Гаряча лінія

«Пахаренко і партнери» підтримала проект #ДАЙШАНСМРІЇ

Керуючий партнер і генеральний директор фірми «Пахаренко і партнери» Антоніна Пахаренко-Андерсон та радник Микола Ковіня взяли участь у презентації соціально-освітнього проекту, націленого на боротьбу з інтернет-піратством — #ДАЙШАНСМРІЇ (#GIVECHANCETODREAM). Захід відбувся в Києві 25 квітня за участі заступника голови дипломатичної місії США в Україні Джорджа Кента, ключових медіа-персон, урядовців та бізнес-спільноти.

Створив проект кінорежисер Любомир Левицький за підтримки Посольства США в Україні, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Американської торговельної палати, Американського дому, Асоціації музичної індустрії України та Ініціативи «Чисте небо» з метою підвищення рівня обізнаності людей стосовно того, що нелегальний перегляд фільму в Інтернеті завдає шкоди творцям та унеможливлює створення нових кінострічок. Автор проекту змушений констатувати, що проблема порушення авторських прав є критичною не лише для кіноіндустрії, а й для інших галузей, зокрема, музичної індустрії та ІТ.

Під час презентації проекту #ДАЙШАНСМРІЇ багато уваги приділили питанням важливості захисту прав інтелектуальної власності та підвищення обізнаності суспільства про наслідки піратства. Зокрема, наголосили, що слід розуміти й пам’ятати, що всі креативні індустрії створюють додаткові робочі місця для водіїв, юристів, художників, перекладачів та інших фахівців, а коли користувач нелегально скачує фільм, програму чи музику, хтось через це втрачає роботу і мрію. В результаті гальмується розвиток цілого творчого пласту та унеможливлюється процес створення нових робочих місць у суміжних галузях.

У межах заходу були продемонстровані три соціальні відео-ролики, присвячені боротьбі з відео-, аудіо- та IT-піратством, які поширюватимуться на телебаченні та в Інтернеті. Також було анонсовано проведення різноманітних просвітницьких заходів, відкриття доступу до інформаційного веб-ресурсу та сторінки проекту в соціальних мережах задля ознайомлення користувачів з легальними ресурсами, на яких, серед іншого, можна дивитись кіно і слухати музику.

Більше інформації шукайте на сайті проекту #ДАЙШАНСМРІЇ

« Повернутись до списку новин