Гаряча лінія

Лідер і незмінний керівник компанії Антоніна Пахаренко-Андерсон — в переліку найуспішніших юристок України

Шостий рік поспіль проводиться дослідження Ukrainian Women in Law від видання Юридична газета, яке кожного року називає керуючого партнера компанії Пахаренко і партнери Антоніну Пахаренко-Андерсон однією із найуспішніших юристок України, які своєю професійною, соціальною, громадською діяльністю системно впливають на розвиток ринку, формують основні тенденції тих чи інших практик у певних сферах права, роблять значний внесок у динамічне зростання не лише професійної сфери, але й громадянського та суспільно-політичного життя країни, підтримують суспільно важливі для юридичного ринку проєкти.

Дослідження проводилося шляхом анкетування та ґрунтувалося на аналізі даних, отриманих шляхом зворотного зв’язку від юридичних компаній. Період дослідження охоплює 2020–2021 р. За результатами аналізу було сформовано список переможців, які подаються за алфавітним принципом у відповідній номінації.

Дослідження Ukrainian Women in Law 2021 базується на таких критеріях:

Експертна оцінка проводилася за спеціальною методикою, яка включає аналіз трьох критеріїв: професійна успішність (досягнення високих професійних результатів, авторитет у професійному середовищі), вплив на юридичний ринок та особистий бренд.

 217417455_928613887687175_4493084744058093132_n

Дослідження за посиланням: https://yur-gazeta.com/publications/legal-business-in-ukraine/ukrainian-women-in-law-2021-.html

« Повернутись до списку новин