Гаряча лінія

Мінекономрозвитку роз’яснило положення Угоди про асоціацію України з ЄС

З 01 вересня 2017 року в повному обсязі вступила в силу дія Угоди про асоціацію між Євросоюзом та Україною. Таким чином Угода про асоціацію стала частиною законодавства України у сенсі Закону України «Про міжнародні договори України» від 29.06.2004 № 1906-VII.

Також Україна взяла на себе певні зобов’язання в сфері інтелектуальної власності: глава 9 «Інтелектуальна власність» розділу IV Угоди про асоціацію.

Як повідомляє Юридична практика на своєму сайті від 10 жовтня 2017 року, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України (Мінекономрозвитку) роз’яснило застосування окремих положень частини 2 «Стандарти, що стосуються прав інтелектуальної власності» Глави 9 Розділу IV Угоди про асоціацію, що стосуються експертизи та реєстрації об’єктів інтелектуальної власності.

Зокрема, Мінекономрозвитку роз’яснює, які положення Угоди про асоціацію будуть враховуватися при проведенні експертизи заявок на знаки для товарів і послуг; роз’яснюються положення по частині винаходів і промислових зразків тощо. Також міністерство звертає увагу осіб, які бажають отримати патент на промисловий зразок, на певні нюанси. Зокрема, термін дії патенту на промислові зразки становитиме 25 років.

                                   З повним текстом роз’яснення можна ознайомитися на сайті Юридичної практики

« Повернутись до списку новин