Гаряча лінія

«Пахаренко і партнери» підтверджує свої лідируючі позиції у щорічному дослідженні ULF 2020

За результатами щорічного дослідження Ukrainian Law Firms 2020. A Handbook for Foreign Clients («Українські юридичні фірми 2020. Довідник для іноземних клієнтів»), яке проводить «Юридична практика», патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» як завжди серед провідних українських компаній в категорії «Інтелектуальна власність».

Керуючий партнер і генеральний директор фірми Антоніна Пахаренко-Андерсон як професіонал, що досягнув безумовного визнання на ринку, традиційно входить до авторитетного рейтингу «Authorities».

Партнер Олександр Пахаренко входить у п’ятірку провідних спеціалістів з інтелектуальної власності в Україні в індивідуальному рейтингу «Leading Individuals». До 20-ки відомих юристів у цій категорії знову увійшов заступник начальника юридичного відділу компанії Євгеній Компанець.

У збірнику ULF 2020 розміщено актуальний матеріал партнера компанії Олександра Пахаренко «Ukraine’s Border Protection of IP Rights is Approaching the EU Level».

Описуючи досягнення компанії автори дослідження підкреслюють: cильними сторонами компанії, які принесли їй визнання, є багаторічна безперервна боротьба з підробками і піратством. Компанія здійснює захист прав клієнтів на митниці і нещодавно взяла участь у захисті прав відомих світових брендів. Особливу увагу компанія приділяє довготривалим проектам щодо розвитку стратегії набуття прав інтелектуальної власності на сорти рослин в Україні.

Також як члени професійної команди компанії «Пахаренко і партнери» відзначені: Євгеній Компанець та Анастасія Міндрул.

Повна версіяULF 2020 буде доступна в режимі онлайн у найближчому часі на сайті www.ukrainianlawfirms.com

11

12

« Повернутись до списку новин