Гаряча лінія

Пахаренко і партнери на садівничій конференції

Патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» вже традиційно виступила головним юридичним партнером VII Міжнародної науково-практичної конференції для галузей садівництва і переробки, яка відбулась сьогодні, 28 жовтня у Вінниці і зібрала садівничу спільноту з усієї України та Європи.
Конференція «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Зерняткові» розпочалася виступом представника компанії «Пахаренко і партнери» Людмили Лук’янчук. Спікер розповіла гостям та учасникам заходу про правомірне використання садивного матеріалу з точки зору прав інтелектуальної власності та як не порушити закон при закладанні садів та ягідних насаджень.
Конференцію відвідав і Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко. Він, зокрема став активним учасником круглого столу, під час якого відбулось обговорення проблем галузі та шляхи їх вирішення.
зерняткові
Під час заходу виступили українські та іноземні експерти та практики, відбулась виставка обладнання, техніки й технологій садівництва та виставка-дегустація продукції садівництва, переробки, народна дегустація соків прямого віджиму із фруктів і ягід.
Конференція зібрала понад 220 учасників, серед яких садівники як з усієї України, так і колеги з Європи.
А вже завтра, 29 жовтня планується бізнестур на провідні садівничі та переробні підприємства України – «Фруктона ВН» та «Агрокалина Фрутс».
Пахаренко і партнери дякує організатору конференції – медіагрупі «Технології та Інновації» – видавцю галузевих журналів «Садівництво і Виноградарство. ТІ», «Ягідник», «Горішник», «Напої. ТІ», Beer Technologies, за професійну організацію заходу, цікаву насичену програму, залучення фахових експертів та активних учасників.
13

 

« Повернутись до списку новин