Гаряча лінія

Представник компанії виступив лектором в новому блоці курсів Legal High School «Комплексний захист інтелектуальної власності»

В LHS у рамках “Школи судової практики” заступник начальника юридичного відділу патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» Євгеній Компанець 8 вересня виступив спікером та розповів слухачам про нові процесуальні підходи за КПК України в боротьбі з контрафактом.

Лектор розпочав з висвітлення масштабів проблеми контрафакту, ставлення ЄС, США до боротьби з контрафактом, навів зростаючу динаміку зареєстрованих кримінальних проваджень про порушення прав ІВ в Україні за період 2019-2021 р.р. та результати роботи правоохоронних органів в цьому напрямку.

У ході виступу були висвітлені положення останніх законодавчих ініціатив народних депутатів та Мінекономіки, які, нажаль, майже не торкаються змін до ККУ та КПКУ. На позитивних і негативних прикладах судових рішень, в т.ч. суду касаційної інстанції, була продемонстрована відсутність єдності в правозастосуванні.

На думку спікера, новели правозастосування дозволять більш ефективно захищати порушені права ІВ в порядку кримінального судочинства. На завершення свого виступу доповідач озвучив давно не вирішені проблеми кримінально-правової охорони та захисту прав ІВ.

изображение_viber_2021-09-09_15-45-47-616

« Повернутись до списку новин