Гаряча лінія

Позиція «Пахаренко і партнери» щодо участі в рейтингах українського ринку юридичних послуг

Після повномасштабного вторгнення росії Пахаренко і партнери продовжує надавати фахові послуги і своїм бізнесом підтримувати економіку України, роблячи все можливе для наближення перемоги нашої Держави.

Ми завжди підтримували проведення і приймали участь в дослідженнях вітчизняного юридичного ринку для підготовки відповідної аналітичної інформації для міжнародної та української спільнот.

Сьогодні зусилля всього українського суспільства спрямовані на виконання своїх громадянських та професійних обов’язків на шляху до спільної перемоги України. Праця кожного із юридичної спільноти важлива і безцінна на цьому шляху. І особливого значення не має, яке місце займе компанія в рейтингу. Важлива кожна дія, направлена на Перемогу.

Саме тому вважаємо за доцільне відкласти будь-які дослідження та оцінювання ринку юридичних послуг в Україні до повної перемоги нашої Держави!

Ми і надалі  будемо брати участь в таких дослідженнях і ділитися з експертами іноземних та національних досліджень інформацією, отриманою на власному досвіді, але вже в мирний час в вільній Україні.

Слава Україні!

311697991_1217261642155730_5274072750374246136_n

« Повернутись до списку новин