Гаряча лінія

Партнери компанії «Пахаренко і партнери» справді «вest lawyers»!

За результатами дослідження The Best Lawyers in Ukraine, яке проводить міжнародне рейтингове агентство Best Lawyers, партнери нашої компанії — Антоніна Пахаренко-Андерсон, Олександр Пахаренко та Олена Шамріна — названі кращими юристами з інтелектуальної власності та входять до списку лідерів відповідної практики в Україні.

Цьогорічний top-list опублікувала «Юридична газета» на правах ексклюзивного локального партнера Best Lawyers. У результаті опитування українських правників щодо того, хто з колег, на їхню думку, є найкращим, партнери фірми «Пахаренко і партнери» набрали значну кількість голосів, що й дозволило потрапити до лідерського списку. Критеріями оцінювання були не проекти компаній або їхні фінансові показники, а думки опитаних колег та клієнтів, тож можна стверджувати, що рейтинг The Best Lawyers in Ukraine 2018 базується виключно на репутації та заслугах окремих юристів.

Нагадаємо, рейтинги Best Lawyers публікуються з 1983 р. У 2006 р. видання Best Lawyers стало міжнародним, і відтоді списки найкращих у юридичній професії складають у понад 70 країнах. Головна їх мета — допомогти юристам та їхнім клієнтам знайти один одного, вибрати юридичного радника у відповідній сфері права. У фокусі традиційно залишається особа юриста, адже перше місце у сфері юридичних послуг посідає якісне персональне обслуговування клієнта.

Детальніше про дослідження читайте на сайті «Юридичної газети» та агентства Best Lawyers

« Повернутись до списку новин