Гаряча лінія

Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади

З метою оптимізації системи центральних органів виконавчої влади 10 вересня 2014 р. Кабінетом Міністрів України була ухвалена постанова № 442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади».

Відповідно до цієї постанови будуть утворені, зокрема, Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (шляхом реорганізації Державної ветеринарної та фітосанітарної служби і приєднавши до служби, що утворюється, Державну інспекцію з питань захисту прав споживачів і Державну санітарно-епідеміологічну службу) та Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (шляхом злиття Державної служби з лікарських засобів та Державної служби з контролю за наркотиками).

Крім того, згідно з постановою буде ліквідована Державна служба з питань захисту персональних даних.
Діяльність Державної фіскальної служби України спрямовуватиметься і координуватиметься безпосередньо Кабінетом Міністрів України, а діяльність Державної служби інтелектуальної власності України, як і раніше, — через Міністра економічного розвитку і торгівлі.

З іншими змінами, передбаченими цією постановою, можна ознайомитись на сайті Верховної Ради України за посиланням: http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/442-2014-п

« Повернутись до списку новин