Гаряча лінія

Мінюст України виносить на публічне обговорення проект Закону «Про судово-експертну діяльність»

23 жовтня Міністерство юстиції України розмістило на офіційному сайті для публічного громадського обговорення проєкт Закону України «Про судово-експертну діяльність».

Проєкт Закону України «Про судово-експертну діяльність» розроблено на виконання Указу Президента України від 08.11.2019 № 837 «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави», яким передбачено, зокрема, необхідність врегулювання питань щодо самоврядування судових експертів,  рецензування висновку судового експерта та визначення граничних строків проведення судових експертиз.

Також в законопроєкті враховані результати, отримані під час фахових комунікацій та анкетування в рамках проведення моніторингу впровадження та аналізу ефективності прийнятих законодавчих та інших нормативно-правових актів у сфері судово-експертної діяльності, який проводиться Директоратом правосуддя та кримінальної юстиції Міністерства.

Просимо надсилати свої зауваження та пропозиції до проєкту Закону України «Про судово-експертну діяльність» на електронну адресу: rule_of_law@minjust.gov.ua  до 6 листопада 2020 року.

Проєкт Закону України «Про судово-експертну діяльність» та Проєкт Закону України «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України» (щодо удосконалення деяких положень, пов’язаних з порядком призначення та проведення експертизи) за посиланням:

https://minjust.gov.ua/news/ministry/ministerstvo-yustitsii-ukraini-vinosit-na-publichne-gromadske-obgovorennya-proekt-zakonu-ukraini-pro-sudovo-ekspertnu-diyalnist

« Повернутись до списку новин