Гаряча лінія

Компанія підтримала просвітницьку акцію УАПП для студентської молоді

До Міжнародного дня інтелектуальної власності, 27 квітня 2017 року на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка в межах просвітницької кампанії Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством (УАПП) «Дні боротьби з підробками та піратством в Україні» пройшла чергова соціальна акція «Я купую справжнє! Я не купую підробок!». Організував захід УАПП спільно з кафедрою економічної теорії, макро- і мікроекономіки економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка та за підтримки патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери». Зокрема, заступник начальника юридичного відділу компанії «Пахаренко і партнери» Євгеній Компанець виступив експертом. В акції взяли участь майже 250 студентів і слухачів Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а також викладачів, аспірантів, завідувачів кафедр, науковців, котрі активно ставили запитання, обговорюючи питання захисту прав інтелектуальної власності та негативних наслідків споживання контрафактної продукції в Україні під час огляду мобільної виставки Музею підробок УАПП.

_DSC3264

Студенти ї їхні викладачі уважно вивчали зразки контрафактної та піратської продукції пересувного Музею підробок УАПП, аби навчитись відрізняти підробки від оригінальних товарів, захищати свої права як споживачі, а також перевіряли свої споживчі здібності, намагаючись відшукати на експонатах ознаки підробок.

_DSC3408

Загалом зустріч пройшла весело та емоційно, а крім нових корисних знань та навичок, студенти матимуть на згадку сувеніри з гаслами просвітницької кампанії.

_DSC3244

_DSC3271

_DSC3316

_DSC3354

_DSC3373

_DSC3383

_DSC3412

_DSC3421

_DSC3429

_DSC3453

_DSC3519

« Повернутись до списку новин