Гаряча лінія

Пахаренко і партнери підтримали інформаційно-просвітницький проект одеської митниці «ПОВАЖАЙ СЕБЕ — НЕ КУПУЙ CONTRA ФАКТ»

06 липня 2018 року в Одесі відбувся перший захід інформаційно-просвітницького проекту «ПОВАЖАЙ СЕБЕ – НЕ КУПУЙ CONTRA ФАКТ!» Одеської митниці Державної фіскальної служби України — бізнес-практикум «Співпраця між митницею та правовласниками при сприянні захисту прав інтелектуальної власності на митному кордоні». До організації заходу долучився Український альянс по боротьбі з підробками та піратством (УАПП), компанія «Пахаренко і партнери», Український національний комітет Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine) та АТ «ПЛАСКЕ».

Бізнес-практикум зібрав понад 60 представників суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, які працюють через одеську митницю.

22

Відкрила бізнес-практикум його модератор — голова комісії з питань ІВ та недобросовісної конкуренції IDC Ukraine, координатор з підтримки громадських проектів УАПП та компанії «Пахаренко і партнери» Вероніка Березанська. Вона привітала учасників заходу, розповіла про важливість проведення в нашій державі безстрокової просвітницької кампанії «Дні боротьби з підробками та піратством в Україні» та про проблему виробництва і розповсюдження підробок.

Далі до учасників заходу з привітальним словом звернулись його організатори: заступник начальника Одеської митниці ДФС Раїса Мінченко; директор Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством, партнер компанії «Пахаренко і партнери», адвокат, патентний повірений України Олександр Пахаренко; голова наглядової ради АТ Пласке Тревел, президент Асоціації транспортно-експедиторських та логістичних організацій України «Укрзовніштранс» Олег Платонов.

5.5

15

6

Перед представниками ЗЕД із цікавими та корисними практичними кейсами виступили заступник начальника відділу торговельних марок компанії  «Пахаренко і партнери» Анастасія Міндрул та керівник підрозділу з питань захисту прав інтелектуальної власності Одеської митниці ДФС Артем Тищенко. На бізнес-практикумі говорили про те, як на практиці митниця сприяє правовласникам у захисті прав інтелектуальної власності на кордоні, наскільки відкриті та зручні у користуванні дані митного реєстру об’єктів права ІВ, які законодавчі норми потребують удосконалення та як найбільш ефективно використовувати інформаційні Інтернет-ресурси, а також про суть прав ІВ і їх охорону. Артем Тищенко також поділився з присутніми корисною інформацією як для брокерської спільноти, так і для правовласників та практикуючих юристів щодо QR-кодів, які допоможуть швидко знайти бази даних об’єктів прав ІВ в Інтернеті. Презентація Артема Тищенко за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=xLnd1k83LME&feature=youtu.be

10.10

12.12

Захід відбувався у форматі діалогу, його учасники змогли поставити актуальні питання спікерам та отримати розвернуті відповіді.

У рамках заходу була представлена експозиція мобільного Музею підробок УАПП та проведене опитування учасників щодо придбання контрафактних товарів. Таким чином, присутні на заході приєднались до проведення соціальної акції «Я купую справжнє! Я не купую підробок!» просвітницької кампанії «Дні боротьби з підробками та піратством в Україні» у ході якої вони дізнались більше про проблему виробництва та споживання контрафакту, отримали пораду як не купити підробку та взяли участь у анкетному опитуванні УАПП щодо придбання контрафактних товарів.

0

На згадку всі присутні отримали пам’ятні подарунки та сувеніри з гаслами «Я купую справжнє! Я не купую підробок!». А про актуальність та корисність організованого бізнес-практикуму свідчать пропозиції його учасників проводити такі заходи на постійній основі.

Дивіться сюжет про перший захід інформаційно-просвітницького проект «ПОВАЖАЙ СЕБЕ – НЕ КУПУЙ CONTRA ФАКТ» за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=VmpW8DThH1o&feature=youtu.be

Фотозвіт дивіться

« Повернутись до списку новин