектуальної власності ICC Ukraine, координатор з підтримки громадських проектів UAACP, керівник відділу реклами та зв’язків з громадськістюкомпанії «Пахаренко і партнери» Вероніка Березанська, інші члени журі.

31 січня розпочинається безпосередньо перебіг змагань, під час якого відбудеться захист науково-дослідницьких проектів та будуть обрані переможці та призери конкурсів. Бажаємо конкурсантам успіхів.

На переможців конкурсів, як завжди, чекають пам’ятні подарунки від Пахаренко і партнери.

22

23

24

25

« Повернутись до списку новин