Гаряча лінія

Ми працюємо на благо нашої держави!

24 лютого 2022 року російські війська розпочали повномасштабне військове вторгнення в Україну. Наразі проти нашої держави росія веде агресивну війну, сповнену насильством і кровопролиттям, де кожного дня здійснюється спустошення та жорстокість. Це найбільший напад на європейську країну з часів Другої світової війни.

У ці скрутні часи, як і вся фахова спільнота в сфері інтелектуальної власності, команда Пахаренко і партнери отримує безпрецедентну моральну підтримку від наших партнерів та клієнтів, які окрім цього надають фінансову та гуманітарну допомогу нашій державі. Пахаренко і партнери також допомагають українським воїнам та громадянам, надаючи постійну фінансову та гуманітарну допомогу.  Ми вдячні нашим партнерам та клієнтам за їх щиру турботу та сподіваємось, що мир буде відновлено якомога швидше, і ми почнемо повноцінно відбудовувати нашу державу.

Однак, поки триває війна,економіка України має працювати і надалі, там де це можливо. Тому Пахаренко і партнери відгукнулись на заклик нашого Уряду й продовжують працювати та надавати повний спектр послуг у сфері інтелектуальної власності для наших клієнтів! Наголосимо, що українське патентне відомство працює у штатному режимі та забезпечує роботу державної системи правової охорони інтелектуальної власності.

Шановні клієнти, звертайтесь — Пахаренко і партнери завжди готові надати необхідні вам послуги на самому високому фаховому рівні! Маємо надію, що наша праця допоможе об’єднати максимум зусиль світової спільноти для того, щоби припинити цю огидну війну.

26.04.2022

« Повернутись до списку новин