Гаряча лінія

Представник компанії виступив лектором на новому курсі Legal High School «Судові спори у сфері ІР»

В Legal High School у рамках школи інтелектуальної власності розпочався новий навчальний курс «Судові спори у сфері ІР».

Євгеній КОМПАНЕЦЬ, заступник начальника юридичного відділу патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» 10 березня виступив одним із спікерів та розповів учасникам про протидію розповсюдження контрафакту — ефективні стратегії судового захисту.

photo5352633929745674979

Лектор, зокрема, звернув увагу на масштаби проблеми щодо торгівлі контрафактними товарами, навів проблемні питання в кримінально-правовій охороні, а також детально розкрив та проаналізував стратегію ефективного захисту прав ІВ через належне застосування міжнародних стандартів доказування. Євгеній навів приклади застосування стандартів доказування та поділився власним досвідом. На завершення свого виступу  Євгеній Компанець виокремив пріоритетні кроки. За твердженням Євгенія для дієвого захисту прав інтелектуальної власності в порядку кримінального судочинства та адекватної відповіді суспільній небезпеці від підробок необхідно  узагальнити слідчу практику щодо злочинів пов’язаних з порушенням прав  інтелектуальної власності та  уніфікувати судову практику в злочинах даної категорії з врахуванням міжнародних стандартів доказування.

11

13

Більш детально дивіться на освітній платформі Legal High School: https://lhs.net.ua/ru/ua-chastka-kontrafaktu-u-svitovii-torhivli-u-2019-rotsi-skladala-3-3-i-dorivniuvala-509-mlrd-dolariv-ievhenii-kompanets-ru-dolia-kontrafakta-v-myrovoi-torhovle-v-2019-hodu-sostavliala-3-3-y-ravnialas/?fbclid=IwAR3ElLWOB9CEU1aUJg-KC8tInRIwvYE0OliGyQOuIZAZVsymy2Son39VOvw

 

« Повернутись до списку новин